Django - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Advanced options
eo: Altnivelaj elektoj

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
eo: Ekzemplo: '/pri/kontakto/'. Certigu, ke estas kondukaj kaj sekvaj strekoj.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
eo: Ĉi tiu valoro devus enhavi sole leterojn, nombrojn, punktojn, substrekoj, haltostrekoj, oblikvoj aŭ tildoj.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
eo: Platpaĝo kun URL %(url)s jam ekzistas for la retejo %(site)s

en: title
eo: titolo

en: content
eo: enhavo

en: enable comments
eo: ebligu rimarkoj

en: template name
eo: nomo de ŝablono

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
eo: Ekzemplo: 'platpaĝoj/kontakto_paĝo.html'. Se ĉi tiu ne provizas, la sistemo uzos 'platpaĝoj/defaŭlto.html'.

en: registration required
eo: registrado postulita

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
eo: Se ĉi tio estus elektita, nur ensalutitaj uzantoj povus rigardi la paĝon.

en: flat page
eo: plata paĝo

en: flat pages
eo: plataj paĝoj
