Django - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Available %s
nl: Beschikbare %s

en: Choose all
nl: Kies allemaal

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Chosen %s
nl: Gekozen %s

en: Select your choice(s) and click
nl: Selecteer uw keuze(s) en klik

en: Clear all
nl: Allemaal verwijderen

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
nl[0]: %(sel)s van de %(cnt)s geselecteerd
nl[1]: %(sel)s van de %(cnt)s geselecteerd

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
nl: U heeft niet opgeslagen wijzigingen op enkele indviduele velden. Als u nu een actie uitvoert zullen uw wijzigingen verloren gaan.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
nl: U heeft een actie geselecteerd, maar heeft de wijzigingen op de individuele velden nog niet opgeslagen. Klik alstublieft op OK om op te slaan. U zult vervolgens de actie opnieuw moeten uitvoeren.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
nl: U heeft een actie geselecteerd en heeft geen wijzigingen gemaakt op de individuele velden. U zoekt waarschijnlijk naar de Gaan knop in plaats van de Opslaan knop.

en: January February March April May June July August September October November December
nl: januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december

en: S M T W T F S
nl: Z M D W D V Z

en: Show
nl: Tonen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
nl: zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag

en: Now
nl: Nu

en: Clock
nl: Klok

en: Choose a time
nl: Kies een tijd

en: Midnight
nl: Middernacht

en: 6 a.m.
nl: Zes uur 's ochtends

en: Noon
nl: Twaalf uur 's middags

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Today
nl: Vandaag

en: Calendar
nl: Kalender

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Tomorrow
nl: Morgen
