Django - en to te translation catalogue (5 entries)

en: title
te: పట్టము

en: content
te: సూచన

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
te: ఉదాహరణ: 'flatpages/contact_page.html'.ఇది ఇవ్వకపోతే సిస్టం  'flatpages/default.html' ని వాడుకుంటడి

en: registration required
te: నమొదు చేయటము అవసరం

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
te: ఇది చెక్ చేసి ఉంటే కేవలం లాగ్గడ్ ఇన్ యూజర్లు పేజి చూడలేస్తారు
