Django - en to no translation catalogue (19 entries)

en: th
no: .

en: st
no: .

en: nd
no: .

en: rd
no: .

en: %(value).1f million | %(value).1f million
no[0]: %(value).1f million
no[1]: %(value).1f millioner

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
no[0]: %(value).1f milliard
no[1]: %(value).1f milliarder

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
no[0]: %(value).1f billion
no[1]: %(value).1f billioner

en: one
no: én

en: two
no: to

en: three
no: tre

en: four
no: fire

en: five
no: fem

en: six
no: seks

en: seven
no: sju

en: eight
no: åtte

en: nine
no: ni

en: today
no: i dag

en: tomorrow
no: i morgen

en: yesterday
no: i går
