Django - en to lt translation catalogue (174 entries)

en: Andalusia
lt: Andalūzija

en: Antwerp
lt: Antverpenas

en: Banska Bystrica region
lt: Banska Bystrica regionas

en: Barcelona
lt: Barselona

en: Bavaria
lt: Bavarija

en: Berlin
lt: Berlynas

en: Brandenburg
lt: Brandenburgas

en: Bratislava region
lt: Bratislavos regionas

en: Bremen
lt: Bremenas

en: Brussels
lt: Briuselis

en: Brussels Capital Region
lt: Briuselio sostinės regionas

en: Burgenland
lt: Burgenlandas

en: Canary Islands
lt: Kanarų salos

en: Central Bohemian Region
lt: Vidurio Čekijos kraštas

en: Central Scotland
lt: Centrinė Škotija

en: Co-ordination numbers are not allowed.
lt: Koordinavimo numeriai uždrausti.

en: Dublin
lt: Dublinas

en: East Flanders
lt: Rytų Flandrija

en: Eastern Cape
lt: Rytinis Keiptaunas

en: England
lt: Anglija

en: Enter a 4 digit post code.
lt: Įveskite 4 skaitmenų pašto kodą.

en: Enter a Swedish postal code in the format XXXXX.
lt: Įveskite Švedų pašto kodą XXXXX formatu.

en: Enter a U.S. state or territory.
lt: Įveskite JAV valstiją ar teritoriją.

en: Enter a birth number in the format XXXXXX/XXXX or XXXXXXXXXX.
lt: Įveskite gimimo liudijimo numerį XXXXXX/XXXX ar XXXXXXXXXX formatu.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
lt: Įveskite pašto kodą NNNN arba ANNNNAAA formatu.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
lt: Įveskite pašto kodą XX-XXX formatu.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXX XXX formatu.

en: Enter a postal code in the format XXXXX
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX formatu

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX ar XXX XX formatu.

en: Enter a postal code in the format XXXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX formatu.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXXXX arba XXX-XXXX formatu.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.
lt: Įveskite mokesčių mokėtojo (NIP) numerį XXX-XXX-XX-XX ar XX-XX-XXX-XXX formatu.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
lt: Įveskite teisingą Austrijos socialinio draudimo numerį XXXX XXXXXX formatu.

en: Enter a valid CI number in X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X or XXXXXXXX format.
lt: Įveskite teisingą CI numerį X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X ar XXXXXXXX formatu.

en: Enter a valid CI number.
lt: Įveskite teisingą CI numerį.

en: Enter a valid CIF.
lt: Įveskite teisingą CIF numerį.

en: Enter a valid CNP.
lt: Įveskite teisingą CNP numerį.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
lt: Įveskite tinkamą asmens id numerį XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X formatu.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
lt: Įveskite teisingą Kanados socialinio draudimo numerį XXX-XXX-XXX formatu.

en: Enter a valid Chilean RUT.
lt: Įveskite teisingą Čilės RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
lt: Įveskite teisingą Čilės RUT numerį XX.XXX.XXX-X formatu.

en: Enter a valid Finnish social security number.
lt: Įveskite tinkamą suomišką socialinio draudimo numerį.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
lt: Įveskite tinkamą Vokiško asmens id numerį XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X formatu.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
lt: Įveskite teisingą IBAN numerį ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX formatu

en: Enter a valid IC number.
lt: Įveskite teisingą IC numerį.

en: Enter a valid ID number.
lt: Įveskite teisingą ID numerį.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
lt: Įveskite tinkamą islandų asmens id numerį XXXXXX-XXXX formatu.

en: Enter a valid Kuwaiti Civil ID number
lt: Įveskite teisingą Kuveito tapatybės kortelės numerį.

en: Enter a valid NIK/KTP number
lt: Įveskite teisingą NIK/KTP numerį.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
lt: Įveskite tinkamą norvegiška socialinio draudimo numerį.

en: Enter a valid SoFi number
lt: Įveskite teisingą SoFi numerį.

en: Enter a valid Social Security number.
lt: Įveskite tinkamą socialinio draudimo numerį.

en: Enter a valid South African ID number
lt: Įveskite teisingą Pietų Afrikos identifikavimo numerį.

en: Enter a valid South African postal code
lt: Įveskite teisingą Pietų Afrikos pašto kodą.

en: Enter a valid Swedish organisation number.
lt: Įveskite teisingą Švedijos organizacijos identifikacinį numerį.

en: Enter a valid Swedish personal identity number.
lt: Įveskite teisingą Švedijos asmeninį identifikacinį numerį.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
lt: Įveskite tinkamą šveicarų asmens id ar paso numerį X1234567<0 arba 1234567890 formatu.

en: Enter a valid Turkish Identification number.
lt: Įveskite teisingą Turkijos identifikacinį numerį.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
lt: Įveskite tinkamą JAV socialinio draudimo numerį.

en: Enter a valid VAT number.
lt: Įveskite tinkamą PVM numerį

en: Enter a valid birth number.
lt: Įveskite teisingą gimimo numerį.

en: Enter a valid phone number
lt: Įveskite teisingą telefono numerį

en: Enter a valid phone number in one of the formats 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.
lt: Įveskite teisingą telefono numerį vienu iš šių formatu: 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
lt: Įveskite teisingą telefono numerį 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX ar 9XXXXXXXX formatu.

en: Enter a valid post code
lt: Įveskite galiojantį pašto kodą

en: Enter a valid postal code
lt: Įveskite galiojantį pašto kodą

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
lt: Įveskite teisingą pašto kodą XXXXXX formatu

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
lt: Įveskite galiojantį pašto kodą 01XXX - 52XXX formatu.

en: Enter a valid postal code in the range and format 1XXX - 9XXX.
lt: Įveskite pašto kodą 1XXX - 9XXX formatu.

en: Enter a valid postcode.
lt: Įveskite galiojantį pašto kodą.

en: Enter a valid vehicle license plate number
lt: Įveskite teisingą transporto priemonės registracijos numerį

en: Enter a valid zip code.
lt: Įveskite tinkamą pašto kodą.

en: Enter a zip code in the format XXXX-XXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXX-XXX formatu.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXX formatu.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX arba XXXXX-XXXX formatu.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX-XXX formatu.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX formatu.

en: Enter a zip code in the format XXXXXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXXXX formatu.

en: Essex
lt: Eseksas

en: Estado de México
lt: Estado de Mexico

en: Flemish Brabant
lt: Flamandų Brabanto

en: Flemish Region
lt: Flemish regionas

en: Geneva
lt: Ženeva

en: Gotland
lt: Gotlandas

en: Gävleborg
lt: Gavleborg

en: Hamburg
lt: Hamburgas

en: Hiroshima
lt: Hirošima

en: Hokkaido
lt: Hokaidas

en: Invalid CNPJ number.
lt: Netinkamas CNPJ numeris

en: Invalid CPF number.
lt: Netinkamas CPF numeris

en: Invalid CUIT.
lt: Negaliojantis asmens identifikavimo numeris.

en: Invalid checksum for CIF.
lt: Neteisinga CIF kontrolinė suma.

en: Invalid checksum for NIE.
lt: Neteisinga NIE kontrolinė suma.

en: Invalid checksum for NIF.
lt: Neteisinga NIF kontrolinė suma.

en: Invalid checksum for bank account number.
lt: Neteisinga banko sąskaitos numerio kontrolinė suma.

en: Invalid optional parameter Gender, valid values are 'f' and 'm'
lt: Netinkama lyties reikšmė. Tinkamos reikšmės: 'f' ir 'm'

en: Jämtland
lt: Jamtland

en: Jönköping
lt: Jonkoping

en: Kosice region
lt: Kosice regionas

en: Kyoto
lt: Kioto

en: Leon
lt: Leonas

en: Lower Austria
lt: Žemutinė Austrija

en: Lower Saxony
lt: Žemutinė Saksonija

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Madrid
lt: Madridas

en: Michoacán
lt: Michoacan

en: Nagasaki
lt: Nagasakis

en: National Business Register Number (REGON) consists of 9 or 14 digits.
lt: Nacionalinis verslo registracijos numeris (REGON) susideda iš 9 ar 14 skaitmenų.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
lt: Nacionalinį asmens identifikavimo kodą sudaro 11 skaitmenų.

en: Nitra region
lt: Nitra regionas

en: Noord-Brabant
lt: Šiaurinis Brabantas

en: Noord-Holland
lt: Šiaurinė Olandija

en: Northern Cape
lt: Šiaurinis Keiptaunas

en: Northern Ireland
lt: Šiaurinė Airija

en: Okinawa
lt: Okinava

en: Oxfordshire
lt: Oksfordšyras

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Phone numbers must be in 0X XX XX XX XX format.
lt: Telefono numeris turi būti 0X XX XX XX XX formatu.

en: Phone numbers must be in 0XXX XXX XXXX format.
lt: Telefono numeriai turi būti 0XXX XXX XXXX formatu.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
lt: Telefonas turi būti XXX-XXXX-XXXX formatu.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format.
lt: Telefono numeriai turi būti XXX-XXX-XXXX formatu.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
lt: Telefono numeris turi būti XXXX-XXXXXX formatu.

en: Phone numbers must have 9 digits, or start by + or 00.
lt: Telefono numerį turi sudaryti 9 skaitmenys arba prasidėti + ar 00.

en: Pilsen Region
lt: Pilzeno regionas

en: Please enter a valid NIF or NIE.
lt: Prašome įvesti teisingą NIF ar NIE.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
lt: Prašome įvesti teisingą NIF, NIE ar CIF.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
lt: Prašome įvesti teisingą banko sąskaitos numerį XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX formatu.

en: Prague
lt: Praha

en: Presov region
lt: Presov regionas

en: Querétaro
lt: Queretaro

en: Salzburg
lt: Zalcburgas

en: San Luis Potosí
lt: San Luis Potosi

en: Saxony
lt: Saksonija

en: Scotland
lt: Škotija

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
lt: Pasirinkite teisingą Brazilijos valstiją. Jūsų pasirinkta valstija nėra teisinga.

en: Skåne
lt: Skane

en: South Bohemian Region
lt: Pietų Čekijos kraštas

en: South Yorkshire
lt: Pietų Jorkšyras

en: Staffordshire
lt: Stafordšyras

en: Stockholm
lt: Stokholmas

en: Södermanland
lt: Sodermanland

en: The Chilean RUT is not valid.
lt: Čilės RUT neteisingas.

en: The Icelandic identification number is not valid.
lt: Islandiškas asmens ID yra netinkamas.

en: This field requires 11 digits.
lt: Šis laukas priima 11 skaičių.

en: This field requires 7 or 8 digits.
lt: Šis laukas priima 7 arba 8 skaičius.

en: This field requires 8 digits.
lt: Šis laukas priima 8 skaičius.

en: This field requires at least 14 digits
lt: Šis laukas reikalauja mažiausiai 14 skaitmenų.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
lt: Šis laukas talpina daugiausiai 11 skaitmenų arba 14 simbolių.

en: This field requires only numbers.
lt: Šis laukas priima tik skaičius.

en: Tokyo
lt: Tokijas

en: Trencin region
lt: Trencin regionas

en: Trnava region
lt: Trnava regionas

en: Turkish Identification number must be 11 digits.
lt: Turkijos identifikacinis numeris turi sudaryti 11 skaičių

en: U.S. postal code (two uppercase letters)
lt: JAV pašto kodas (dvi didžiosiosios raidės)

en: U.S. state (two uppercase letters)
lt: JAV valstija (dvi didžiosios raidės)

en: Upper Austria
lt: Aukštutinė Austrija

en: Valencian Community
lt: Valensijos Bendrija

en: Vienna
lt: Viena

en: Värmland
lt: Varmland

en: Västerbotten
lt: Vasterbotten

en: Västernorrland
lt: Vasternorrland

en: Västmanland
lt: Vastmanland

en: Västra Götaland
lt: Vastra Gotaland

en: Wales
lt: Velsas

en: Wallonia
lt: Valonija

en: West Yorkshire
lt: Vakarų Jorkšyras

en: Western Cape
lt: Vakarinis Keiptaunas

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
lt: Neteisinga nacionalinio verslo numerio (REGON) kontrolinė suma.

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
lt: Neteisinga nacionalinio identifikacinio numerio kontrolinė suma.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
lt: Neteisinga mokesčių mokėtojo numerio (NIP) kontrolinė suma.

en: Yucatán
lt: Yucatan

en: Zilina region
lt: Zilina regionas

en: Örebro
lt: Orebro

en: Östergötland
lt: Ostergotland
