django-cms 2.0 - en to pl translation catalogue (407 entries)

en: Advanced options
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Title
pl: Tytuł

en: The default title
pl: Domyślny tytuł

en: Slug
pl: Skrót

en: The part of the title that is used in the URL
pl: Fragment tytułu, który jest używany w adresie URL

en: Language
pl: Język

en: The current language of the content fields.
pl: Aktualny język tłumaczenia treści.

en: Another page with this slug already exists
pl: Inna strona z takim skrótem adresu już istnieje.

en: Menu Title
pl: Tytuł menu

en: Overwrite what is displayed in the menu
pl: Nadpisz nazwę wyświetlaną w menu

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
pl: Nadpisuje to co jest wyświetlane u góry przeglądarki lub w jej zakładkach

en: Application
pl: Aplikacja

en: Hook application to this page.
pl: Podepnij aplikację do tej strony

en: Overwrite URL
pl: Nadpisz URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
pl: Pozostaw to pole puste jeśli ma zostać użyta standardowa ścieżka

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Redirects to this URL.
pl: Przekierowuje do tego adresu URL.

en: A description of the page sometimes used by search engines.
pl: Opis strony używany niekiedy przez wyszukiwarki.

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
pl: Lista słów oddzielonych przecinkami używana czasem przez wyszukiwarki.

en: A page with this reverse URL id exists already.
pl: Inna strona z takim samym odwrotnym adresem url już istnieje.

en: Invalid URL, use /my/url format.
pl: Nieprawidłowy URL. Użyj formatu /moj/url.

en: user
pl: użytkownik

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
pl: Dodanie praw do strony wymaga dostępu do ich dzieci lub potomków, inaczej dodana strona nie może zostać zmieniona przez jego twórcę.

en: Add page permission also requires edit page permission.
pl: Dodanie praw do strony wymaga także uprawnień do ich edycji.

en: Please select user or group first.
pl: Proszę najpierw wybrać użytkownika lub grupę.

en: Add
pl: Dodaj

en: Change
pl: Zmień

en: Delete
pl: Usuń

en: Recover (any) pages
pl: Odzyskaj (dowolne) strony

en: Notify user
pl: Powiadom użytkownika

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
pl: Wyślij użytkownikowi email z powiadomieniem o zmianie loginu lub hasła. Wymaga emaila użytkownika.

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password confirmation
pl: Potwierdź hasło

en: Email notification requires valid email address.
pl: Powiadomienie email'em wymaga podania poprawnego adresu poczty elektronicznej.

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
pl: Uprawnienie dodawania nowych stron wymaga uprawnienia do ich modyfikacji!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
pl: Uprawnienie dodawania nowych użytkowników wymaga uprawnienia do modyfikacji ich kont.

en: To add permissions you also need to edit them!
pl: Aby dodać uprawnienia musisz także móc je edytować!

en: Hidden
pl: Ukryte

en: Basic Settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
pl: Uwaga: gdy zmienione zostanie zaznaczenie wybranego elementu strona zostanie automatycznie przeładowana, aby nie utracić danych najpierw zapisz.

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: SEO Settings
pl: Ustawienia SEO

en: higher
pl: wyższy

en: Database error
pl: Błąd bazy danych

en: page
pl: stronę

en: Page was successfully approved.
pl: Strona została pomyślnie zatwierdzona.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
pl: Obiekt %(name)s o kluczu głównym %(key)r nie istnieje.

en: There only exists one translation for this page
pl: Jest dostępne tylko jedno tłumaczenie dla tej strony

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
pl: Tytuł i pluginy dla języka %(language)s zostały usunięte

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: You do not have permission to publish this page
pl: Brak zezwolenia na publikację tej strony

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
pl: Brak zezwolenia na zmianę statusu in_navigation dla tej strony

en: You do not have permission to change this page
pl: Brak zezwolenia na zmianę tej strony

en: Language must be set to a supported language!
pl: Język musi być ustawiony na jeden z dostępnych!

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
pl: Plugin %(plugin_name)s został dodany do %(placeholder)s

en: Language must be different than the copied language!
pl: Wybrany język musi być inny, niż ten z którego go skopiowano!

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
pl: Przekopiowano pluginy %(language)s do %(placeholder)s

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
pl: Plugin %(plugin_name)s został zmieniony na pozycji %(position)s w %(placeholder)s

en: Plugins where moved
pl: Plugin'y zostały przeniesione

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
pl: Plugin %(plugin_name)s na pozycji %(position)s w %(placeholder)s został usunięty.

en: Page permissions
pl: Uprawnienia strony

en: User & Group permissions
pl: Uprawnienia grup i użytkowników

en: Page permissions management
pl: Zarządzanie prawami dostępu do stron

en: User details
pl: Szczegóły konta użytkownika

en: Groups
pl: Grupy

en: Password
pl: Hasło

en: Add Another
pl: Dodaj kolejny

en: Copy permissions
pl: Uprawnienia do kopiowania

en: Copy moderation
pl: Kopiuj moderację

en: Inherit the template of the nearest ancestor
pl: Wykorzystaj ten sam szablon co strona nadrzędna

en: Overview
pl: Przegląd

en: Indices and tables:
pl: Indeksy i tabele:

en: Complete Table of Contents
pl: Pełny spis treści

en: lists all sections and subsections
pl: wyświetla wszystkie sekcje i podsekcje

en: Search Page
pl: Szukaj Strony

en: search this documentation
pl: szukaj w tej dokumentacji

en: Global Module Index
pl: Globalny Spis Modułów

en: quick access to all modules
pl: szybki dostęp do wszystkich modułów

en: General Index
pl: Spis Ogólny

en: all functions, classes, terms
pl: wszystkie funkcje, klasy i terminy

en: Index
pl: Indeks

en: Full index on one page
pl: Pełny indeks na jednej stronie

en: Index pages by letter
pl: Indeksuje strony alfabetycznie

en: can be huge
pl: może być wielki

en: Navigation
pl: Menu

en: Table Of Contents
pl: Spis treści

en: Previous topic
pl: Poprzedni temat

en: previous chapter
pl: poprzedni rozdział

en: Next topic
pl: Następny temat

en: next chapter
pl: następny rozdział

en: This Page
pl: Tylko tę stronę

en: Show Source
pl: Pokaż źródło

en: Quick search
pl: Szybkie wyszukiwanie

en: Go
pl: Wyszukaj

en: Enter search terms or a module, class or function name.
pl: Wpisz kryteria wyszukiwania albo nazwę modułu, klasy lub funkcji.

en: About these documents
pl: O tych dokumentach

en: Search
pl: Szukaj

en: Deprecated
pl: Przestarzały

en: search
pl: szukaj

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search did not match any results.
pl: Brak elementów spełniających podane kryteria wyszukiwania.

en: language
pl: Język

en: position
pl: pozycja

en: creation date
pl: data utworzenia

en: plugin_name
pl: nazwa_wtyczki

en: title
pl: tytuł

en: path
pl: ścieżka

en: slug
pl: skrót

en: everybody
pl: każdy

en: can edit
pl: może edytować

en: group
pl: grupa

en: can publish
pl: może opublikować

en: type
pl: typ

en: can change soft-root
pl: może zmienić "soft-root"

en: navigation extenders
pl: rozszerzenia menu nawigacyjnego

en: has url overwrite
pl: Czy ma zastąpić url?

en: url overwrite
pl: zastępowany url

en: author
pl: autor

en: reverse url id
pl: odwrotne id adresu url

en: login required
pl: trzeba być zalogowanym

en: soft root
pl: softroot

en: publication end date
pl: czas zakończenia publikacji strony

en: template
pl: szablon

en: publication date
pl: data publikacji

en: in navigation
pl: w menu

en: application
pl: aplikacja

en: id
pl: identyfikator storny

en: redirect
pl: przekierowanie

en: keywords
pl: słowa kluczowe

en: description
pl: Opis

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Page children (immediate)
pl: Strony podrzędne (bezpośrednio)

en: Page and children (immediate)
pl: Bieżąca strona i jej podrzędne (bezpośrednio)

en: Page descendants
pl: Wszystkie strony podrzędne

en: Page and descendants
pl: Bieżąca strona i wszystkie jej podrzędne

en: Page
pl: Strona

en: User
pl: Użytkownik

en: Moderate page
pl: Moderacja strony

en: Moderate children
pl: Moderacja strony podrzędnej

en: Moderate descendants
pl: Moderacja stron podrzędnych

en: PageModerator
pl: ModeratorStrony

en: created
pl: utworzone

en: changed
pl: zmienione

en: delete req.
pl: do usunięcia

en: move req.
pl: do przeniesienia

en: publish req.
pl: do publikacji

en: unpublish req.
pl: do cofnięcia publikacji

en: approved
pl: zatwierdzone

en: Page moderator state
pl: Status moderatora strony

en: Page moderator states
pl: Statusy moderatora strony

en: req. app.
pl: do zatwierdzenia

en: delete
pl: usuń

en: app. par.
pl: do zatwierdzenia el. nadrzędnych

en: created by
pl: utworzone przez

en: changed by
pl: zmienione przez

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
pl: Aby strona była publicznie widoczna w internecie musi zostać "opublikowana". W tym celu ustaw status "opublikowano".

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
pl: Czas kiedy strona ma przestać być publikowana. Pozostaw to pole puste, gdy strona zawsze ma być publikowana.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
pl: Wszyscy przodkowie nie będą wyświetlani w menu nawigacyjnym

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
pl: Unikalny identyfikator używany przez templatetag page_url do tworzenia odnośnika do tej strony

en: is published
pl: czy opublikowany

en: The template used to render the content.
pl: Szablon, który będzie użyty do renderowania treści.

en: The site the page is accessible at.
pl: Witryna w której ta strona jest dostępna.

en: site
pl: witryna

en: moderator state
pl: Status moderatora

en: menu login required
pl: menu: trzeba być zalogowanym

en: only show this page in the menu if the user is logged in
pl: pokazuj tą stronę w menu tylko jeśli użytkownik jest zalogowany

en: pages
pl: strony

en: Page was copied.
pl: Strona została skopiowana.

en: default
pl: domyślny

en: can add
pl: może dodawać

en: can delete
pl: może usuwać

en: can change advanced settings
pl: może zmieniać ustawienia zaawansowane

en: can change permissions
pl: może zmieniać uprawnienia

en: on page level
pl: na poziomie strony

en: can move
pl: może przenosić

en: can moderate
pl: może moderować

en: can recover pages
pl: może odzyskiwać strony

en: can recover any deleted page
pl: może odzyskać każdą usuniętą stronę

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
pl: Jeśli niczego nie zaznaczono użytkownicy mają uprawnienia do wszystkich witryn.

en: sites
pl: witryny

en: Page global permission
pl: Globalne prawo dostępu do stron

en: Pages global permissions
pl: Globalne prawa dostępu do stron

en: Grant on
pl: Uprawnienia dla

en: Page permission
pl: Prawo dostępu do stron

en: User (page)
pl: Użytkownik (strona)

en: Users (page)
pl: Użytkownicy (strona)

en: User group (page)
pl: Grupa użytkowników (strona)

en: User groups (page)
pl: Grupy użytkowników (strona)

en: overwrite the title in the menu
pl: nadpisz tytuł z menu

en: Path
pl: ścieżka

en: overwrite the title (html title tag)
pl: nadpisz tytuł (znacznik title w HTML)

en: File
pl: Plik

en: file
pl: plik

en: use swf file
pl: użyj pliku swf

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Missing flash plugin.
pl: Brak pluginu dla Flash'a.

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: map title
pl: tytuł mapy

en: address
pl: adres

en: zip code
pl: kod pocztowy

en: city
pl: Miejscowość

en: additional content
pl: dodatkowa treść

en: zoom level
pl: Poziom powiększenia

en: latitude
pl: szerokość geograficzna

en: Use latitude & longitude to fine tune the map possiton.
pl: Użyj szerokości i długości geograficznej w celu dostosowania współrzędnych na mapie.

en: longitude
pl: długość geograficzna

en: route planer title
pl: tytuł planowanej trasy

en: Calculate your fastest way to here
pl: Oblicz najszybszą trasę do tego miejsca

en: route planer
pl: planowanie trasy

en: Map
pl: Mapa

en: Your address
pl: Twój adres

en: Calculate route
pl: Oblicz trasę

en: Inherit Plugins from Page
pl: Odziedzicz pluginy ze strony

en: Language or Page must be filled out
pl: Pola "język", bądź "storna" muszą zostać wypełnione

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
pl: Wybierz stronę z której pluginy mają zostać umierzone w  tym placeholderze. Pozostaw to pole puste, by wykorzystana została aktualna strona.

en: Optional: the language of the plugins you want
pl: Opcjonalne: język dla wybranych pluginów

en: Link
pl: Odnośnik

en: name
pl: nazwa

en: link
pl: odnośnik

en: A link to a page has priority over a text link.
pl: Odnośnik do strony ma priorytet w stosunku do odnośnika tekstowego.

en: mailto
pl: wyślij do

en: An email adress has priority over a text link.
pl: Adres email ma priorytet w odniesieniu do odnośnika tekstowego

en: Picture
pl: Obrazek

en: left
pl: do lewej

en: right
pl: do prawej

en: image
pl: obrazek

en: if present image will be clickable
pl: Jeśli nie jest pusty, obrazek będzie klikalny

en: alternate text
pl: tekst alternatywny

en: textual description of the image
pl: tekstowy opis obrazka

en: long description
pl: długi opis

en: additional description of the image
pl: dodatkowy opis obrazka

en: side
pl: strona

en: Snippet
pl: Fragment

en: Template %(template)s does not exist.
pl: Szablon %(template)s nie istnieje.

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
pl: Podaj szablon (np. "snippets/plugin_xy.html"), który będzie renderowany.

en: Snippets
pl: Fragment

en: Teaser
pl: Tekst zachęty

en: If present image will be clickable
pl: Jeśli nie puste, obrazek będzie renderowany.

en: If present image will be clickable.
pl: Jeśli nie puste, obrazek będzie renderowany.

en: more
pl: więcej

en: Text
pl: Tekst

en: body
pl: treść

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Please select a plugin type.
pl: Proszę wybrać typ pluginu.

en: Edit selected plugin
pl: Zmień wybrany plugin

en: Text editor does not support editing objects.
pl: Edytor tekstowy nie obsługuje edycji obiektów.

en: No object selected.
pl: Nie wybrano obiektu.

en: Text editor does not support inserting objects.
pl: Edytor tekstowy nie obsługuje wstawiania obiektów.

en: Not a plugin object
pl: Obiekt nie jest pluginem.

en: Available Plugins
pl: Dostępne Plugin'y

en: Insert plugin
pl: wstaw plugin

en: twitter user
pl: użytkownik na Twitterze

en: count
pl: ilość

en: Number of entries to display
pl: Liczba wpisów do wyświetlenia

en: link hint
pl: podpowiedź dla odnośnika

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
pl: Jeśli podana, wskazówka jest wyświetlana jako link do twojego profilu w Twitterze.

en: Video
pl: Wideo

en: Color Settings
pl: Ustawienia kolorów

en: movie file
pl: plik wideo

en: use .flv file or h264 encoded video file
pl: użyj pliku video w formacie flv lub h264

en: movie url
pl: url pliku wideo

en: vimeo or youtube video url. Example: http://www.youtube.com/watch?v=YFa59lK-kpo
pl: adres filmu na vimeo, bądź youtube np. http://www.youtube.com/watch?v=YFa59lK-kpo

en: preview image file
pl: podgląd obrazka

en: auto play
pl: auto odtwarzanie

en: auto hide
pl: auto ukrywanie

en: fullscreen
pl: pełny ekran

en: loop
pl: w pętli

en: background color
pl: kolor tła

en: Hexadecimal, eg ff00cc
pl: Szesnastkowy, np. ff00cc

en: text color
pl: kolor tekstu

en: seekbar color
pl: kolor paska postępu

en: seekbar bg color
pl: kolor tła paska postępu

en: loadingbar color
pl: kolor paska ładownia filmu

en: button out color
pl: kolor przycisku

en: button highlight color
pl: kolor zaznaczonego przycisku

en: Missing flash plugin. Download <a href="http://adobe.com/flashplayer">here</a>
pl: Nie posiadasz zainstalowanego pluginu Adobe Flash Player. Możesz go pobrać <a href="http://adobe.com/flashplayer">tutaj</a>.

en: Save
pl: Zapisz

en: Delete %(language)s translation
pl: Usuń tłumaczenie: %(language)s

en: Save as new
pl: Zapisz jako nowe

en: Save and add another
pl: Zapisz i dodaj inny

en: Save and continue editing
pl: Zapisz i kontynuuj edycję

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
pl: Strona <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> może wymagać zatwierdzenia przez ciebie.

en: Last changes
pl: Ostatnie zmiany

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
pl: zaloguj się do panelu administracyjnego <a href="%(login_url)s">tutaj</a>.

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Change a page
pl: Zmień stronę

en: Home
pl: Start

en: Approve page deletion
pl: Zatwierdź usunięcie strony

en: (requires approvement at %(moderation_level)s level)
pl: (wymaga zatwierdzenia na poziomie %(moderation_level)s moderacji)

en: (you can perform actions on this page directly)
pl: (możesz wykonać akcje bezpośrednio na tej stronie)

en: Remove delete request
pl: Odrzuć żądanie usunięcia

en: Approve delete
pl: Zatwierdź usunięcie

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: draft
pl: wersja robocza

en: Preview
pl: Podgląd

en: History
pl: Historia

en: View on site
pl: Zobacz na stronie

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
pl[0]: Proszę poprawić poniższy błąd
pl[1]: Proszę poprawić poniższe błędy.
pl[2]: Proszę poprawić poniższe błędy.

en: All permissions
pl: Wszystkie uprawnienia

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Page states
pl: Statusy strony

en: This page must be moderated at level %(moderation_level)s, post a message for moderator.
pl: Ta strona musi być moderowana na poziomie %(moderation_level)s, wyślij wiadomość do moderatora.

en: Request approvemet
pl: Prośba o zaakceptowanie.

en: List of pages
pl: Lista stron

en: Successfully moved
pl: Przeniesiono.

en: An error occured. Please reload the page
pl: Wystąpił błąd. Proszę przeładować stronę.

en: Recover deleted %(name)s
pl: Napraw usunięte %(name)s

en: Add %(name)s
pl: Dodaj %(name)s

en: Pages on:
pl: Strony na

en: Filter:
pl: Filtr:

en: on
pl: aktywny

en: off
pl: nieaktywny

en: Filter
pl: Filtr

en: actions
pl: akcje

en: moderate
pl: moderacja

en: published
pl: opublikowany

en: start
pl: początek

en: end
pl: koniec

en: last changes
pl: ostatnie zmiany

en: select this page
pl: zaznacz tą stronę

en: edit this page
pl: edytuj tą stronę

en: edit
pl: edycja

en: insert above
pl: wstaw powyżej

en: insert below
pl: wstaw poniżej

en: insert inside
pl: wstaw wewnątrz

en: home
pl: Strona głowna

en: Edit this page in %(language)s
pl: Edytuj tą stronę w języku %(language)s

en: Cut
pl: Wytnij

en: cut
pl: wytnij

en: Copy
pl: Kopiuj

en: copy
pl: kopiuj

en: Add Child
pl: Dodaj potomka

en: add
pl: dodaj

en: Approve directly
pl: Zatwierdź bezpośrednio

en: view
pl: podgląd

en: Unpublish
pl: Anuluj publikowanie

en: Publish
pl: Publikuj

en: View on page
pl: Zobacz na stronie

en: Action
pl: Akcja

en: Created
pl: Utworzone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Group
pl: Grupa

en: Can edit
pl: Może edytować

en: Can add
pl: Może dodawać

en: Can delete
pl: Może usuwać

en: Can publish
pl: Może opublikować

en: Can change permissions
pl: Może zmieniać uprawnienia

en: Can move
pl: Może przenosić

en: (global)
pl: (globalne)

en: (current)
pl: (bieżące)

en: All
pl: Wszystko

en: Page doesn't inherit any permissions.
pl: Strona nie dziedziczy żadnych uprawnień.

en: An old revision of a plugin can not be saved!
pl: Stara wersja pluginu nie może zostać zapisana!

en: Plugin saved successfully.
pl: Plugin został zapisany.

en: Recover deleted %(verbose_name)s
pl: Napraw usunięte %(verbose_name)s.

en: Press the save button below to recover this version of the object.
pl: Kliknij przycisk zapisz aby odzyskać tą wersję obiektu

en: Revert %(verbose_name)s
pl: Przywróć %(verbose_name)s

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
pl: Kliknij przycisk zapisz aby cofnąć się do tej wersji obiektu

en: Copy options
pl: Opcje kopiowania

en: Choose copy options
pl: Wybierz opcje kopiowania

en: Add Plugin
pl: Dodaj Plugin

en: From Language
pl: Z języka

en: Copy Plugins
pl: Skopiuj plugin'y

en: You must save the page first to add plugins.
pl: Musisz zapisać stronę przed dodaniem pluginów.

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
pl: Nie wybrano żadnego Plugin'a. Wybierz jeden z menu po lewej stronie

en: No Plugins present. Add a plugin to this placeholder-slot.
pl: Nie dodano jeszcze pluginów. Dodaj plugin dla tego slotu.

en: Move to %(name)s
pl: Przenieś do %(name)s

en: Are you sure you want to delete this plugin?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten plugin?

en: Edit mode
pl: Tryb edycji

en: Username
pl: Użytkownik

en: login
pl: zaloguj się

en: Template
pl: Szablon

en: move
pl: przenieś

en: Move/add Pages
pl: Przenieś/dodaj strony

en: add child
pl: Dodaj podstronę

en: Add child page
pl: Dodaj podstronę

en: add sibling
pl: dodaj stronę

en: Add sibling page
pl: Dodaj stronę

en: Delete Page
pl: Usuń stronę

en: Site Administration
pl: Panel administracyjny

en: Page Settings
pl: Ustawienia strony

en: history
pl: Historia

en: View History
pl: Pokaż historię

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Close
pl: Zamknij

en: up
pl: przenieś wyżej

en: down
pl: przenieś niżej

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Delete Plugin
pl: Usuń plugin

en: Unbind page moderation
pl: Wyłącz moderację dla strony

en: Unbind children moderation
pl: Wyłącz moderację dla dzieci strony

en: Unbind descendants moderation
pl: Wyłącz moderację dla potomków strony

en: Reverse ID not found on %(domain)s
pl: Odwrotny ID nie znaleziony w domenie %(domain)s

en: A page_id_url template tag didn't found a page with the reverse_id %(reverse_id)s
    The url of the page was: http://%(host)s%(path)s
pl: Template tag page_id_url nie odnalazł strony o reverse_id: %(reverse_id)s
    Url strony: http://%(host)s%(path)s

en: A show_placeholder_by_id template tag didn't found a page with the reverse_id %(reverse_id)s
    The url of the page was: http://%(host)s%(path)s
pl: Template tag show_placeholder_by_id tag nie odnalazł strony o reverse_id %(reverse_id)s
    Adres strony to: http://%(host)s%(path)s

en: Sublevel
pl: Poziom

en: Sublevel3
pl: Poziom 3

en: Sublevel 2
pl: Poziom 2

en: parent first
pl: pierwszy rodzic

en: approve
pl: zaakceptowania

en: CMS - Page %s requires approvement.
pl: CMS - Strona %s wymaga zaakceptowania.

en: CMS - your user account was created.
pl: CMS - twoje konto użytkownika zostało utworzone.

en: CMS - your user account was changed.
pl: CMS - twoje konto użytkownika zostało zmienione.
