Django - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: session key
hi: सत्र कुंजी

en: session data
hi: सत्र सामग्री

en: expire date
hi: समाप्ति तिथी

en: session
hi: सत्र

en: sessions
hi: सत्रें
