Django - en to no translation catalogue (13 entries)

en: URL
no: Nettadresse

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
no: Eksempel: '/om/kontakt/'. Kontroller at det er en skråstrek foran og bak.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
no: Dette feltet kan kun inneholde bokstaver, nummer, skilletegn, understreker, bindestreker, skråstreker eller tilder.

en: Advanced options
no: Avanserte innstillinger

en: title
no: tittel

en: content
no: innhold

en: enable comments
no: tillat kommentarer

en: template name
no: malnavn

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
no: Eksempel: 'flatpages/kontakt_side.html'. Hvis denne ikke er gitt, vil 'flatpages/default.html' bli brukt.

en: registration required
no: krever registrering

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
no: Hvis denne er krysset av, kan kun innloggede brukere se siden.

en: flat page
no: flatside

en: flat pages
no: flatsider
