django-cms - en to fi translation catalogue (397 entries)

en: Advanced options
fi: Edistyneet valinnat

en: Title
fi: Otsikko

en: The default title
fi: Oletusotsikko

en: The part of the title that is used in the URL
fi: Osa otsikosta jota käytetään URL:ssa

en: Language
fi: Kieli

en: The current language of the content fields.
fi: Sisältökenttien nykyinen kieli.

en: Another page with this slug already exists
fi: Toinen sivu tällä slugilla on jo olemassa

en: Menu Title
fi: Valikko-otsikko

en: Overwrite what is displayed in the menu
fi: Yliajaa valikossa näytettävän tekstin

en: Page Title
fi: Sivun otsikko

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
fi: Yliajaa selaimen ylälaidassa ja kirjanmerkeissä näytettävän tekstin

en: Application
fi: Sovellus

en: Hook application to this page.
fi: Kytke sovellus tähän sivuun.

en: Overwrite URL
fi: Yliaja URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
fi: Jätä tämä kenttä tyhjäksi jos halutaan käyttää oletuspolkua.

en: Redirect
fi: Edelleenohjaus

en: Redirects to this URL.
fi: Edelleenohjaa tähän URL:iin

en: A description of the page sometimes used by search engines.
fi: Sivun kuvaus jota hakukoneet voivat hyödyntää.

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
fi: Pilkuin eroteltu lista joita hakukoneet voivat hyödyntää.

en: A page with this reverse URL id exists already.
fi: Sivu tällä käänteisellä URL tunnuksella on jo olemassa.

en: Invalid URL, use /my/url format.
fi: Epäkelpo URL. Ole hyvä ja käytä muotoa /minun/url/

en: user
fi: käyttäjä

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
fi: Sivun luontioikeus vaatii pääsyn myös sen jälkeläisiin. Muuten sivun luoja ei voi muokata sitä myöhemmin.

en: Add page permission also requires edit page permission.
fi: Sivun luonti vaatii myös oikeuden muokata sivuja.

en: Please select user or group first.
fi: Valitse ensin käyttäjä tai käyttäjäryhmä.

en: Add
fi: Lisää

en: Change
fi: Muokkaa

en: Delete
fi: Poista

en: Recover (any) pages
fi: Palauta sivuja

en: Notify user
fi: Huomauta käyttäjää

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
fi: Lähetä sähköpostia käyttäjälle käyttäjänimen tai salasanan vaihtumisesta. Vaatii käyttäjän sähköpostiosoitteen.

en: New password
fi: Uusi salasana

en: New password confirmation
fi: Uuden salasanan vahvistus

en: Email notification requires valid email address.
fi: Sähköpostitiedote vaatii kelvollisen sähköpostiosoitteen.

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
fi: Oikeus luoda sivuja vaatii oikeuden muokata sivuja!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
fi: Oikeus luoda käyttäjiä vaatii oikeuden muokata käyttäjä!

en: To add permissions you also need to edit them!
fi: Luodaksesi käyttöoikeuksia sinun täytyy myös muokata niitä!

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Basic Settings
fi: Perusasetukset

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
fi: Huomautus: Tämä sivu uudelleenladataan mikäli muokkaat valintaa. Tallenna ensin.

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: SEO Settings
fi: Hakukoneiden optimointiasetukset (SEO)

en: higher
fi: korkeammalle

en: Database error
fi: Tietokantavirhe

en: page
fi: sivu

en: Page was successfully approved.
fi: Sivu hyväksytty.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
fi: Olio %(name)s perusavaimella %(key)r ei ole olemassa

en: There only exists one translation for this page
fi: Tälle sivulle on vain yksi käännös

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
fi: Otsikko ja liitännäiset kielelle %(language)s poistettu

en: Are you sure?
fi: Oletko varma?

en: You do not have permission to publish this page
fi: Sinulla ei ole oikeutta julkaista tätä sivua

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
fi: Sinulla ei ole oikeutta vaihtaa tämän sivun valikkonäkyvyyttä

en: You do not have permission to change this page
fi: Sinulla ei ole oikeutta muokata tätä sivua

en: Language must be set to a supported language!
fi: Kielen tulee olla tuettu!

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
fi: Liitännäinen %(plugin_name)s lisätty sisältöpaikkaan  %(placeholder)s.

en: Language must be different than the copied language!
fi: Kopioidun kielen tulee poiketa lähdekielestä!

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
fi: Kopioutu lähteen %(language)s liitännäiset sisältöpaikkaan %(placeholder)s.

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
fi: Liitännäistä %(plugin_name)s muokattu kohdassa %(position)s sisältöpaikassa %(placeholder)s.

en: Plugins where moved
fi: Liitännäisiä siirrettiin

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
fi: Liitännäinen %(plugin_name)s poistettu kohdasta %(position)s sisältöpaikasta %(placeholder)s.

en: Page permissions
fi: Sivun oikeudet

en: User & Group permissions
fi: Käyttäjä- & ryhmäoikeudet

en: Page permissions management
fi: Sivun oikeuksien hallinta

en: User details
fi: Käyttäjätiedot

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Password
fi: Salasana

en: Copy permissions
fi: Kopioi oikeudet

en: Copy moderation
fi: Kopioi valvonta

en: Inherit the template of the nearest ancestor
fi: Peri lähimmän vanhemman asettelu

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Indices and tables:
fi: Indeksit ja taulut:

en: Complete Table of Contents
fi: Täydellinen sisällysluettelo

en: lists all sections and subsections
fi: Listaa kaikki osiot ja alaosiot

en: Search Page
fi: Hakusivu

en: search this documentation
fi: Hae tästä dokumentaatiosta

en: Global Module Index
fi: Globaali moduulihakemisto

en: quick access to all modules
fi: pikavalinnat kaikkiin moduuleihin

en: General Index
fi: Yleisluettelo

en: all functions, classes, terms
fi: kaikki funktiot, luokat ja termit

en: Index
fi: Hakemisto

en: Full index on one page
fi: Täydellinen hakemisto yhdellä sivulla

en: Index pages by letter
fi: Luetteloi sivut aakkosellisesti

en: can be huge
fi: saattaa olla valtava

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Table Of Contents
fi: Sisällysluettelo

en: Previous topic
fi: Edellinen aihe

en: previous chapter
fi: edellinen kappale

en: Next topic
fi: Seuraava aihe

en: next chapter
fi: seuraava kappale

en: This Page
fi: Tämä sivu

en: Show Source
fi: Näytä lähdekoodi

en: Quick search
fi: Pikahaku

en: Go
fi: Mene

en: Enter search terms or a module, class or function name.
fi: Syötä hakusanat tai moduulin, luokan tai funtion nimi.

en: About these documents
fi: Tästä dokumentaatiosta

en: Search
fi: Hae

en: Deprecated
fi: Käytöstä poistunut

en: search
fi: hae

en: Search Results
fi: Hakutulokset

en: Your search did not match any results.
fi: Hakusi ei tuottanut yhtään tulosta.

en: Add Another
fi: Lisää uusi

en: language
fi: kieli

en: position
fi: Sijainti

en: creation date
fi: Luontipäiväys

en: slot
fi: lovi

en: plugin_name
fi: liitännäisen nimi

en: title
fi: otsikko

en: path
fi: polku

en: everybody
fi: kaikki

en: can edit
fi: voi muokata

en: group
fi: ryhmä

en: can publish
fi: voi julkaista

en: type
fi: tyyppi

en: can change soft-root
fi: voi muuttaa soft-roottia

en: status
fi: tila

en: navigation extenders
fi: navigaation laajentajat

en: has url overwrite
fi: omaa URL-ylikirjoituksen

en: url overwrite
fi: URL-ylikirjoitus

en: author
fi: luoja

en: reverse url id
fi: käänteinen URL-tunniste

en: login required
fi: Sisäänkirjautuminen vaadittu

en: soft root
fi: Softroot

en: publication end date
fi: julkaisun loppupäiväys

en: template
fi: asettelu

en: publication date
fi: julkaisupäiväys

en: in navigation
fi: navigaatiossa

en: application
fi: sovellus

en: redirect
fi: edelleenohjaus

en: keywords
fi: avainsanat

en: description
fi: kuvaus

en: Current page
fi: Nykyinen sivu

en: Page children (immediate)
fi: Sivun lapset

en: Page and children (immediate)
fi: Sivu ja lapset

en: Page descendants
fi: Sivun jälkeläiset

en: Page and descendants
fi: Sivu ja jälkeläiset

en: Page
fi: Sivu

en: User
fi: Käyttäjä

en: Moderate page
fi: Moderoi sivua

en: Moderate children
fi: Moderoi sivun lapsia

en: Moderate descendants
fi: Moderoi sivun jälkeläisiä

en: PageModerator
fi: Sivumoderaattori

en: created
fi: luotu

en: changed
fi: muokattu

en: delete req.
fi: poistopyyntö

en: move req.
fi: siirtopyyntö

en: publish req.
fi: julkaisupyyntö

en: unpublish req.
fi: piilotuspyyntö

en: approved
fi: hyväksytty

en: Page moderator state
fi: Sivun moderointitila

en: Page moderator states
fi: Sivun moderointitilat

en: req. app.
fi: Hyväksyntäpyyntö

en: delete
fi: poista

en: app. par.
fi: Hyväksy äitisivu

en: created by
fi: luoja

en: changed by
fi: muokkaaja

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
fi: Milloin sivun tulisi tulla näkyviin. Sivun tilan tulee olla "julkaistu" jotta se tulee näkyviin.

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
fi: Milloin sivu erääntyy. Jätä tyhjäksi jos et halua sivun erääntyvän.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
fi: Kaikkia vanhempia ei näytetä navigaatiossa

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
fi: Yksilöllinen tunniste jota voidaan käyttää page_url templatetagin kanssa tämän sivun linkittämiseksi asettelutiedostoissa.

en: is published
fi: julkaistu

en: The template used to render the content.
fi: Asettelu jota käytetään sisällön tulostukseen ruudulle.

en: The site the page is accessible at.
fi: Sivusto jolla sivu on.

en: site
fi: sivusto

en: moderator state
fi: moderointitila

en: pages
fi: sivut

en: Page was copied.
fi: Sivu kopioitiin.

en: default
fi: oletus

en: can add
fi: voi lisätä

en: can delete
fi: voi poistaa

en: can change advanced settings
fi: voi muokata edistyneitä asetuksia

en: can change permissions
fi: voi muokata käyttöoikeuksia

en: on page level
fi: sivutasolla

en: can move
fi: voi liikuttaa

en: can moderate
fi: voi moderoida

en: can recover pages
fi: voi palauttaa sivuja

en: can recover any deleted page
fi: voi palauttaa minkä tahansa poistetun sivun

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
fi: jos mitään ei ole valittu käyttäjälle myönnetään oikeudet kaikkiin sivustoihin

en: sites
fi: sivustot

en: Page global permission
fi: Sivun globaali käyttöoikeus

en: Pages global permissions
fi: Sivujen globaalit käyttöoikeudet

en: Grant on
fi: Myönnä oikeus

en: Page permission
fi: Sivun käyttöoikeus

en: User (page)
fi: Käyttäjä (sivu)

en: Users (page)
fi: Käyttäjät (sivu)

en: User group (page)
fi: Käyttäjäryhmä (sivu)

en: User groups (page)
fi: Käyttäjäryhmät (sivu)

en: width
fi: leveys

en: overwrite the title in the menu
fi: yliaja otsikko valikossa

en: Path
fi: Polku

en: overwrite the title (html title tag)
fi: Yliaja otsikko (HTML title)

en: File
fi: Tiedosto

en: file
fi: tiedosto

en: use swf file
fi: käytä .swf tiedostoa (Flash)

en: height
fi: korkeus

en: Missing flash plugin.
fi: Flash-liitännäinen puuttuu.

en: map title
fi: kartan otsikko

en: address
fi: osoite

en: zip code
fi: postinumero

en: city
fi: kaupunki

en: additional content
fi: lisäsisältö

en: zoom level
fi: zoomaustaso

en: latitude
fi: leveysaste

en: Use latitude & longitude to fine tune the map possiton.
fi: Käytä leveys- ja pituusasteita määrittääksesi kartan sijainnin

en: longitude
fi: pituusaste

en: route planer title
fi: Reittisuunnittelun otsikko

en: Calculate your fastest way to here
fi: Laske nopein reitti tänne

en: route planer
fi: Reittisuunnittelu

en: Map
fi: Kartta

en: Your address
fi: Osoitteesi

en: Calculate route
fi: Laske reitti

en: Inherit Plugins from Page
fi: Peri liitännäiset sivulta

en: Language or Page must be filled out
fi: Kieli tai sivu pitää olla täytettynä

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
fi: Valitse sivu jolta sisällytetään liitännäiset tähän sisältökenttään, tyhjä valitsee nykyisen sivun

en: Optional: the language of the plugins you want
fi: Valinnainen: haluttujen liitännäisten kieli

en: Link
fi: Linkki

en: name
fi: nimi

en: link
fi: linkki

en: A link to a page has priority over a text link.
fi: Linkki sivulle yliajaa tekstilinkin

en: mailto
fi: Sähköpostiosoite

en: An email adress has priority over a text link.
fi: Sähköpostiosoite yliajaa tekstilinkin

en: Picture
fi: Kuva

en: left
fi: vasen

en: right
fi: oikea

en: image
fi: kuva

en: if present image will be clickable
fi: verkko-osoite johon kuva klikkaaminen vie

en: alternate text
fi: vaihtoehtoinen teksti

en: textual description of the image
fi: kuvaus kuvasta

en: long description
fi: pitkä kuvaus

en: additional description of the image
fi: laajempi kuvaus kuvasta

en: side
fi: sivu

en: Template %(template)s does not exist.
fi: Asettelutiedostoa %(template)s ei ole olemassa.

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
fi: Syötä asettelutiedosto (esim. "snippets/plugin_xy.html") joka tulostetaan ruudulle.

en: Snippets
fi: Snippet

en: Teaser
fi: Tiiseri

en: If present image will be clickable
fi: verkko-osoite johon kuva klikkaaminen vie

en: If present image will be clickable.
fi: verkko-osoite johon kuva klikkaaminen vie

en: more
fi: lisää

en: Text
fi: Teksti

en: body
fi: vartalo

en: Plugins
fi: Laajennukset

en: Please select a plugin type.
fi: Ole hyvä ja valitse laajennuksen tyyppi

en: Edit selected plugin
fi: Muokkaa valittua laajennusta

en: Text editor does not support editing objects.
fi: Tekstieditori ei tue objektien muokkausta.

en: No object selected.
fi: Mitään ei ole valittu.

en: Text editor does not support inserting objects.
fi: Tekstieditori ei tue objektien syöttöä.

en: Not a plugin object
fi: Ei ole liitännäinen

en: Available Plugins
fi: Saatavilla olevat laajennukset

en: Insert plugin
fi: Lisää laajennus

en: twitter user
fi: twitter-käyttäjä

en: count
fi: lukumäärä

en: Number of entries to display
fi: Näytettävien kohteiden määrä

en: link hint
fi: Linkkivihje

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
fi: Jos täytetty vinkki näytetään linkkinä Twitter-tiliisi

en: Color Settings
fi: Väriasetukset

en: movie file
fi: videotiedosto

en: use .flv file or h264 encoded video file
fi: käytä .flv tai H264 enkoodattuja videotiedostoja.

en: movie url
fi: videon osoite

en: vimeo or youtube video url. Example: http://www.youtube.com/watch?v=YFa59lK-kpo
fi: Vimeo tai Youtube videon URL. Esimerkiksi: http://www.youtube.com/watch?v=YFa59lK-kpo

en: preview image file
fi: esikatselukuva

en: auto play
fi: automaattinen toisto

en: auto hide
fi: automaattinen piilotus

en: fullscreen
fi: kokoruutu

en: loop
fi: silmukka

en: background color
fi: taustaväri

en: Hexadecimal, eg ff00cc
fi: Hexadesimaali, esim. ff00cc

en: text color
fi: tekstin väri

en: seekbar color
fi: Hakupalkin väri

en: seekbar bg color
fi: hakupalkin taustaväri

en: loadingbar color
fi: latauspalkin väri

en: button out color
fi: napin mouseout väri

en: button over color
fi: napin mousover väri

en: button highlight color
fi: napin korostusväri

en: Missing flash plugin. Download <a href="http://adobe.com/flashplayer">here</a>
fi: Flash-laajennus puuttuu. <a href="http://adobe.com/flashplayer">Lataa tästä</a>.

en: Save
fi: Tallenna

en: Delete %(language)s translation
fi: Poista %(language)s käännös

en: Save as new
fi: Tallenna nimellä

en: Save and add another
fi: Tallenna ja lisää uusi

en: Save and continue editing
fi: Tallenna ja jatka muokkausta

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
fi: Sivu <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> saattaa vaatia sinulta hyväksyntää.

en: Last changes
fi: Viime muutokset

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
fi: <a href="%(login_url)s">Kirjaudu</a> hallintapaneeliin.

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Password:
fi: Salasana:

en: Change a page
fi: Muuta sivua

en: Home
fi: Koti

en: Approve page deletion
fi: Hyväksy sivun poisto

en: (requires approvement at %(moderation_level)s level)
fi: (vaatii hyväksynnän moderointitasolla %(moderation_level)s)

en: (you can perform actions on this page directly)
fi: (voit suorittaa toimintoja suoraan tällä sivulla)

en: Remove delete request
fi: Hylkää poistopyyntö

en: Approve delete
fi: Hyväksy poisto

en: Approve
fi: Hyväksy

en: draft
fi: vedos

en: Preview
fi: Esikatselu

en: History
fi: Historia

en: View on site
fi: Näytä sivustolla

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
fi[0]: Korjaa allaoleva virhe.
fi[1]: Korjaa allaolevat virheet.

en: All permissions
fi: Kaikki oikeudet

en: Loading...
fi: Ladataan…

en: Page states
fi: Sivun tilat

en: This page must be moderated at level %(moderation_level)s, post a message for moderator.
fi: Tätä sivua täytyy moderoida tasolla %(moderation_level)s, lähetä viesti moderaattorille.

en: Request approvemet
fi: Hyväksy pyyntö

en: List of pages
fi: Sivulistaus

en: Successfully moved
fi: Siirretty onnistuneesti

en: An error occured. Please reload the page
fi: Virhe tapahtui. Ole hyvä ja lataa sivu uudestaan.

en: Recover deleted %(name)s
fi: Palauta poistetut %(name)s

en: Add %(name)s
fi: Lisää %(name)s

en: Pages on:
fi: Sivut:

en: Filter:
fi: Rajaus:

en: on
fi: päällä

en: off
fi: pois

en: Filter
fi: Rajaus

en: actions
fi: Toiminnot

en: moderate
fi: moderoi

en: published
fi: julkaistu

en: start
fi: alku

en: end
fi: loppu

en: last changes
fi: viime muutokset

en: select this page
fi: valitse tämä sivu

en: edit this page
fi: muokkaa tätä sivua

en: edit
fi: muokkaa

en: insert above
fi: lisää ylle

en: insert below
fi: lisää alle

en: insert inside
fi: lisää sisälle

en: home
fi: koti

en: Edit this page in %(language)s
fi: Muokkaa sivua kielellä %(language)s

en: Cut
fi: Leikkaa

en: cut
fi: leikkaa

en: Copy
fi: Kopioi

en: copy
fi: kopioi

en: Add Child
fi: Lisää lapsi

en: add
fi: lisää

en: Approve directly
fi: Hyväksy suoraan

en: view
fi: näkymä

en: Unpublish
fi: Piilota

en: Publish
fi: Julkaise

en: View on page
fi: Näytä sivulla

en: Action
fi: Toiminta

en: Created
fi: Luotu

en: Message
fi: Viesti

en: Group
fi: Ryhmä

en: Can edit
fi: Voi muokata

en: Can add
fi: Voi lisätä

en: Can delete
fi: Voi poistaa

en: Can publish
fi: Voi julkaista

en: Can change permissions
fi: Voi muuttaa oikeuksia

en: Can move
fi: Voi siirtää

en: (global)
fi: (globaali)

en: (current)
fi: (nykyinen)

en: All
fi: Kaikki

en: Page doesn't inherit any permissions.
fi: Sivu ei peri mitään käyttöoikeuksia.

en: An old revision of a plugin can not be saved!
fi: Liitännäisen vanhaa versiota ei voi tallentaa!

en: Plugin saved successfully.
fi: Liitännäinen tallennettu onnistuneesti.

en: Recover deleted %(verbose_name)s
fi: Palauta poistetut %(verbose_name)s

en: Press the save button below to recover this version of the object.
fi: Paina allaolevaa tallennusnappia tuodaksesi takaisin tämän version.

en: Revert %(verbose_name)s
fi: Palauta %(verbose_name)s

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
fi: Paina allaolevaa tallennusnappia palauttaaksesi tämän version.

en: Copy options
fi: Kopioi valinnat

en: Choose copy options
fi: Valitse kopioi asetukset

en: Add Plugin
fi: Lisää liitännäinen

en: From Language
fi: Kielestä

en: Copy Plugins
fi: Kopioi liitännäiset

en: You must save the page first to add plugins.
fi: Lisätäksesi liitännäisiä sinun tulee tallentaa sivu ensin.

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
fi: Yhtään liitäännäistä ei ole valittuna. Valitse vasemmalta laidalta.

en: No Plugins present. Add a plugin to this placeholder-slot.
fi: Yhtään liitännäistä ei ole asetettu. Lisää liitännäinen tähän sisältökenttään.

en: Move to %(name)s
fi: Siirrä kohtaan %(name)s

en: Are you sure you want to delete this plugin?
fi: Haluatko varmasti poistaa tämän liitännäisen?

en: Edit mode
fi: Muokkaustila

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjänimi

en: login
fi: kirjaudu sisään

en: Template
fi: Asettelutiedosto

en: move
fi: siirrä

en: Move/add Pages
fi: Siirrä/lisää sivuja

en: add child
fi: lisää lapsi

en: Add child page
fi: lisää lapsisivu

en: add sibling
fi: lisää sisar

en: Add sibling page
fi: Lisää sisarsivu

en: Delete Page
fi: Poista sivu

en: Site Administration
fi: Sivuston hallinta

en: Page Settings
fi: Sivun asetukset

en: history
fi: historia

en: View History
fi: Näytä historia

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Lock
fi: Lukitse

en: Close
fi: Sulje

en: up
fi: ylös

en: down
fi: alas

en: Settings
fi: Asetukset

en: Delete Plugin
fi: Poista liitännäinen

en: Unbind page moderation
fi: Pura sivun moderointi

en: Unbind children moderation
fi: Pura lasten moderointi

en: Unbind descendants moderation
fi: Pura jälkeläisten moderointi

en: parent first
fi: vanhempi ensin

en: approve
fi: hyväksy

en: CMS - Page %s requires approvement.
fi: CMS - Sivu %s vaatii hyväksynnän.

en: CMS - your user account was created.
fi: CMS - käyttäjätilisi on luotu.

en: CMS - your user account was changed.
fi: CMS - käyttäjätiliäsi on muokattu.
