Django - en to no translation catalogue (27 entries)

en: Available %s
no: Tilgjengelige %s

en: Choose all
no: Velg alle

en: Add
no: Ny

en: Remove
no: Slett

en: Chosen %s
no: Valgte %s

en: Select your choice(s) and click
no: Velg ditt valg og klikk

en: Clear all
no: Fjern alle

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
no[0]: %(sel)s av %(cnt)s valgt
no[1]: %(sel)s av %(cnt)s valgt

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
no: Du har ulagrede endringer i individuelle felter. Hvis du utfører en handling, vil dine ulagrede endringer gå tapt.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
no: Du har valgt en handling, men du har ikke lagret dine endringer i individuelle felter enda. Vennligst trykk OK for å lagre. Du må utføre handlingen på nytt.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
no: Du har valgt en handling, og har ikke gjort noen endringer i individuelle felter. Du ser mest sannsynlig etter Gå-knappen, ikke Lagre-knappen.

en: January February March April May June July August September October November December
no: Januar Februar Mars April Mai Juni Juli August September Oktober November Desember

en: S M T W T F S
no: S M T O T F L

en: Show
no: Vis

en: Hide
no: Skjul

en: Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
no: Søndag Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag

en: Now
no: Nå

en: Clock
no: Klokke

en: Choose a time
no: Velg et klokkeslett

en: Midnight
no: Midnatt

en: 6 a.m.
no: 06:00

en: Noon
no: 12:00

en: Cancel
no: Avbryt

en: Today
no: I dag

en: Calendar
no: Kalender

en: Yesterday
no: I går

en: Tomorrow
no: I morgen
