Django - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: th
ur: واں

en: st
ur: پہلا

en: nd
ur: دوسرا

en: rd
ur: تیسرا

en: %(value).1f million | %(value).1f million
ur[0]: %(value).1f ملین
ur[1]: %(value).1f ملین

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
ur[0]: %(value).1f بلین
ur[1]: %(value).1f بلین

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
ur[0]: %(value).1f ٹریلین
ur[1]: %(value).1f ٹریلین

en: one
ur: ایک

en: two
ur: دو

en: three
ur: تین

en: four
ur: چار

en: five
ur: پانچ

en: six
ur: چھ

en: seven
ur: سات

en: eight
ur: آتھ

en: nine
ur: نو

en: today
ur: آج

en: tomorrow
ur: آئندہ کل

en: yesterday
ur: گزستہ کل
