Django - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Available %s
eu: %s Erabilgarri

en: Choose all
eu: Denak aukeratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Chosen %s
eu: %s Aukeratuak

en: Select your choice(s) and click
eu: Egin zure aukerak eta click egin

en: Clear all
eu: Denak garbitu

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
eu[0]: %(cnt)s-etik %(sel)s aukeratuta
eu[1]: %(cnt)s-etik %(sel)s aukeratuta

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
eu: Gorde gabeko aldaketak dauzkazu eremuetan. Ekintza bat exekutatzen baduzu, gorde gabeko aldaketak galduko dira.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
eu: Ekintza bat aukeratu duzu, baina oraindik ez duzu eremuetako aldaketak gorde. Mesedez, sakatu OK gordetzeko. Ekintza berriro exekutatu beharko duzu.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
eu: Ekintza bat aukeratu duzu, baina ez duzu inongo aldaketarik egin eremuetan. Litekeena da, Gorde botoia beharrean Aurrera botoiaren bila aritzea.

en: January February March April May June July August September October November December
eu: Urtarrila Otsaila Martxoa Apirila Maiatza Ekaina Uztaila Abuztua Iraila Urria Azaroa Abendua

en: S M T W T F S
eu: I A A A O O L

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Izkutatu

en: Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
eu: Igandea Astelehene Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata

en: Now
eu: Orain

en: Clock
eu: Erlojua

en: Choose a time
eu: Aukeratu ordu bat

en: Midnight
eu: Gauerdia

en: Noon
eu: Eguerdia

en: Cancel
eu: Atzera

en: Today
eu: Gaur

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Yesterday
eu: Atzo

en: Tomorrow
eu: Bihar
