Django - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
fa: کد پستی را به شکل NNNN یا ANNNNAAA وارد کنید.

en: This field requires only numbers.
fa: در این فیلد فقط عدد می‌توانید وارد کنید.

en: This field requires 7 or 8 digits.
fa: این فیلد ۷ یا ۸ رقم لازم دارد.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
fa: یک مقدار  CUITمعتبر به فرم XX-XXXXXXXX-X یا XXXXXXXXXXXX وارد کنید.

en: Burgenland
fa: بورگن لاند

en: Carinthia
fa: کرنتن

en: Lower Austria
fa: اتریش سفلا

en: Upper Austria
fa: اتریش بالا

en: Salzburg
fa: سالزبورگ

en: Vorarlberg
fa: فورآلبرگ

en: Vienna
fa: وین

en: Enter a zip code in the format XXXX.
fa: کد پستی صحیح را به شکل XXXX وارد کنید.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
fa: شماره معتبر اتريشي تامين اجتماعي را به فرمت xxxxx xxxxxx وارد نماييد

en: Antwerp
fa: آنتورپ

en: Brussels
fa: بروکسل

en: East Flanders
fa: فلاندر شرق

en: Flemish Brabant
fa: اهل فلاندرز Brabant

en: Liege
fa: صاحب تیول

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: Walloon Brabant
fa: والونی Brabant

en: West Flanders
fa: فلاندر غرب

en: Brussels Capital Region
fa: منطقه بروکسل پایتخت

en: Flemish Region
fa: اهل فلاندرز منطقه

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
fa: کد پستی را به شکل XXXXX-XXX وارد کنید.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
fa: شماره تلفنها باید به شکل XX-XXXX-XXXX باشند.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
fa: طول این فیلد حداقل ۱۱ شماره و حداکثر ۱۴ حرف می باشد.

en: This field requires at least 14 digits
fa: فیلد حداقل باید ۱۴ شماره باشد

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
fa: کد پستس را به شکل XXX·XXX. وارد کنید.

en: St. Gallen
fa: خیابان Gallen

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
fa: کد پستی را به شکل XXXXX وارد کنید.

en: Enter a valid postcode.
fa: یک کد پستی وارد کنید.

en: Enter a valid phone number
fa: یک شماره تلفن معتبر وارد کنید.

en: This field requires 8 digits.
fa: این فیلد، ۸ رقم لازم دارد.

en: This field requires 11 digits.
fa: این فیلد ۱۱ رقم لازم دارد.

en: U.S. state (two uppercase letters)
fa: ایالت آمریکا(دو حرف بزرگ)

en: Phone number
fa: شماره تلفن
