Django - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Point
vi: Điểm

en: Polygon
vi: Đa giác

en: Multi-point
vi: Đa điểm

en: Multi polygon
vi: Nhiều đa giác

en: Invalid geometry value.
vi: Giá trị của hình dạng không phù h

en: Invalid geometry type.
vi: Kiểu hình dạng không phù hợp
