Django - en to no translation catalogue (53 entries)

en: Personal info
no: Personlig informasjon

en: Permissions
no: Rettigheter

en: Important dates
no: Viktige datoer

en: Groups
no: Grupper

en: Password changed successfully.
no: Passordet er endret.

en: Change password: %s
no: Endre passord: %s

en: Username
no: Brukernavn

en: Required. 30 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
no: Påkrevet. 30 tegn eller færre. Kun bokstaver, tall og @/./+/-/_.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
no: Verdien kan kun inneholde bokstaver, tall og @/./+/-/_.

en: Password
no: Passord

en: Password confirmation
no: Passordbekreftelse

en: Enter the same password as above, for verification.
no: Skriv inn det samme passordet som ovenfor, for verifisering.

en: A user with that username already exists.
no: Det eksisterer allerede en bruker med dette brukernavnet.

en: The two password fields didn't match.
no: De to passordfeltene er ikke like.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
no: Vennligst angi korrekt brukernavn og passord. Merk at det er forskjell på små og store bokstaver.

en: This account is inactive.
no: Denne kontoen er inaktiv.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
no: Din nettleser ser ikke ut til å støtte informasjonskapsler (cookies). Informasjonskapsler er påkrevet for å logge inn.

en: E-mail
no: E-post

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
no: Den oppgitte e-postadressen er ikke registrert hos oss. Er du sikker på at du er registrert?

en: Password reset on %s
no: Nullstilling av passord på %s

en: New password
no: Nytt passord

en: New password confirmation
no: Bekreft nytt passord

en: Old password
no: Gammelt passord

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
no: Ditt gamle passord er galt. Vennligst prøv igjen.

en: Password (again)
no: Passord (gjenta)

en: name
no: navn

en: codename
no: kodenavn

en: permission
no: rettighet

en: permissions
no: rettigheter

en: group
no: gruppe

en: groups
no: grupper

en: username
no: brukernavn

en: Required. 30 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
no: Påkrevet. 30 tegn eller færre. Bokstaver, tall og @/./+/-/_.

en: first name
no: fornavn

en: last name
no: etternavn

en: e-mail address
no: e-postadresse

en: password
no: passord

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
no: Bruk '[algo]$[salt]$[hexdigest]' eller <a href="password/">endre passord-skjemaet</a>.

en: staff status
no: administrasjonsstatus

en: Designates whether the user can log into this admin site.
no: Angir at brukeren kan logge inn på denne administrasjonssiden.

en: active
no: aktiv

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
no: Angir at denne brukeren er aktiv. Avmerk denne i stedet for å slette kontoen.

en: superuser status
no: superbruker

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
no: Angir at denne brukeren har alle rettigheter uten å eksplisitt sette de.

en: last login
no: siste innlogging

en: date joined
no: registrert

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
no: I tillegg til de rettighetene som blir angitt manuelt, får brukeren også rettighetene til gruppene han/hun er med i.

en: user permissions
no: Brukerrettigheter

en: user
no: bruker

en: users
no: brukere

en: message
no: melding

en: Logged out
no: Logget ut

en: Enter a valid e-mail address.
no: Oppgi en gyldig e-postadresse.
