Django - en to az translation catalogue (530 entries)

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
az: Poçt indeksini NNNN və ya ANNNNAAA formatında daxil edin.

en: This field requires only numbers.
az: Bu sahəyə ancaq rəqəmlər yazmaq olar.

en: This field requires 7 or 8 digits.
az: Bu sahəyə 7 və ya 8 rəqəm yazmaq olar.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
az: XX-XXXXXXXX-X və ya XXXXXXXXXXXX formatında düzgün CUIT daxil edin.

en: Invalid CUIT.
az: Səhv CUIT.

en: Carinthia
az: Karintiya

en: Lower Austria
az: Aşağı Avstriya

en: Upper Austria
az: Yuxarı Avstriya

en: Salzburg
az: Zalsburq

en: Styria
az: Ştiriya

en: Tyrol
az: Tirol

en: Vorarlberg
az: Vorarlberq

en: Vienna
az: Vyana

en: Enter a zip code in the format XXXX.
az: XXXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
az: XXXX XXXXXX formatında düzgün Avstriya Sosial Sığorta Nömrəsini daxil edin.

en: Enter a 4 digit postcode.
az: 4-rəqəmli poçt indeksini daxil edin.

en: Australian State
az: Avstraliya ştatı

en: Australian Postcode
az: Avstraliya poçt indeksi

en: Australian Phone number
az: Avstraliya telefon nömrəsi

en: Antwerp
az: Antverpen

en: Brussels
az: Brüssel

en: East Flanders
az: Şərqi Flandriya

en: Flemish Brabant
az: Flamand Brabantı

en: Liege
az: Lyej

en: Limburg
az: Limburq

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Walloon Brabant
az: Valon Brabantı

en: West Flanders
az: Qərbi Flandriya

en: Brussels Capital Region
az: Brüssel Paytaxt Rayonu

en: Flemish Region
az: Flamand regionu

en: Wallonia
az: Valoniya

en: Enter a valid postal code in the range and format 1XXX - 9XXX.
az: 1XXX-9XXX diapazonu və formatında düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.
az: 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx və ya 04xxxxxxxx formatlarından birində işlək telefon nömrəsini daxil edin.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
az: XXXXX-XXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
az: Telefon nömrələri XX-XXXX-XXXX formatında olmalıdır.

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
az: Düzgün Braziliya ştatı seçin. Bizim siyahıda belə ştat yoxdur.

en: Invalid CPF number.
az: Səhv CPF nömrəsi.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
az: Bura ən çoxu 11 rəqəm və ya 14 simvol yaza bilərsiniz.

en: Invalid CNPJ number.
az: Səhv CNPJ nömrəsi.

en: This field requires at least 14 digits
az: Bu sahəyə ən azı 14 rəqəm yazmaq lazımdır.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
az: XXX XXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
az: XXX-XXX-XXX formatında işlək Kanada Sosial Sığorta nömrəsini daxil edin.

en: Aargau
az: Aarqo

en: Appenzell Innerrhoden
az: Appensell İnneroden

en: Appenzell Ausserrhoden
az: Appensell Ossearroden

en: Basel-Stadt
az: Bazel-Ştadt

en: Basel-Land
az: Bazel-Land

en: Berne
az: Bern

en: Fribourg
az: Friburg

en: Geneva
az: Cenevrə

en: Glarus
az: Qlarus

en: Graubuenden
az: Qraubünden

en: Jura
az: Cura

en: Lucerne
az: Lusern

en: Neuchatel
az: Neuşatel

en: Nidwalden
az: Nidvalden

en: Obwalden
az: Obvalden

en: Schaffhausen
az: Şaffhauzen

en: Schwyz
az: Şvis

en: Solothurn
az: Zoloturn

en: St. Gallen
az: Sankt-Qallen

en: Thurgau
az: Turqau

en: Ticino
az: Tiçino

en: Valais
az: Vale

en: Vaud
az: Vo

en: Zug
az: Suq

en: Zurich
az: Sürix

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
az: X1234567<0 və ya 1234567890 formatında İsveçrə şəxsiyyət vəsiqəsi və ya pasportu kodunu daxil edin.

en: Enter a valid Chilean RUT.
az: Çili üçün RUT daxil edin.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
az: XX.XXX.XXX-X formatında Çili üçün düzgün RUT daxil edin.

en: The Chilean RUT is not valid.
az: Çili üçün RUT düzgün deyil.

en: Enter a post code in the format XXXXXX.
az: XXXXXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: ID Card Number consists of 15 or 18 digits.
az: Şəxsiyyət vəsiqəsi kodu 15 və ya 18 rəqəmdən ibarət olmalıdır.

en: Prague
az: Praqa

en: Central Bohemian Region
az: Mərkəzi Bohemiya vilayəti

en: South Bohemian Region
az: Cənubi Bohemiya vilayəti

en: Pilsen Region
az: Plsen vilayəti

en: Carlsbad Region
az: Karlsbad vilayəti

en: Usti Region
az: Usti vilayəti

en: Liberec Region
az: Liberets vilayəti

en: Hradec Region
az: Hradets vilayəti

en: Pardubice Region
az: Pardubits vilayəti

en: Vysocina Region
az: Vısoçina vilayəti

en: South Moravian Region
az: Cənubi Moraviya vilayəti

en: Olomouc Region
az: Olomouts vilayəti

en: Zlin Region
az: Zlin vilayəti

en: Moravian-Silesian Region
az: Moraviya-Silesiya vilayəti

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
az: XXXXX və ya XXX XX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a birth number in the format XXXXXX/XXXX or XXXXXXXXXX.
az: XXXXXX/XXXX və ya XXXXXXXXXX formatında doğum kodunu daxil edin.

en: Invalid optional parameter Gender, valid values are 'f' and 'm'
az: Cins səhv göstərilib, "f" və ya "m" yazmaq olar.

en: Enter a valid birth number.
az: Doğum kodunu düzgün yazın.

en: Enter a valid IC number.
az: IC nömrəsini düzgün yazın.

en: Baden-Wuerttemberg
az: Baden-Vürtemberq

en: Bavaria
az: Bavariya

en: Brandenburg
az: Brandenburq

en: Hamburg
az: Hamburq

en: Mecklenburg-Western Pomerania
az: Meklenburq-Qərbi Pomeraniya

en: Lower Saxony
az: Aşağı Saksoniya

en: North Rhine-Westphalia
az: Şimali Reyn-Vestfaliya

en: Rhineland-Palatinate
az: Reynland-Palatinatlıq

en: Saarland
az: Saar

en: Saxony
az: Saksoniya

en: Saxony-Anhalt
az: Saksoniya-Anhalt

en: Schleswig-Holstein
az: Şlezviq-Holştayn

en: Thuringia
az: Turingiya

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
az: XXXXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
az: XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X formatında Almaniya şəxsiyyət vəsiqəsinin seriya kodunu daxil edin.

en: Albacete
az: Albesete

en: Alacant
az: Alakant

en: Almeria
az: Almeriya

en: Badajoz
az: Badaxos

en: Illes Balears
az: Balear adaları

en: Barcelona
az: Barselona

en: Burgos
az: Burqos

en: Caceres
az: Kaseres

en: Cadiz
az: Kadis

en: Castello
az: Kastelyo

en: Ciudad Real
az: Syudad Real

en: Cordoba
az: Kordoba

en: A Coruna
az: La Korunya

en: Cuenca
az: Kuenka

en: Girona
az: Xerona

en: Granada
az: Qrenada

en: Guadalajara
az: Qvadalaxara

en: Guipuzkoa
az: Qipuskoa

en: Huelva
az: Uelva

en: Huesca
az: Ueska

en: Jaen
az: Xaen

en: Lleida
az: Lleyda

en: La Rioja
az: La Rioxa

en: Lugo
az: Luqo

en: Malaga
az: Malaqa

en: Murcia
az: Mursiya

en: Navarre
az: Navarra

en: Ourense
az: Orense

en: Asturias
az: Asturiya

en: Palencia
az: Palensiya

en: Las Palmas
az: Las-Palmas

en: Salamanca
az: Salamanka

en: Santa Cruz de Tenerife
az: Santa Kruz de Tenererife

en: Cantabria
az: Kantabriya

en: Segovia
az: Seqoviya

en: Seville
az: Sevilya

en: Soria
az: Soriya

en: Valencia
az: Valensiya

en: Valladolid
az: Valyadolid

en: Bizkaia
az: Biskayya

en: Zaragoza
az: Saraqosa

en: Ceuta
az: Seuta

en: Melilla
az: Melilya

en: Andalusia
az: Əndəlus

en: Aragon
az: Araqon

en: Principality of Asturias
az: Asturiya knyazlığı

en: Balearic Islands
az: Balear adaları

en: Basque Country
az: Basklar Ölkəsi

en: Canary Islands
az: Kanar adaları

en: Castile-La Mancha
az: Kastiliya-La-Manş

en: Castile and Leon
az: Kastiliya və Leon

en: Catalonia
az: Kataloniya

en: Extremadura
az: Estremadura

en: Galicia
az: Qalisiya

en: Region of Murcia
az: Mursiya vilayəti

en: Foral Community of Navarre
az: Navarra Foral Cəmiyyəti

en: Valencian Community
az: Valensiya Cəmiyyəti

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
az: 01XXX - 52XXX formatı və diapazonunda düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
az: 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX və ya 9XXXXXXXX formatlarından birində düzgün telefon nömrəsini daxil edin.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
az: Düzgün NIF, NIE və ya CIF daxil edin.

en: Please enter a valid NIF or NIE.
az: Düzgün NIF və ya NIE daxil edin.

en: Invalid checksum for NIF.
az: NIF üçün yoxlama cəmi düzgün gəlmədi.

en: Invalid checksum for NIE.
az: NIE üçün yoxlama cəmi düzgün gəlmədi.

en: Invalid checksum for CIF.
az: CIF üçün yoxlama cəmi düzgün gəlmədi.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
az: XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX formatında düzgün bank hesabı kodunu daxil edin.

en: Invalid checksum for bank account number.
az: Bank hesabı kodu üçün yoxlama cəmi düzgün gəlmədi.

en: Enter a valid Finnish social security number.
az: Fin sosial müdafiə kodunu daxil edin.

en: Phone numbers must be in 0X XX XX XX XX format.
az: Telefon nömrələri 0X XX XX XX XX formatında olmalıdır.

en: Enter a valid postcode.
az: Düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Bedfordshire
az: Bedfordşir

en: Buckinghamshire
az: Bakinqemşir

en: Cheshire
az: Çeşir

en: Cornwall and Isles of Scilly
az: Kornuoll və Silli adaları

en: Cumbria
az: Kambriya

en: Derbyshire
az: Derbişir

en: Durham
az: Darem

en: East Sussex
az: Şərqi Sasseks

en: Essex
az: Esseks

en: Gloucestershire
az: Qlosesterşir

en: Greater London
az: Böyük London

en: Greater Manchester
az: Böyük Mançester

en: Hampshire
az: Hempşir

en: Hertfordshire
az: Hertfordşir

en: Lancashire
az: Lankaşir

en: Leicestershire
az: Lesterşir

en: Lincolnshire
az: Linkolnşir

en: Merseyside
az: Mersisayd

en: North Yorkshire
az: Şimali Yorkşir

en: Northamptonshire
az: Northemptonşir

en: Northumberland
az: Nortumberlend

en: Nottinghamshire
az: Nottinqemşir

en: Oxfordshire
az: Oksfordşir

en: Shropshire
az: Şropşir

en: South Yorkshire
az: Cənubi Yorkşir

en: Staffordshire
az: Staffordşir

en: Suffolk
az: Saffolk

en: Surrey
az: Sürrey

en: Tyne and Wear
az: Tayn və Uir

en: Warwickshire
az: Uoruikşir

en: West Midlands
az: Uest-Minlends

en: West Sussex
az: Qərbi Sasseks

en: West Yorkshire
az: Qərbi Yorkşir

en: Wiltshire
az: Uiltşir

en: Worcestershire
az: Vursterşir

en: County Antrim
az: Antrim qraflığı

en: County Armagh
az: Arma qraflığı

en: County Down
az: Daun qraflığı

en: County Fermanagh
az: Fermana qraflığı

en: County Londonderry
az: Londonderri qraflığı

en: County Tyrone
az: Tiron qraflığı

en: Clwyd
az: Kluid

en: Dyfed
az: Dived

en: Gwent
az: Quent

en: Gwynedd
az: Quinet

en: Mid Glamorgan
az: Mid Qlamorqan

en: Powys
az: Pouis

en: South Glamorgan
az: Cənubi Qlamorqan

en: West Glamorgan
az: Qərbi Qlamorqan

en: Central Scotland
az: Mərkəzi Şotlandiya

en: Dumfries and Galloway
az: Damfris və Qallouey

en: Fife
az: Fayf

en: Grampian
az: Qrampian

en: Highland
az: Haylend

en: Lothian
az: Lotian

en: Orkney Islands
az: Orkni adaları

en: Shetland Islands
az: Şetlend adaları

en: Strathclyde
az: Stratklayd

en: Tayside
az: Taysayd

en: Western Isles
az: Qərbi adalar

en: England
az: İngiltərə

en: Northern Ireland
az: Şimali İrlandiya

en: Scotland
az: Şotlandiya

en: Wales
az: Uels

en: Enter a valid vehicle license plate number
az: Avtomobil qeydiyyat nömrəsini düzgün daxil edin.

en: Enter a valid phone number
az: Telefon nömrəsini düzgün daxil edin.

en: Enter a valid post code
az: Düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid NIK/KTP number
az: NIK/KTP nömrəsini düzgün daxil edin.

en: Aceh
az: Açex

en: Bengkulu
az: Benqkulu

en: Yogyakarta
az: Cokyakarta

en: Jakarta
az: Cakarta

en: Gorontalo
az: Qorontalo

en: Jambi
az: Cambi

en: Jawa Barat
az: Qərbi Timor

en: Jawa Tengah
az: Mərkəzi Cava

en: Jawa Timur
az: Şərqi Cava

en: Kalimantan Barat
az: Qərbi Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
az: Cənubi Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
az: Mərkəzi Kalimantan

en: Kalimantan Timur
az: Şərqi Kalimantan

en: Kepulauan Bangka-Belitung
az: Banqka-Belutinq adaları

en: Kepulauan Riau
az: Riau adaları

en: Lampung
az: Lampunq

en: Maluku
az: Molukku

en: Maluku Utara
az: Şimali Molukku

en: Nusa Tenggara Barat
az: Qərbi Kiçik Zond adaları

en: Nusa Tenggara Timur
az: Şərqi Kiçik Zond adaları

en: Papua Barat
az: Qərbi Papua

en: Sulawesi Barat
az: Qərbi Sulavesi

en: Sulawesi Selatan
az: Cənubi Sulavesi

en: Sulawesi Tengah
az: Mərkəzi Sulavesi

en: Sulawesi Tenggara
az: Cənubi-Şərqi Sulavesi

en: Sulawesi Utara
az: Şimali Sulavesi

en: Sumatera Barat
az: Qərbi Sumatra

en: Sumatera Selatan
az: Cənubi Sumatra

en: Sumatera Utara
az: Şimali Sumatra

en: Magelang
az: Magelanq

en: Nanggroe Aceh Darussalam
az: Nanqore Açeh Darussalam

en: Kepulauan Bangka Belitung
az: Kepulauan Banka Belitunq

en: Corps Consulate
az: Konsulluq Korpusu

en: Corps Diplomatic
az: Diplomatik Korpus

en: Bandung
az: Bandunq

en: Sulawesi Utara Daratan
az: Şimali Sulavesi

en: Sulawesi Utara Kepulauan
az: Çimali Sulavesi

en: Papua dan Papua Barat
az: Papua və Qərbi Papua

en: Cirebon
az: Çirebon

en: NTB - Sumbawa
az: NTB - Sumbava

en: Bogor
az: Boqor

en: Pekalongan
az: Pekalonqan

en: Semarang
az: Semaranq

en: Malang
az: Malanq

en: Jember
az: Cember

en: Federal Government
az: Federal hakimiyyət

en: Bojonegoro
az: Boconeqoro

en: Purwakarta
az: Purvakarta

en: Sidoarjo
az: Sidoarco

en: Garut
az: Qarut

en: Armagh
az: Arma

en: Carlow
az: Karlou

en: Cavan
az: Kavan

en: Clare
az: Kler

en: Cork
az: Kork

en: Derry
az: Derri

en: Donegal
az: Doneqal

en: Down
az: Daun

en: Fermanagh
az: Fermana

en: Galway
az: Qoluey

en: Kerry
az: Kerri

en: Kildare
az: Kilder

en: Kilkenny
az: Kilkenni

en: Laois
az: Liiş

en: Leitrim
az: Litrim

en: Limerick
az: Limerik

en: Longford
az: Lonqford

en: Louth
az: Laut

en: Mayo
az: Meyo

en: Meath
az: Mit

en: Monaghan
az: Monağan

en: Offaly
az: Offali

en: Roscommon
az: Roskommon

en: Sligo
az: Slayqo

en: Tipperary
az: Tippereri

en: Tyrone
az: Tiron

en: Waterford
az: Uoterford

en: Westmeath
az: Uestmit

en: Wexford
az: Ueksford

en: Wicklow
az: Uiklou

en: Enter a postal code in the format XXXXX
az: XXXXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid ID number.
az: ID kodunu düzgün daxil edin.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
az: XXXXXX-XXXX formatında düzgün İslandiya identifikasiya kodunu daxil edin.

en: The Icelandic identification number is not valid.
az: Bu, düzgün İsland identifikasiya kodu deyil.

en: Enter a valid zip code.
az: Düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid Social Security number.
az: Düzgün Sosial Müdafiə kodunu daxil edin.

en: Enter a valid VAT number.
az: Düzgün ƏDV kodunu daxil edin.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
az: Düzgün poçt indeksini XXXXXXX və ya XXX-XXXX formatında daxil edin.

en: Hokkaido
az: Hokkaydo

en: Iwate
az: İvate

en: Yamagata
az: Yamaqata

en: Fukushima
az: Fukuşima

en: Ibaraki
az: İbaraki

en: Tochigi
az: Totiqi

en: Gunma
az: Qunma

en: Chiba
az: Tiba

en: Kanagawa
az: Kanaqava

en: Yamanashi
az: Yamanasi

en: Nagano
az: Naqano

en: Niigata
az: Niiqata

en: Ishikawa
az: İsikava

en: Gifu
az: Qifu

en: Shizuoka
az: Sidzuka

en: Aichi
az: Aiçi

en: Shiga
az: Siqa

en: Hyogo
az: Hyoqo

en: Wakayama
az: Vakayama

en: Shimane
az: Simane

en: Hiroshima
az: Hirosima

en: Yamaguchi
az: Yamaquti

en: Tokushima
az: Tokusima

en: Kagawa
az: Kaqava

en: Kochi
az: Koti

en: Saga
az: Saqa

en: Nagasaki
az: Naqasaki

en: Miyazaki
az: Miyadzaki

en: Kagoshima
az: Kaqosima

en: Okinawa
az: Okinava

en: Enter a valid Kuwaiti Civil ID number
az: Küveyt şəxsiyyət vəsiqəsinin seriya nömrəsini daxil edin.

en: Aguascalientes
az: Aquaskalyentes

en: Baja California
az: Aşağı Kaliforniya

en: Baja California Sur
az: Cənubi Aşağı Kaliforniya

en: Campeche
az: Kampeçe

en: Chihuahua
az: Çihuahua

en: Chiapas
az: Çyapas

en: Coahuila
az: Koahuila

en: Colima
az: Kolima

en: Distrito Federal
az: Federal vilayət

en: Durango
az: Duranqo

en: Guerrero
az: Gerrero

en: Guanajuato
az: Quanahuato

en: Hidalgo
az: İdalqo

en: Jalisco
az: Xalisko

en: Estado de México
az: Mexiko

en: Michoacán
az: Miçoakan

en: Nuevo León
az: Nuevo-Leon

en: Oaxaca
az: Oaxaka

en: Querétaro
az: Keretaro

en: Quintana Roo
az: Kintana Roo

en: San Luis Potosí
az: San Lui Potosi

en: Tabasco
az: Tabasko

en: Tlaxcala
az: Tlaskala

en: Veracruz
az: Verakrus

en: Yucatán
az: Yukatan

en: Zacatecas
az: Sakatekas

en: Enter a valid postal code
az: Düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid SoFi number
az: Düzgün SoFi kodunu daxil edin.

en: Drenthe
az: Drente

en: Friesland
az: Frisland

en: Gelderland
az: Qelderland

en: Groningen
az: Qroningen

en: Noord-Brabant
az: Şimali Brabant

en: Noord-Holland
az: Şimali Hollandiya

en: Overijssel
az: Overeysel

en: Utrecht
az: Utrext

en: Zeeland
az: Zellandiya

en: Zuid-Holland
az: Cənubi Hollandiya

en: Enter a valid Norwegian social security number.
az: Norveç sosial müdafiə kodunu daxil edin.

en: This field requires 8 digits.
az: Bura 8 rəqəm yazmaq lazımdır.

en: This field requires 11 digits.
az: Bura 11 rəqəm yazmaq lazımdır.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
az: Milli İdentifikasiya Nömrəsi 11 rəqəmdən ibarətdir.

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
az: Milli İdentifikasiya Nömrəsi üçün yoxlama cəmi düzgün çıxmadı.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
az: VÖEN üçün yoxlama cəmi düzgün çıxmadı.

en: National Business Register Number (REGON) consists of 9 or 14 digits.
az: Milli İş Qeydiyyat Nömrəsi (REGON) 9 və ya 14 rəqəmdən ibarətdir.

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
az: Milli İş Qeydiyyat Nömrəsi (REGON) üçün yoxlama cəmi düzgün çıxmadı.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
az: XX-XXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Lower Silesia
az: Aşağı Silesiya

en: Kuyavia-Pomerania
az: Kuyaviya-Pomeraniya

en: Lublin
az: Lyublyan

en: Lubusz
az: Lyubuş

en: Lesser Poland
az: Kiçik Polşa

en: Masovia
az: Mazoviya

en: Subcarpatia
az: Aşağı Karpat

en: Podlasie
az: Podlyasye

en: Pomerania
az: Pomeraniya

en: Silesia
az: Silesiya

en: Swietokrzyskie
az: Svyetokşiskye

en: Warmia-Masuria
az: Varmiya-Mazuriya

en: Greater Poland
az: Böyük Polşa

en: West Pomerania
az: Qərbi Pomeraniya

en: Enter a zip code in the format XXXX-XXX.
az: XXXX-XXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Phone numbers must have 9 digits, or start by + or 00.
az: Telefon nömrələri 9 rəqəmdən ibarət olmalı, ya +, ya da 00 ilə başlamalıdır.

en: Enter a valid CIF.
az: Düzgün CIF kodunu daxil edin.

en: Enter a valid CNP.
az: Düzgün CNP kodunu daxil edin.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
az: ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX formatında düzgün IBAN daxil edin.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
az: Telefon nömrələri XXXX-XXXXXX formatında olmalıdır.

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
az: XXXXXX formatında düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Enter a valid Swedish organisation number.
az: İsveç təşkilatları üçün düzgün nömrəni daxil edin.

en: Enter a valid Swedish personal identity number.
az: Düzgün İsveç şəxsiyyətin təsdiqi kodunu daxil edin.

en: Co-ordination numbers are not allowed.
az: Koordinasiya nömrələri qadağandır.

en: Enter a Swedish postal code in the format XXXXX.
az: XXXXX formatında İsveç poçt indeksini daxil edin.

en: Stockholm
az: Stokholm

en: Västerbotten
az: Vesterbotten

en: Östergötland
az: Estergötland

en: Jönköping
az: Yonköpinq

en: Kronoberg
az: Kronoberq

en: Gotland
az: Qotland

en: Blekinge
az: Blekinqe

en: Skåne
az: Skone

en: Västra Götaland
az: Vestra-Qotaland

en: Värmland
az: Vermland

en: Örebro
az: Erebru

en: Västmanland
az: Vestmanland

en: Gävleborg
az: Yevleborq

en: Västernorrland
az: Vesternnorrland

en: Jämtland
az: Yemtland

en: Banska Bystrica
az: Banska Bistirisa

en: Banska Stiavnica
az: Banska Ştyavnisa

en: Bardejov
az: Bardeyov

en: Banovce nad Bebravou
az: Banovse nad Bebravou

en: Bytca
az: Bitça

en: Cadca
az: Çadsa

en: Dolny Kubin
az: Dolnı Kubin

en: Dunajska Streda
az: Dunayska Seda

en: Galanta
az: Qalanta

en: Gelnica
az: Qelnisa

en: Hlohovec
az: Hlohoves

en: Ilava
az: İlava

en: Kezmarok
az: Kejmarok

en: Kosice I
az: Koşitse I

en: Kosice II
az: Koşitse II

en: Kosice III
az: Koşitse III

en: Kosice IV
az: Koşitse IV

en: Kosice - okolie
az: Koşitse - okolye

en: Kysucke Nove Mesto
az: Kisuske Nove Mesto

en: Levice
az: Levitse

en: Levoca
az: Levoça

en: Liptovsky Mikulas
az: Liptovski Mikulas

en: Lucenec
az: Luçenets

en: Malacky
az: Malatski

en: Medzilaborce
az: Medzilabortse

en: Michalovce
az: Mixalovtse

en: Myjava
az: Miyava

en: Nove Zamky
az: Nove Zamki

en: Piestany
az: Pyeştanı

en: Povazska Bystrica
az: Povajska Bistrisa

en: Prievidza
az: Pryevidza

en: Puchov
az: Puxov

en: Revuca
az: Revusa

en: Roznava
az: Rojnyava

en: Ruzomberok
az: Rujomberok

en: Senec
az: Senes

en: Senica
az: Senisa

en: Skalica
az: Skalisa

en: Sobrance
az: Sobranse

en: Spisska Nova Ves
az: Spişka Nova Ves

en: Stara Lubovna
az: Stara Lyubovna

en: Topolcany
az: Topolçanı

en: Trencin
az: Trençin

en: Turcianske Teplice
az: Turçanske Teplise

en: Velky Krtis
az: Velki Krtis

en: Zlate Moravce
az: Zlate Moravse

en: Zarnovica
az: Zarnovitsa

en: Ziar nad Hronom
az: Jar nad Hronom

en: Zilina
az: Jilina

en: Banska Bystrica region
az: Banska Bistritsa vilayəti

en: Bratislava region
az: Bratislava vilayəti

en: Kosice region
az: Koşitse vilayəti

en: Nitra region
az: Nitra vilayəti

en: Presov region
az: Preşov

en: Trencin region
az: Trençin vilayəti

en: Trnava region
az: Trnava vilayəti

en: Zilina region
az: Jilina vilayəti

en: Enter a postal code in the format XXXXX.
az: XXXXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Phone numbers must be in 0XXX XXX XXXX format.
az: 0XXX XXX XXXX formatında telefon nömrəsini daxil edin.

en: Enter a valid Turkish Identification number.
az: Düzgün Türkiyə identifikasiya kodunu daxil edin.

en: Turkish Identification number must be 11 digits.
az: Türkiyə identifikasiya kodu 11 rəqəmdən ibarətdir.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
az: XXXXX və ya XXXXX-XXXX formatında poçt indeksini daxil edin.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format.
az: Telefon nömrəsi XXX-XXX-XXXX formatında olmalıdır.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
az: XXX-XX-XXXX formatında ABŞ Sosial Müdafiyə kodunu daxil edin.

en: Enter a U.S. state or territory.
az: ABŞ ştatı və ya ərazisini daxil edin.

en: U.S. state (two uppercase letters)
az: ABŞ ştatı (iki böyük hərf)

en: U.S. postal code (two uppercase letters)
az: ABŞ poçt indeksi (iki böyük hərf)

en: Phone number
az: Telefon nömrəsi

en: Enter a valid CI number in X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X or XXXXXXXX format.
az: X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X və ya XXXXXXXX formatında düzgün CI kodunu daxil edin.

en: Enter a valid CI number.
az: CI kodunu düzgün daxil edin.

en: Enter a valid South African ID number
az: Cənubi Afrika üçün düzgün identifikasiya kodunu daxil edin.

en: Enter a valid South African postal code
az: Cənubi Afrika üçün düzgün poçt indeksini daxil edin.

en: Eastern Cape
az: Şərqi Keyp

en: Free State
az: Azad Ştat

en: Gauteng
az: Qautenq

en: KwaZulu-Natal
az: Kva-Zulu-Natal

en: Mpumalanga
az: Mpulamanqa

en: Northern Cape
az: Şimali Keyp

en: North West
az: Şimali-Qərb

en: Western Cape
az: Qərbi Keyp
