Django - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Comment
cy: Sylw

en: content type
cy: math cynnwys

en: object ID
cy: ID gwrthrych

en: comment
cy: sylw

en: date/time submitted
cy: dyddiad/amser wedi ymostwng

en: IP address
cy: cyfeiriad IP

en: is public
cy: yn gyhoeddus

en: is removed
cy: wedi diddymu

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
cy: Postiwyd gan %(user)s ar %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: and
cy: ac
