django-cms - en to km translation catalogue (244 entries)

en: Edit mode
km: របៀប​កែ​ប្រែ

en: Publish
km: ផ្សាយ

en: Logout
km: ចាក​ចេញ

en: Template
km: ពុម្ព​រូប​រាង

en: Move/add Pages
km: ផ្លាស់​ទី/បន្ថែម ទំព័រ

en: Add child page
km: បន្ថែម​កូន​ទំព័រ

en: Delete Page
km: លុប​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Site Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង​បណ្ដាញ

en: Page Settings
km: ការ​កំណត់​ទំព័រ

en: View History
km: មើល​ប្រវត្តិ

en: Advanced options
km: ជម្រើស​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: The default title
km: ចំណង​ជើង​លំនាំ​ដើម

en: Language
km: ភាសា

en: The current language of the content fields.
km: ភាសា​បច្ចុប្បន្ន​នៃ ផ្នែក​មាតិកានេះ។

en: Menu Title
km: ចំណង​ជើង​ម៉ឺនុយ

en: Overwrite what is displayed in the menu
km: ជំនួស​ពី​លើ ឯកសារ​ដែល​បាន​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ

en: Page Title
km: ចំណង​ជើង​ទំព័រ

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
km: ជំនួស​ពី​លើ អ្វី​ដែល​បាន​បង្ហាញ​នៅ​ផ្នែក​កំពូល​នៃ​កម្មវិធី​រុក​រក​របស់​អ្នក ឬ នៅ​ក្នុង​សៀវភៅ​កត់​ចំណាំ

en: Application
km: កម្មវិធី

en: Hook application to this page.
km: ភ្ជាប់​កម្មវិធី​ទៅ​កាន់​ទំព័រ​នេះ។

en: Overwrite URL
km: ជំនួស​ពី​លើ URL

en: Redirect
km: ប្ដូរ​ទិស​ដៅ

en: Redirects to this URL.
km: ប្ដូរ​ទិស​ដៅ​ទៅ​កាន់ URL មួយ​នេះ។

en: Invalid URL, use /my/url format.
km: URL មិន​ត្រឹម​ត្រូវ, ប្រើ​ទ្រង់​ទ្រាយ /my/url ។

en: user
km: អ្ន​ក​ប្រើ

en: Please select user or group first.
km: សូម​រើស​អ្នក​ប្រើ ឬ ក្រុម ជា​មុន​សិន។

en: Add
km: បន្ថែម

en: Change
km: ផ្លាស់​ប្ដូរ

en: Delete
km: លុប

en: Recover (any) pages
km: ស្ដារទំព័រ (និមួយៗ) ឡើង​វិញ

en: Notify user
km: ឲ្យ​ដំណឹង​ទៅ​កាន់​អ្នក​ប្រើ

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
km: ផ្ញើ​ការ​ជូន​ដំណឹង​តាម​អ៊ីមែល​ទៅ​កាន់​អ្នក​ប្រើ អំពី​ការ​ប្ដូរ​ឈ្មោះ​ប្រើ​ប្រាស់ ឬ ពាក្យ​សម្ងាត់។ គឺស្នើ​អោយ​មាន​អាសយ​ដ្ឋាន​មែល​របស់​អ្នក​ប្រើ។

en: New password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: New password confirmation
km: ការ​អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Email notification requires valid email address.
km: ការ​ជូន​ដំណឹង​តាម​អ៊ីមែល គឺ​ត្រូវ​ការ​មាន​អាសយដ្ឋាន​មែល​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Basic Settings
km: ការ​កំណត់​ដំបូង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Advanced Settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: SEO Settings
km: ការ​កំណត់ SEO

en: higher
km: ខ្ពស់​ជាង​គេ

en: Database error
km: បណ្ដុំ​ទិន្នន័យ មាន​បញ្ហា

en: Page was successfully approved.
km: ទំព័រ ត្រូវ​បាន​យល់​ព្រម​ហើយ។

en: Are you sure?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ហើយឬ?

en: You do not have permission to publish this page
km: អ្នក​ពុំ​មាន​សិទ្ធិ​ក្នុង​ការ​ផ្សាយ​ទំព័រ​នេះ​ទេ

en: Language must be set to a supported language!
km: ភាសា ត្រូវ​តែ​បាន​កំណត់​ទៅ​ជា​ភាសា​ដែល​បាន​គាំទ្រ!

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
km: កម្មវិធី​បន្ថែម​ឈ្មោះ %(plugin_name)s បាន​បន្ថែម​ទៅ​ក្នុង %(placeholder)s ហើយ

en: You do not have permission to change this page
km: អ្នក​ពុំ​មាន​សិទ្ធិ​ក្នុង​ការ​កែ​ប្រែ​ទំព័រ​នេះ​ទេ

en: Page permissions
km: សិទ្ធិ​ទំព័រ

en: User & Group permissions
km: សិទ្ធិ​របស់ អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់ និង ក្រុម​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់

en: Page permissions management
km: ការ​គ្រប់​គ្រង​សិទ្ធិ​របស់​ទំព័រ

en: User details
km: លម្អិត​ពី​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់

en: Groups
km: ក្រុម​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Copy permissions
km: ចម្លង​សិទ្ធិ

en: Add Another
km: បន្ថែម​មួយ​ផ្សេង​ទៀត

en: language
km: ភាសា

en: page
km: ទំព័រ

en: position
km: ទី​តាំង

en: creation date
km: កាល​បរិច្ឆេទ​នៃ​ការ​បង្កើត

en: slot
km: ចន្លោះ

en: title
km: ចំណង​ជើង

en: everybody
km: គ្រប់​គ្នា

en: can edit
km: អាច​កែ​បាន

en: group
km: ក្រុម

en: can publish
km: អាច​ផ្សាយ

en: type
km: ប្រភេទ

en: status
km: ស្ថាន​ភាព

en: author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: template
km: ពុម្ព​រូប​រាង

en: publication date
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ការ​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: application
km: កម្មវិធី

en: keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: description
km: សេចក្ដី​អធិប្បាយ

en: Current page
km: ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន

en: Page children (immediate)
km: កូន​ទំព័រ (ភ្លាមៗ)

en: Page and children (immediate)
km: ទំព័រ និង កូន​ទំព័រ (ភ្លាមៗ)

en: Page descendants
km: តាមលំដាប់ទំព័រចុះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Moderate page
km: សម្រប​សម្រួល​ទំព័រ

en: created
km: បាន​បង្កើត

en: changed
km: បាន​ផ្លាស់​ប្ដូរ

en: delete req.
km: លុប req.

en: move req.
km: ផ្លាស់​ទី req.

en: publish req.
km: ផ្សាយ req.

en: unpublish req.
km: លែង​ផ្សាយ req.

en: approved
km: បាន​យល់​ព្រម

en: delete
km: លុប

en: created by
km: បាន​បង្កើត​ដោយ

en: changed by
km: បាន​ផ្លាស់​ប្ដូរ​ដោយ

en: is published
km: គឺ​បាន​ផ្សាយ​ហើយ

en: site
km: បណ្ដាញ

en: pages
km: ទំព័រ

en: Page was copied.
km: ទំព័រ​ត្រូវ​បាន​ចម្លង។

en: default
km: លំនាំ​ដើម

en: can add
km: អាច​បន្ថែម

en: can delete
km: អាច​លុប

en: can change advanced settings
km: អាច​ប្ដូរ​ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: can move
km: អាច​ផ្លាស់​ទី

en: can moderate
km: អាច​សម្រប​សម្រួល

en: can recover pages
km: អាច​ស្ដារ​ទំព័រ

en: can recover any deleted page
km: អាច​ស្ដារ​ទំព័រ​និមួយៗ ដែល​បាន​លុប

en: sites
km: បណ្ដាញ

en: Page permission
km: សិទ្ធិ​ទំព័រ

en: User (page)
km: អ្នក​ប្រើ (ទំព័រ)

en: Users (page)
km: អ្នក​ប្រើ (ទំព័រ)

en: User group (page)
km: ក្រុម​អ្នក​ប្រើ (ទំព័រ)

en: User groups (page)
km: ក្រុម​អ្នក​ប្រើ (ទំព័រ)

en: width
km: ទទឹង

en: Path
km: ផ្លូវ

en: File
km: ឯកសារ

en: file
km: ឯកសារ

en: Flash
km: ហ្វ្លាស់

en: use swf file
km: ប្រើ​ឯកសារ swf

en: height
km: កំពស់

en: Google Map
km: ផែន​ទី Google

en: map title
km: ចំណង​ជើង​ផែន​ទី

en: address
km: អាសយដ្ឋាន

en: zip code
km: លេខ​ប្រចាំ​តំបន់

en: city
km: ទីក្រុង

en: additional content
km: មាតិកា​បន្ថែម

en: zoom level
km: កម្រិត​ពង្រីក

en: Map
km: ផែន​ទី

en: Link
km: ឈ្នាប់

en: name
km: ឈ្មោះ

en: link
km: ឈ្នាប់

en: Picture
km: រូប​ភាព

en: left
km: ឆ្វេង

en: right
km: ស្ដាំ

en: image
km: រូប

en: alternate text
km: អក្សរ​ជំនួស

en: long description
km: សេចក្ដី​អធិប្បាយ​វែង

en: additional description of the image
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អំពី​រូបភាព

en: more
km: បន្ថែម​ទៀត

en: Text
km: អក្សរ

en: body
km: តួ

en: Plugins
km: កម្មវិធី​បន្ថែម

en: Please select a plugin type.
km: សូម​រើស​ប្រភេទ កម្មវិធី​បន្ថែម មួយ។

en: Edit selected plugin
km: កែ​ប្រែ​កម្មវិធី​បន្ថែម​ដែល​បាន​រើស

en: No object selected.
km: មិន​មាន​វត្ថុ​ដែល​បាន​រើស​ទេ។

en: Not a plugin object
km: មិន​មែន​ជា កម្មវិធី​បន្ថែម​ទេ

en: Available Plugins
km: កម្មវិធី​បន្ថែម​ដែល​អាច​រក​បាន

en: Insert plugin
km: នាំ​កម្មវិធី​​បន្ថែម​ចូល

en: twitter user
km: អ្នក​ប្រើ twitter

en: count
km: ចំនួន

en: Number of entries to display
km: ចំនួន​ធាតុ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: Video
km: វីដេអូ

en: Color Settings
km: ការ​កំណត់​ពណ៌

en: movie file
km: ផ្លាស់​ទី​ឯកសារ

en: use .flv file or h264 encoded video file
km: ប្រើ​ឯកសារ .flv ឬ វីដេអូប្រភេទ h264

en: auto hide
km: លាក់​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: fullscreen
km: ពេញ​អេក្រង់

en: loop
km: រង្វិល​ជុំ

en: background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ក្រោយ

en: Hexadecimal, eg ff00cc
km: ប្រ​ព័ន្ធ​គោល ១៦ ឧ. FF00CC

en: text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Save
km: រក្សា​ទុក

en: Delete %(language)s translation
km: លុប​ការ​បក​ប្រែ​ភាសា %(language)s

en: Save as new
km: រក្សាទុកថ្មី

en: Save and add another
km: រក្សាទុករូចបន្ថែមទៀត

en: Save and continue editing
km: រក្សាទុករួចបន្តកែប្រែ

en: Last changes
km: កំនែ​ប្រែ​ចុង​ក្រោយ

en: Username:
km: ឈ្មោះ​ប្រើ​ប្រាស់៖

en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់៖

en: Change a page
km: ប្ដូរ​ទំព័រ

en: Home
km: ទំព័រ​មុខ

en: Approve page deletion
km: យល់​ព្រម​ការ​លុប​ទំព័រ

en: Approve delete
km: យល់​ព្រម​លុប

en: Approve
km: យល់​ព្រម

en: draft
km: សេចក្ដី​ព្រាង

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: View on site
km: មើល​នៅ​លើ​បណ្ដាញ

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
km[0]: សូម​កែ​សម្រួល​បញ្ហា​ខាង​ក្រោម។

en: All permissions
km: សិទ្ធិ​ទាំង​អស់

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក...

en: Request approvemet
km: សំណើ​ការ​យល់​ព្រម

en: List of pages
km: បញ្ជី​ទំព័រ

en: Successfully moved
km: បាន​ផ្លាស់​ទី​ដោយ​ជោគ​ជ័យ

en: An error occured. Please reload the page
km: មាន​បញ្ហា​បាន​កើត​ឡើង។ សូម​ផ្ទុក​ទំព័រ​ឡើង​វិញ

en: Recover deleted %(name)s
km: ស្ដារ %(name)s ដែល​បាន​លុប

en: Add %(name)s
km: បន្ថែម %(name)s

en: Pages on:
km: ទំព័រ​នៅ​លើ៖

en: Filter:
km: តម្រង៖

en: on
km: បើក

en: off
km: បិទ

en: Filter
km: តម្រង

en: actions
km: សកម្មភាព

en: moderate
km: សម្រប​សម្រួល

en: published
km: បាន​ផ្សាយ

en: start
km: ចាប់​ផ្ដើម

en: end
km: បញ្ចប់

en: last changes
km: ការ​ប្ដូរ​ចុង​ក្រោយ

en: select this page
km: រើស​ទំព័រ​នេះ

en: edit this page
km: កែ​ប្រែ​ទំព័រ​នេះ

en: edit
km: កែ​ប្រែ

en: insert above
km: បញ្ចូល​ខាង​លើ

en: insert below
km: បញ្ចូល​ខាង​ក្រោម

en: insert inside
km: បញ្ជូល​ទៅ​ក្នុង

en: home
km: ទំព័រដើម

en: Edit this page in %(language)s
km: កែ​ប្រែ​ទំព័រ​នេះ​នៅ​ជា %(language)s

en: Cut
km: កាត់

en: cut
km: កាត់

en: Copy
km: ចម្លង

en: copy
km: ចម្លង

en: Add Child
km: បន្ថែម​កូន

en: add
km: បន្ថែម

en: Approve directly
km: យល់​ព្រម​ភ្លាមៗ

en: view
km: មើល

en: Unpublish
km: លែង​ផ្សាយ

en: View on page
km: មើល​នៅ​លើ​ទំព័រ

en: Action
km: សកម្មភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Message
km: សារ

en: Group
km: ក្រុម

en: Can edit
km: អាច​កែប្រែ

en: Can add
km: អាច​បន្ថែម

en: Can delete
km: អាច​លុប

en: Can publish
km: អាច​ផ្សាយ

en: Can change permissions
km: អាច​ប្ដូរ​សិទ្ធិ

en: Can move
km: អាច​ផ្លាស់​ទី

en: (global)
km: (សកល)

en: (current)
km: (បច្ចុប្បន្ន)

en: All
km: ទាំង​អស់

en: Page doesn't inherit any permissions.
km: ទំព័រ​មិន​ត្រូវ​បាន​ទទួល​សិទ្ធិ​អ្វី​ទេ។

en: Plugin saved successfully.
km: បាន​រក្សា កម្មវិធី​បន្ថែម ទុក​ដោយ​ជោគ​ជ័យ។

en: Copy options
km: ជម្រើស​ក្នុង​ការ​ចម្លង

en: Choose copy options
km: រើស​ជម្រើស​នៃ​ការ​ចម្លង

en: Add Plugin
km: បន្ថែម កម្មវិធី​បន្ថែម

en: From Language
km: មក​ពី​ភាសា

en: Copy Plugins
km: ចម្លង​កម្មវិធី​បន្ថែម

en: You must save the page first to add plugins.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​រក្សា​ទំព័រ​ជា​មុន ដើម្បី​បន្ថែម​កម្មវិធី​បន្ថែម។

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
km: មិន​មាន​កម្មវិធី​បន្ថែម​ដែល​ត្រូវ​បាន​រើស​ទេ។ ជ្រើស​រើស​មួយ​ពី​ផ្នែក​ខាង​ឆ្វេង​នេះ

en: Are you sure you want to delete this plugin?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​ចង់​លុប កម្មវិធី​បន្ថែម មួយ​នេះ?

en: up
km: ទៅ​លើ

en: down
km: ចុះ​ក្រោម

en: Username
km: ឈ្មោះ​ប្រើ​ប្រាស់

en: Status
km: ស្ថាន​ភាព

en: CMS - your user account was created.
km: CMS - គណនី​ប្រើ​ប្រាស់​របស់​អ្នក ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ហើយ។

en: CMS - your user account was changed.
km: CMS - គណនី​ប្រើ​ប្រាស់​របស់​អ្នក ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ប្ដូរ​ហើយ។

en: parent first
km: ឪពុកទីមួយ

en: approve
km: យល់​ព្រម

en: CMS - Page %s requires approvement.
km: CMS - ទំព័រ %s ស្នើ​អោយ​មាន​ការ​យល់​ព្រម។
