Django - en to no translation catalogue (59 entries)

en: Content
no: Innhold

en: flagged | flagged
no[0]: flagget
no[1]: flagget

en: Flag selected comments
no: Flagg valgte kommentarer

en: approved | approved
no[0]: godkjent
no[1]: godkjent

en: Approve selected comments
no: Tillat valgte kommentarer

en: removed | removed
no[0]: fjernet
no[1]: fjernet

en: Remove selected comments
no: Fjern valgte kommentarer

en: 1 comment was successfully %(action)s. | %(count)s comments were successfully %(action)s.
no[0]: 1 kommentar ble %(action)s.
no[1]: %(count)s kommentarer ble %(action)s.

en: %(site_name)s comments
no: %(site_name)s kommentarer

en: Latest comments on %(site_name)s
no: Siste kommentarer fra %(site_name)s

en: Name
no: Navn

en: Email address
no: E-postadresse

en: URL
no: Nettadresse

en: Comment
no: Kommentar

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
no[0]: Pass munnen din! Ordet %s er ikke tillatt her.
no[1]: Pass munnen din! Ordene %s er ikke tillatt her.

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
no: Hvis du oppgir noe i dette feltet, vil kommentaren bli behandlet som spam

en: content type
no: innholdstype

en: object ID
no: objekt-ID

en: user
no: bruker

en: user's name
no: brukerens navn

en: user's email address
no: brukerens e-postadresse

en: user's URL
no: brukerens nettadresse

en: comment
no: kommentar

en: date/time submitted
no: dato/tid for innsendelse

en: IP address
no: IP-adresse

en: is public
no: er tilgjengelig for alle

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
no: Avmerk denne boksen for å fjerne kommentaren fra siden.

en: is removed
no: er fjernet

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
no: Huk av denne hvis kommentaren er upassende. Meldingen "Denne kommentaren har blitt fjernet" vil bli vist i stedet.

en: comments
no: kommentarer

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
no: Denne kommentaren er skrevet av en innlogget bruker og navnet kan derfor ikke endres.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
no: Denne kommentaren er skrevet av en innlogget bruker og e-postadressen kan derfor ikke endres.

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
no: Skrevet av %(user)s, %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: flag
no: flagg

en: date
no: dato

en: comment flag
no: kommentarflagg

en: comment flags
no: kommentarflagg

en: Approve a comment
no: Tillat en kommentar

en: Really make this comment public?
no: Gjør denne kommentaren offentlig?

en: Approve
no: Godkjenn

en: Thanks for approving
no: Takk for godkjennelse

en: Thanks for taking the time to improve the quality of discussion on our site
no: Takk for at du tok deg tid til å forbedre kvaliteten på diskusjonen på siden vår

en: Remove a comment
no: Fjern en kommentar

en: Really remove this comment?
no: Fjerne denne kommentaren?

en: Remove
no: Fjern

en: Thanks for removing
no: Takk for fjerningen

en: Flag this comment
no: Flagg denne kommentaren

en: Really flag this comment?
no: Flagg denne kommentaren?

en: Flag
no: Flagg

en: Thanks for flagging
no: Takk for flagging

en: Post
no: Publiser

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Thanks for commenting
no: Takk for kommentar

en: Thank you for your comment
no: Takk for din kommentar

en: Preview your comment
no: Forhåndsvis kommentaren din

en: Please correct the error below | Please correct the errors below
no[0]: Vennligst korriger feilen under
no[1]: Vennligst korriger feilene under

en: and
no: og

en: Post your comment
no: Publiser din kommentar

en: or make changes
no: eller gjør endringer
