Django - en to kk translation catalogue (235 entries)

en: "%s" is not a valid value for a primary key.
kk: "%s" бастапқы кілт үшін дұрыс мән емес.

en: %(field_name)s must be unique for %(date_field)s %(lookup)s.
kk: %(field_name)s мәні %(date_field)s жолақтың ішінде %(lookup)s үшін бірегей болу керек.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
kk: %(model_name)s %(field_label)s жолақпен бұрыннан бар.

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
kk[0]: %(size)d байт

en: %s GB
kk: %s ГБ

en: %s KB
kk: %s КБ

en: %s MB
kk: %s МБ

en: %s PB
kk: %s ПБ

en: %s TB
kk: %s ТБ

en: AM
kk: ТЖ

en: Albanian
kk: Албан

en: April
kk: Сәуір

en: Arabic
kk: Араб

en: Argentinian Spanish
kk: Аргентиналық испан

en: August
kk: Тамыз

en: Azerbaijani
kk: Әзірбайжан

en: Basque
kk: Баск

en: Bengali
kk: Бенгал

en: Big (8 byte) integer
kk: Ұзын (8 байт) бүтін сан

en: Boolean (Either True or False)
kk: Boolean (True немесе False)

en: Boolean (Either True, False or None)
kk: Булеан (True, False немесе None)

en: Bosnian
kk: Босния

en: Brazilian Portuguese
kk: Бразилиялық португал

en: British English
kk: Британдық ағылшын

en: Bulgarian
kk: Болгар

en: Catalan
kk: Каталан

en: Change
kk: Түзету

en: Clear
kk: Тазалау

en: Comma-separated integers
kk: Үтірмен бөлінген бүтін сандар

en: Croatian
kk: Кроат

en: Currently
kk: Кәзіргі

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дания

en: Date (with time)
kk: Дата (уақытпен)

en: Date (without time)
kk: Дата (уақытсыз)

en: December
kk: Желтоқсан

en: Decimal number
kk: Ондық сан

en: Delete
kk: Жою

en: Dutch
kk: Дат

en: E-mail address
kk: E-mail адрес

en: Empty list and '%(class_name)s.allow_empty' is False.
kk: Бос тізім және '%(class_name)s.allow_empty' - False.

en: English
kk: Ағылшын

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
kk: Санда үтірден кейін ең көп %s болу керек.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
kk: Санда үтірге дейін ең көп %s болу керек.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
kk: Санда ең көп %s цифр болу керек.

en: Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
kk: Файл атауыныEnsure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
kk: Бұл мәннің кем дегенде %(limit_value)d символдан тұратынын тексеріңіз (кәзір %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
kk: Бұл мәннің ең көп дегенде %(limit_value)d символдан тұратынын тексеріңіз (кәзір %(show_value)d).

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
kk: Бұл мәннің %(limit_value)s екендігін тексеріңіз (қазір ол %(show_value)s).

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
kk: Бұл мәннің мынадан %(limit_value)s үлкен немесе тең екендігін тексеріңіз.

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
kk: Бұл мәннің мынадан %(limit_value)s кіші немесе тең екендігін тексеріңіз.

en: Enter a list of values.
kk: Мәндер тізімін енгізіңіз.

en: Enter a number.
kk: Сан енгізіңіз.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
kk: Тек әріптерден, сандардан, астыңғы сызықтардан немесе дефистерден құралатын тура 'slug'-ті енгізіңіз.

en: Enter a valid IPv4 address.
kk: Тура IPv4 адресті енгізіңіз.

en: Enter a valid URL.
kk: Тура URL-ді енгізіңіз.

en: Enter a valid date.
kk: Дұрыс күнді енгізіңіз.

en: Enter a valid date/time.
kk: Дұрыс күнді/уақытты енгізіңіз.

en: Enter a valid e-mail address.
kk: Тура e-mail адресті енгізіңіз.

en: Enter a valid time.
kk: Дұрыс уақытты енгізіңіз.

en: Enter a valid value.
kk: Тура мәнін енгізіңіз.

en: Enter a whole number.
kk: Толық санды енгізіңіз.

en: Enter only digits separated by commas.
kk: Тек үтірлермен бөлінген цифрлерді енгізіңіз.

en: Estonian
kk: Эстон

en: February
kk: Ақпан

en: Field of type: %(field_type)s
kk: Жолақтын түрі: %(field_type)s

en: File path
kk: Файл жолы

en: Finnish
kk: Фин

en: Floating point number
kk: Реал сан

en: Foreign Key (type determined by related field)
kk: Foreign Key (тип related field арқылы анықталады)

en: French
kk: Француз

en: Fri
kk: Жм

en: Friday
kk: Жума

en: Frisian
kk: Фриз

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
kk: Болашақ %(verbose_name_plural)s қол жеткізгісіз, себебі %(class_name)s.allow_future False.

en: Galician
kk: Галиц

en: Georgian
kk: Грузин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hindi
kk: Хинди

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
kk: Бірден көп элемент таңдау үшін "Control" немесе МасBook-те "Command" батырмасын басып тұрыңыз.

en: Hungarian
kk: Венгрия

en: IP address
kk: IP мекенжайы

en: Icelandic
kk: Исладия

en: Indonesian
kk: Индонезия

en: Integer
kk: Бүтін сан

en: Invalid date string '%(datestr)s' given format '%(format)s'
kk: '%(format)s' пішімі үшін дұрыс емес '%(datestr)s' уақыт жолы

en: Invalid page (%(page_number)s)
kk: Тура емес бет (%(page_number)s)

en: Irish
kk: Ирландия

en: Italian
kk: Итальян

en: January
kk: Қаңтар

en: Japanese
kk: Жапон

en: July
kk: Шілде

en: June
kk: Маусым

en: Kannada
kk: Канада

en: Khmer
kk: Кхмер

en: Korean
kk: Корей

en: Latvian
kk: Латвия

en: Lithuanian
kk: Литва

en: Macedonian
kk: Македон

en: Malayalam
kk: Малаялам

en: Many-to-many relationship
kk: Many-to-many қатынас

en: March
kk: Наурыз

en: May
kk: Мамыр

en: Mexican Spanish
kk: Мексикалық испан

en: Model %(model)s with pk %(pk)r does not exist.
kk: %(pk)r pk мен %(model)s модель жоқ.

en: Mon
kk: Дб

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Mongolian
kk: Монғол

en: Nicaraguan Spanish
kk: Никарагуа испан

en: No
kk: Жоқ

en: No %(verbose_name)s found matching the query
kk: %(verbose_name)s табылған жоқ

en: No %(verbose_name_plural)s available
kk: %(verbose_name_plural)s қол жеткізгісіз

en: No day specified
kk: Күн таңдалмаған

en: No file was submitted.
kk: Ешқандай файл жіберілмеді.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
kk: Ешқандай файл жіберілмеді. Форманың кодтау түрін тексеріңіз.

en: No month specified
kk: Ай таңдалмаған

en: No week specified
kk: Апта таңдалмаған

en: No year specified
kk: Жыл таңдалмаған

en: Norwegian Bokmal
kk: Норвегиялық букмол

en: Norwegian Nynorsk
kk: Норвегиялық нюнор

en: November
kk: Қараша

en: October
kk: Қазан

en: One-to-one relationship
kk: One-to-one қатынас

en: Order
kk: Сұрыптау

en: PM
kk: ТҚ

en: Page is not 'last', nor can it be converted to an int.
kk: Бет соңғы емес және оны санға түрлендіруге болмайды.

en: Persian
kk: Парсы

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
kk: %(field)s жолақтағы мәнді түзетіңіз, ол бірегей болу керек.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
kk: %(field)s жолақтағы қайталанған мәнді түзетіңіз.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
kk: %(field_name)s жолақтағы мәнді түзетіңіз. Ол %(date_field)s жолақтың ішінде %(lookup)s үшін бірегей болу керек.

en: Please correct the duplicate values below.
kk: Қайталанатын мәндерді түзетіңіз.

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
kk: Файлды жіберіңіз немесе тазалауды белгіленіз, екеуін бірге емес.

en: Polish
kk: Поляк

en: Portuguese
kk: Португал

en: Punjabi
kk: Пенджаб

en: Romanian
kk: Роман

en: Russian
kk: Орыс

en: Sat
kk: Сн

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
kk: Дұрыс тандау жасаңыз. %(value)s дұрыс тандау емес.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
kk: Дұрыс нұсқаны таңдаңыз. %s дұрыс таңдаулардың арасында жоқ.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
kk: Дұрыс нұсқаны таңдаңыз. Бұл нұсқа дұрыс таңдаулардың арасында жоқ.

en: September
kk: Қыркүйек

en: Serbian
kk: Серб

en: Serbian Latin
kk: Сербиялық латын

en: Simplified Chinese
kk: Жеңілдетілген қытай

en: Slovak
kk: Словак

en: Slovenian
kk: Славян

en: Spanish
kk: Испан

en: String (up to %(max_length)s)
kk: Жол (%(max_length)s символға дейін)

en: Sun
kk: Жк

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Swedish
kk: Швед

en: Tamil
kk: Тамиль

en: Telugu
kk: Телугу

en: Text
kk: Мәтін

en: Thai
kk: Тай

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
kk: %(verbose_name)s ойдағыдай құрылды.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
kk: %(verbose_name)s жойылды.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
kk: %(verbose_name)s ойдағыдай түзетілді.

en: The inline foreign key did not match the parent instance primary key.
kk: Кірістірілген сыртқы кілт аталық дананың бастапқы кілтімен сәйкес келмейді.

en: The submitted file is empty.
kk: Бос файл жіберілді.

en: This URL appears to be a broken link.
kk: Бұл URL - бузық сілтеме.

en: This field cannot be blank.
kk: Бұл жолақ бос болмау керек.

en: This field cannot be null.
kk: Бұл жолақ null болмау керек.

en: This field is required.
kk: Бұл өрісті толтыру міндетті.

en: Thu
kk: Бс

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: Traditional Chinese
kk: Дәстүрлі қытай

en: Tue
kk: Сб

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Turkish
kk: Түрік

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
kk: Дұрыс сүретті жүктеңіз. Сіз жүктеген файл - сүрет емес немесе бұзылған сүрет.

en: Urdu
kk: Урду

en: Value %r is not a valid choice.
kk: %r мәні - дұрыс таңдау емес.

en: Vietnamese
kk: Вьетнам

en: Wed
kk: Ср

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Welsh
kk: Валлий

en: Yes
kk: Иә

en: a.m.
kk: Т.Ж.

[ctx: abbrev. month]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
kk: Там.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
kk: Жел.

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
kk: Қаң.

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
kk: Ақп.

[ctx: abbrev. month]
en: July
kk: Шілде

[ctx: abbrev. month]
en: June
kk: Маусым

[ctx: abbrev. month]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: abbrev. month]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
kk: Қар.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
kk: Қаз.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
kk: Қыр.

[ctx: alt. month]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: alt. month]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: alt. month]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: alt. month]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: alt. month]
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: alt. month]
en: July
kk: Шілде

[ctx: alt. month]
en: June
kk: Маусым

[ctx: alt. month]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: alt. month]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: alt. month]
en: November
kk: Қараша

[ctx: alt. month]
en: October
kk: Қазан

[ctx: alt. month]
en: September
kk: Қыркүйек

en: and
kk: және

en: apr
kk: сәу

en: aug
kk: там

en: day | days
kk[0]: күн

en: dec
kk: жел

en: feb
kk: ақп

en: hour | hours
kk[0]: сағат

en: jan
kk: қан

en: jul
kk: шіл

en: jun
kk: мау

en: mar
kk: нау

en: may
kk: мам

en: midnight
kk: түнжарым

en: minute | minutes
kk[0]: минут

en: minutes
kk: минут

en: month | months
kk[0]: ай

en: noon
kk: түсқайта

en: nov
kk: қар

en: oct
kk: қаз

en: or
kk: немесе

en: p.m.
kk: Т.Қ.

en: sep
kk: қыр

en: week | weeks
kk[0]: апта

en: year | years
kk[0]: жыл

en: yes,no,maybe
kk: иә,жоқ,мүмкін
