Django - en to bg translation catalogue (411 entries)

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
bg: Въведете пощенския код във формат NNNN или ANNNNAAA.

en: This field requires only numbers.
bg: Това поле изисква число.

en: This field requires 7 or 8 digits.
bg: Това поле изисква 7 или 8 цифри.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
bg: Въведете валиден номер на германска лична карта в формат XX-XXXXXXXX-X или XXXXXXXXXXXX.

en: Invalid CUIT.
bg: Невалиден CUIT.

en: Burgenland
bg: Бургенланд

en: Carinthia
bg: Каринтия

en: Lower Austria
bg: Долна Австрия

en: Upper Austria
bg: Горна Австрия

en: Salzburg
bg: Залцбург

en: Styria
bg: Сирия

en: Tyrol
bg: Тирол

en: Vorarlberg
bg: Форарлберг

en: Vienna
bg: Виена

en: Enter a zip code in the format XXXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXXX.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
bg: Въведете валиден номер на социалната осигуровка австрийски в ХХХХ XXXXXX формат.

en: Antwerp
bg: Антверпен

en: Brussels
bg: Брюксел

en: East Flanders
bg: Източна Фландрия

en: Flemish Brabant
bg: Фламандски Брабант

en: Hainaut
bg: Ено

en: Liege
bg: Леге

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Namur
bg: Намур

en: Walloon Brabant
bg: Валонски Брабант

en: West Flanders
bg: Западна Фландрия

en: Brussels Capital Region
bg: Брюксел столица

en: Flemish Region
bg: Фламандския регион

en: Wallonia
bg: Валония

en: Enter a valid postal code in the range and format 1XXX - 9XXX.
bg: Въведете валиден пощенски код в обхвата и формата 1XXX - 9XXX.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.
bg: Въведете валиден телефонен номер в един от форматите 0x ххх хх хх, хх хх хх 0xx, 04xx хх хх хх, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x . xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx или 04xxxxxxxx.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXXXX-XXX.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
bg: Телефонните номера трябва да бъдат в формат XX-XXXX-XXXX.

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
bg: Изберете валиден бразилски щат.  Този, не е един отвалидните щати.

en: Invalid CPF number.
bg: Невалиден CPF номер

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
bg: Това поле изисква поне 11 цифри или 14 символа.

en: Invalid CNPJ number.
bg: Невалиден CNPJ номер

en: This field requires at least 14 digits
bg: Това поле изисква поне 14 цифри.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXX XXХ.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
bg: Въведете валиден номер на канадската социална осигуровка в формата XXX-XX-XXXX.

en: Aargau
bg: Ааргау

en: Berne
bg: Берн

en: Fribourg
bg: Фрайбург

en: Geneva
bg: Женева

en: Glarus
bg: Гларус

en: Jura
bg: Юра

en: Lucerne
bg: Люцерна

en: Neuchatel
bg: Нюшател

en: Nidwalden
bg: Нидвалден

en: Schaffhausen
bg: Шафхаузен

en: Schwyz
bg: Швиц

en: St. Gallen
bg: Санкт Гален

en: Uri
bg: Ури

en: Vaud
bg: Во

en: Zurich
bg: Цюрих

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
bg: Въведете валиден швейцарски индентификационен номер в X1234567<0 или 1234567890 формат

en: Enter a valid Chilean RUT.
bg: Въведете валиден чилийски RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
bg: Въведете валиден чилийски RUT. Форпатът представлява ХХ ХХХ ХХХ-Х.

en: The Chilean RUT is not valid.
bg: Чилийският RUT не е валиден.

en: Prague
bg: Прага

en: Central Bohemian Region
bg: Централна Бохемия

en: South Bohemian Region
bg: Южна Бохемия

en: Pilsen Region
bg: Регион Пилзен

en: Carlsbad Region
bg: Карлсбад регион

en: Usti Region
bg: Усти регион

en: Liberec Region
bg: Либерец регион

en: Hradec Region
bg: Храдец регион

en: Pardubice Region
bg: Пардубице регион

en: Vysocina Region
bg: Височински край

en: South Moravian Region
bg: Южноморавски край

en: Olomouc Region
bg: Оломоуц регион

en: Zlin Region
bg: Регион Злин

en: Moravian-Silesian Region
bg: Моравско-Силезия

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXXXX или XXX XX.

en: Enter a birth number in the format XXXXXX/XXXX or XXXXXXXXXX.
bg: Въведете номер на раждане във формат XXXXXX / XXXX или XXXXXXXXXX.

en: Invalid optional parameter Gender, valid values are 'f' and 'm'
bg: Невалиден незадължителен параметър Пол, валидни стойности са 'f' и 'm'

en: Enter a valid birth number.
bg: Въведете валиден номер на раждане.

en: Enter a valid IC number.
bg: Въведете валиден IC номер.

en: Baden-Wuerttemberg
bg: Баден-Вюртемберг

en: Bavaria
bg: Бавария

en: Berlin
bg: Берлин

en: Brandenburg
bg: Бранденбург

en: Bremen
bg: Бремен

en: Hamburg
bg: Хамбург

en: Hessen
bg: Хесен

en: Mecklenburg-Western Pomerania
bg: Мекленбург-Предна Померания

en: Lower Saxony
bg: Долна Саксония

en: Rhineland-Palatinate
bg: Райнланд-Пфалц

en: Saarland
bg: Саарланд

en: Saxony
bg: Саксония

en: Saxony-Anhalt
bg: Саксония-Анхалт

en: Schleswig-Holstein
bg: Шлезвиг-Холщайн

en: Thuringia
bg: Тюрингия

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXXXX.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
bg: Въведете валиден номер на германска лична карта в формат  XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Albacete
bg: Албасете

en: Almeria
bg: Алмерия

en: Avila
bg: Авила

en: Badajoz
bg: Бадахос

en: Illes Balears
bg: Балеарски острови

en: Barcelona
bg: Барселона

en: Burgos
bg: Бургос

en: Caceres
bg: Касерес

en: Cadiz
bg: Кадиз

en: Ciudad Real
bg: Сиудад Реал

en: Cordoba
bg: Кордоба

en: A Coruna
bg: А Коруня

en: Cuenca
bg: Куенка

en: Girona
bg: Хирона

en: Granada
bg: Гранада

en: Guadalajara
bg: Гуадалахара

en: Huelva
bg: Уелва

en: Huesca
bg: Хуеска

en: Jaen
bg: Хаен

en: Leon
bg: Леон

en: Lleida
bg: Лейда

en: La Rioja
bg: Ла Риоха

en: Lugo
bg: Луго

en: Madrid
bg: Мадрид

en: Malaga
bg: Малага

en: Murcia
bg: Мурсия

en: Navarre
bg: Навара

en: Ourense
bg: Оуренсе

en: Asturias
bg: Астурия

en: Palencia
bg: Паленсия

en: Las Palmas
bg: Лас Палмас де Гран Канария

en: Pontevedra
bg: Понтеведра

en: Salamanca
bg: Саламанка

en: Santa Cruz de Tenerife
bg: Санта Круз де Тенерифе

en: Segovia
bg: Сеговия

en: Seville
bg: Севиля

en: Soria
bg: Сория

en: Tarragona
bg: Тарагона

en: Teruel
bg: Теруел

en: Toledo
bg: Толедо

en: Valencia
bg: Валенсия

en: Valladolid
bg: Валядолид

en: Zamora
bg: Замора

en: Zaragoza
bg: Сарагоса

en: Ceuta
bg: Сеута

en: Melilla
bg: Мелила

en: Andalusia
bg: Андалусия

en: Aragon
bg: Арагон

en: Principality of Asturias
bg: Княжество Астурия

en: Balearic Islands
bg: Балеарските острови

en: Basque Country
bg: Страна на баските

en: Canary Islands
bg: Канарски острови

en: Castile-La Mancha
bg: Кастилия-Ла Манча

en: Castile and Leon
bg: Кастилия и Леон

en: Catalonia
bg: Каталония

en: Galicia
bg: Галисия

en: Region of Murcia
bg: Района на Мурсия

en: Foral Community of Navarre
bg: Foral област Навара

en: Valencian Community
bg: Валенсия

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
bg: Въведете валиден пощенски код в интервала 01XXX - 52XXX.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
bg: Въведевалиден телефонен номер в един от форматите 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX или 9XXXXXXXX.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
bg: Въведете валиден НИФ, НИЕ, или ЦИФ.

en: Please enter a valid NIF or NIE.
bg: Въведете валиден НИГ или НИЕ.

en: Invalid checksum for NIF.
bg: Невалидна чексума за НИФ

en: Invalid checksum for NIE.
bg: Невалидна чексума за НИЕ

en: Invalid checksum for CIF.
bg: Невалидна чексума за ЦИФ

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
bg: Въведете валиден номер на банковата ви сметка във формат XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Invalid checksum for bank account number.
bg: Невалидна чексума за номер на банковата сметка

en: Enter a valid Finnish social security number.
bg: Въведете валиден финландски номер на социалната осигуровка.

en: Phone numbers must be in 0X XX XX XX XX format.
bg: Телефонните номера трябва да са в 0X XX XX XX XX формат.

en: Enter a valid postcode.
bg: Въведете валиден пощенски код.

en: Bedfordshire
bg: Бедфордшър

en: East Sussex
bg: Источен Съсек

en: Essex
bg: Есекс

en: Greater London
bg: Велик Лондон

en: Greater Manchester
bg: Велик Манчестер

en: Hampshire
bg: Хемпшир

en: Kent
bg: Кент

en: Lancashire
bg: Ланкашър

en: Lincolnshire
bg: Линкълншир

en: Norfolk
bg: Норфолк

en: North Yorkshire
bg: Северен Йоркшир

en: Northamptonshire
bg: Нортхемптъншир

en: Nottinghamshire
bg: Нотингамшир

en: Oxfordshire
bg: Оксфордшир

en: Somerset
bg: Съмърсет

en: South Yorkshire
bg: Южен Йорксър

en: West Midlands
bg: Уест Мидландс

en: West Sussex
bg: Западен Съсекс

en: West Yorkshire
bg: Западен Йоркшир

en: England
bg: Англия

en: Northern Ireland
bg: Северна Ирландия

en: Scotland
bg: Шотландия

en: Wales
bg: Уелс

en: Enter a valid vehicle license plate number
bg: Въведете валиден регистрационен номер на превозното средство

en: Enter a valid phone number
bg: Въведете валиден телефонен номер

en: Enter a valid post code
bg: Въведете валиден пощенски код

en: Enter a valid NIK/KTP number
bg: Въведете валиден NIIK/KTP номер

en: Aceh
bg: Аче

en: Bali
bg: Бали

en: Bengkulu
bg: Бенгкулу

en: Jakarta
bg: Джакарта

en: Jawa Timur
bg: Източна Ява

en: Maluku
bg: Молукски острови

en: Papua
bg: Папуа

en: Papua Barat
bg: Папуа Barat

en: Riau
bg: Риау

en: Sulawesi Barat
bg: Сулавеси Барат

en: Sulawesi Selatan
bg: Сулавеси Selatan

en: Sulawesi Tengah
bg: Сулавеси Тенга

en: Sulawesi Tenggara
bg: Сулавеси Тенгара

en: Sulawesi Utara
bg: Сулавеси Утара

en: Sumatera Barat
bg: Суматера Барат

en: Sumatera Selatan
bg: Суматера Селатан

en: Sumatera Utara
bg: Суматера Утара

en: Nanggroe Aceh Darussalam
bg: Ачех

en: Federal Government
bg: Федералното правителство

en: Dublin
bg: Дъблин

en: Galway
bg: Голуей

en: Kilkenny
bg: Килкени

en: Longford
bg: Лонгфорд

en: Louth
bg: Лоут

en: Mayo
bg: Майо

en: Meath
bg: Мийт

en: Monaghan
bg: Монахан

en: Sligo
bg: Слиго

en: Tyrone
bg: Тайрън

en: Waterford
bg: Уотърфорд

en: Wexford
bg: Уексфорд

en: Wicklow
bg: Уиклоу

en: Enter a postal code in the format XXXXX
bg: Въведете пощенски код в формат XXXXX

en: Enter a valid ID number.
bg: Въведете валиден номер на лична карта.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
bg: Въведете валиден исландски номер. Форматът представлява XXXXXX-XXXX.

en: The Icelandic identification number is not valid.
bg: Исландския номер за индентификация е невлиден

en: Enter a valid zip code.
bg: Въведете валиден пощенски код.

en: Enter a valid Social Security number.
bg: Въведете валиден номер на социалната ви осигуровка.

en: Enter a valid VAT number.
bg: Въведете валиден VAT номер.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXXXXXX или XXX-XXXX.

en: Hokkaido
bg: Хокайдо

en: Aomori
bg: Амори

en: Akita
bg: Акита

en: Yamagata
bg: Ямагата

en: Fukushima
bg: Фукушима

en: Ibaraki
bg: Ибараки

en: Saitama
bg: Сайтама

en: Chiba
bg: Чиба

en: Tokyo
bg: Токио

en: Kanagawa
bg: Канагава

en: Yamanashi
bg: Яманаши

en: Nagano
bg: Нагано

en: Niigata
bg: Ниигата

en: Toyama
bg: Тояма

en: Ishikawa
bg: Ишикава

en: Fukui
bg: Фукуи

en: Shizuoka
bg: Шизуока

en: Mie
bg: Мие

en: Shiga
bg: Шига

en: Kyoto
bg: Киато

en: Osaka
bg: Осака

en: Hyogo
bg: Хиого

en: Nara
bg: Нара

en: Wakayama
bg: Вакаяма

en: Okayama
bg: Окаяма

en: Hiroshima
bg: Хирошима

en: Yamaguchi
bg: Ямагучи

en: Tokushima
bg: Токушима

en: Kagawa
bg: Кагава

en: Ehime
bg: Ехиме

en: Kochi
bg: Кочи

en: Fukuoka
bg: Фукуока

en: Saga
bg: Сага

en: Nagasaki
bg: Нагазаки

en: Kumamoto
bg: Кумамото

en: Oita
bg: Оита

en: Miyazaki
bg: Миазаки

en: Kagoshima
bg: Кагошима

en: Okinawa
bg: Окинава

en: Enter a valid Kuwaiti Civil ID number
bg: Въведете валиден кувейтски граждански номер

en: Aguascalientes
bg: Агуаскалиентес

en: Baja California
bg: Долна Калифорния

en: Baja California Sur
bg: Баха Калифорния Сур

en: Campeche
bg: Кампече

en: Chihuahua
bg: Чихуахуа

en: Chiapas
bg: Чиапас

en: Guerrero
bg: Гереро

en: Guanajuato
bg: Гуанахуато

en: Hidalgo
bg: Хидалго

en: Estado de México
bg: Estado де Мексико

en: Michoacán
bg: Мичоакан

en: Nuevo León
bg: Нуево Леон

en: Oaxaca
bg: Оаксака

en: Puebla
bg: Пуебла

en: Quintana Roo
bg: Кинтана Роо

en: Sinaloa
bg: Синалоа

en: San Luis Potosí
bg: Сан Луис Потоси

en: Tabasco
bg: Табаско

en: Tamaulipas
bg: Тамаулипас

en: Tlaxcala
bg: Тласкала

en: Yucatán
bg: Юкатан

en: Zacatecas
bg: Закатекас

en: Enter a valid postal code
bg: Въведете валиден пощенски код.

en: Enter a valid SoFi number
bg: Въведете валиден SoFi номер

en: Drenthe
bg: Дренте

en: Groningen
bg: Грьонинген

en: Utrecht
bg: Утрехт

en: Enter a valid Norwegian social security number.
bg: Въведете валиден норвежки номер на социалната осигуровка.

en: This field requires 8 digits.
bg: Това поле изисква 8 цифри.

en: This field requires 11 digits.
bg: Това поле изисква 11 цифри.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
bg: Националният индентификационен номер се състои от 11 цифри

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
bg: Грешна чексума за Националния индентификационен номер

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
bg: Грешна чексума за данъчен номер (НИП)

en: National Business Register Number (REGON) consists of 9 or 14 digits.
bg: Национален търговски регистър номер (REGON) се състои от 9 или 14 цифри.

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
bg: Грешна чексума за Националния Бизнес Регистрационен Номер (REGON)

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XX-ХXXX.

en: Lower Silesia
bg: Долна Силезия

en: Kuyavia-Pomerania
bg: Kuyavia-Предна Померания

en: Lublin
bg: Люблин

en: Lubusz
bg: Любушко

en: Lodz
bg: Лодз

en: Opole
bg: Ополе

en: Pomerania
bg: Померания

en: Silesia
bg: Силезия

en: Greater Poland
bg: Велика Полша

en: West Pomerania
bg: Западна Померания

en: Enter a zip code in the format XXXX-XXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXXX-XXX.

en: Phone numbers must have 9 digits, or start by + or 00.
bg: Телефонните номера трябва да са 9 цифри, или започнете с + или 00.

en: Enter a valid CIF.
bg: Въведете валиден CIF.

en: Enter a valid CNP.
bg: Въведете валиден CNP.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
bg: Въведете валиден IBAN в RОXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX формат

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
bg: Телефонните номера трябва да са в XXXX-XXXXXX формат.

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
bg: Въведете валиден пощенски код в формат XXXXXX

en: Enter a valid Swedish organisation number.
bg: Въведете валиден шведски номер на организация.

en: Enter a valid Swedish personal identity number.
bg: Въведете валиден шведско ЕГН.

en: Co-ordination numbers are not allowed.
bg: Ко-ординационни номера не са позволени.

en: Enter a Swedish postal code in the format XXXXX.
bg: Въведете шведски пощенски код в формат XXXXX.

en: Stockholm
bg: Стокхолм

en: Uppsala
bg: Упсала

en: Jönköping
bg: Йонкьопинг

en: Gotland
bg: Готланд

en: Blekinge
bg: Блекинге

en: Skåne
bg: Скания

en: Halland
bg: Халанд

en: Dalarna
bg: Даларна

en: Banska Bystrica
bg: Банска Бистрица

en: Banska Stiavnica
bg: Банска Стиавница

en: Banovce nad Bebravou
bg: Banovce NAD Bebravou

en: Bratislava I
bg: Братислава I

en: Bratislava II
bg: Братислава II

en: Bratislava III
bg: Братислава III

en: Bratislava IV
bg: Братислава IV

en: Bratislava V
bg: Братислава V

en: Cadca
bg: Čadca

en: Dolny Kubin
bg: Долни Кубин

en: Komarno
bg: Комарно

en: Kosice I
bg: Кошице I

en: Kosice II
bg: Кошице II

en: Kosice III
bg: Кошице III

en: Kosice IV
bg: Кошице IV

en: Kosice - okolie
bg: Кошице - okolie

en: Kysucke Nove Mesto
bg: Нове Место Kysucke

en: Liptovsky Mikulas
bg: Липтовски Микулаш

en: Lucenec
bg: Lučenec

en: Martin
bg: Мартин

en: Namestovo
bg: Наместово

en: Nitra
bg: Нитра

en: Nove Mesto nad Vahom
bg: Нове Место NAD Vahom

en: Nove Zamky
bg: Nové Zámky

en: Partizanske
bg: Partizánske

en: Poltar
bg: Poltár

en: Poprad
bg: Попрад

en: Povazska Bystrica
bg: Povazska Бистрица

en: Presov
bg: Прешов

en: Puchov
bg: Púchov

en: Roznava
bg: Rožňava

en: Sabinov
bg: Събинов

en: Senec
bg: Сенец

en: Skalica
bg: Скалица

en: Stara Lubovna
bg: Стара Lubovna

en: Trebisov
bg: Trebišov

en: Trencin
bg: Тренчин

en: Trnava
bg: Търнава

en: Turcianske Teplice
bg: Turčianske Teplice

en: Velky Krtis
bg: Veľký Krtíš

en: Vranov nad Toplou
bg: Вранов над Toplou

en: Zvolen
bg: Зволен

en: Zarnovica
bg: Žarnovica

en: Zilina
bg: Жилина

en: Banska Bystrica region
bg: Банска Бистрица регион

en: Bratislava region
bg: Братислава регион

en: Kosice region
bg: Кошице регион

en: Nitra region
bg: Нитра регион

en: Presov region
bg: Прешов регион

en: Trencin region
bg: Тренчин регион

en: Trnava region
bg: Търнава регион

en: Zilina region
bg: Жилина регион

en: Enter a postal code in the format XXXXX.
bg: Въведете пощенски код в формат XXXXX.

en: Phone numbers must be in 0XXX XXX XXXX format.
bg: Телефонните номера трябва да са в 0XXX XXX формат XXXX.

en: Enter a valid Turkish Identification number.
bg: Въведете валиден турски идентификационен номер.

en: Turkish Identification number must be 11 digits.
bg: Турски Идентификационен номер трябва да бъде 11 цифри.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
bg: Въведете zip код в формат XXXXX или XXXXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format.
bg: Телефонните номера трябва да са в XXX-XXX-XXXX формат.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
bg: Въведете валиден номер на социалната осигуровка в формат XXX-XX-XXXX.

en: Enter a U.S. state or territory.
bg: Въведете американския щат или територия.

en: U.S. state (two uppercase letters)
bg: американски щат (две главни букви)

en: U.S. postal code (two uppercase letters)
bg: САЩ пощенски код (две главни букви)

en: Phone number
bg: Телефонен номер

en: Enter a valid CI number in X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X or XXXXXXXX format.
bg: Въведете валиден номер CI в X.XXX.XXX-X, XXXXXXX-X или XXXXXXXX формат.

en: Enter a valid CI number.
bg: Въведете валиден CI номер.

en: Enter a valid South African ID number
bg: Въведете валиден южно-африкански номер за индентификация

en: Enter a valid South African postal code
bg: Въведете валиден пощенски код за Южна Африка

en: Eastern Cape
bg: Източен Кейп

en: Free State
bg: Свободната държава

en: Gauteng
bg: Гаутенг

en: KwaZulu-Natal
bg: Квазулу-Натал

en: Limpopo
bg: Лимпопо

en: Mpumalanga
bg: Мпумаланга
