Django - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: The base GIS field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
sl: Osnovno GIS polje -- se preslika v tip Geometry po OpenGIS specifikaciji.

en: Point
sl: Točka

en: Line string
sl: Črtni zapis

en: Polygon
sl: Poligon

en: Multi-point
sl: Večtočkovje

en: Multi-line string
sl: Več črtni zapis

en: Multi polygon
sl: Več poligonov

en: Geometry collection
sl: Niz likov

en: No geometry value provided.
sl: Niste navedli geometrijske vrednosti.

en: Invalid geometry value.
sl: Neveljavna geometrijska vrednost.

en: Invalid geometry type.
sl: Neveljaven tip geometrije.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
sl: Pri pretvorbi geometrijskega zapisa v SRID geometrijskega polja je prišlo do napake.
