Django - en to sk translation catalogue (434 entries)

en: A Macedonian municipality (2 character code)
sk: Macedónska samospráva (2 znakový kód)

en: Adygeya, Respublika
sk: Adygejská republika

en: Aichi
sk: Aiči

en: Altay, Respublika
sk: Altajská republika

en: Altayskiy Kray
sk: Altajský kraj

en: Amurskaya oblast'
sk: Amurská oblasť

en: Andalusia
sk: Andalúzia

en: Antwerp
sk: Antverpy

en: Arkhangel'skaya oblast'
sk: Archangeľská oblasť

en: Astrakhanskaya oblast'
sk: Astrachánska oblasť

en: Australian Phone number
sk: Austrálske telefónne číslo

en: Australian Postcode
sk: Austrálske PSČ

en: Australian State
sk: Austrálsky štát

en: Baden-Wuerttemberg
sk: Bádensko-Wuerttembersko

en: Balearic Islands
sk: Baleárske ostrovy

en: Banovce nad Bebravou
sk: Bánovce nad Bebravou

en: Banska Bystrica
sk: Banská Bystrica

en: Banska Bystrica region
sk: Banskobystrický kraj

en: Banska Stiavnica
sk: Banská Štiavnica

en: Bashkortostan, Respublika
sk: Baškirská republika

en: Basque Country
sk: Baskicko

en: Bavaria
sk: Bavorsko

en: Belgorodskaya oblast'
sk: Belgorodská oblasť

en: Berlin
sk: Berlín

en: Berne
sk: Bern

en: Bjelovarsko-bilogorska županija
sk: Bjelovarsko-bilogorská župa

en: Brandenburg
sk: Brandenbursko

en: Bratislava region
sk: Bratislavský kraj

en: Bremen
sk: Brémy

en: Brodsko-posavska županija
sk: Brodsko-posávska župa

en: Brussels
sk: Brusel

en: Brussels Capital Region
sk: Región hlavného mesta Brusel

en: Bryanskaya oblast'
sk: Brianska oblasť

en: Buryatia, Respublika
sk: Buriatska republika

en: Bytca
sk: Bytča

en: Cadca
sk: Čadca

en: Canary Islands
sk: Kanárske ostrovy

en: Cantabria
sk: Kantábria

en: Card issue number cannot be zero
sk: Číslo vydania karty nemôže byť nula

en: Carinthia
sk: Korutánsko

en: Carlsbad Region
sk: Karlovarský kraj

en: Castile and Leon
sk: Kastília-León

en: Castile-La Mancha
sk: Kastília-La Mancha

en: Catalonia
sk: Katalánsko

en: Central Bohemian Region
sk: Stredočeský kraj

en: Central Federal County
sk: Centrálny federálny okruh

en: Chechenskaya Respublika
sk: Čečenská republika

en: Chelyabinskaya oblast'
sk: Čeľabinská oblasť

en: Chiba
sk: Čiba

en: Chukotskiy avtonomnyy okrug
sk: Čukotský autonómny okruh

en: Chuvashskaya Respublika
sk: Čuvašská republika

en: Co-ordination numbers are not allowed.
sk: Koordinačné čísla nie sú povolené.

en: Cornwall and Isles of Scilly
sk: Cornwall a Ostrovy Scilly

en: County Antrim
sk: okres Antrim

en: County Armagh
sk: okres Armagh

en: County Down
sk: okres Down

en: County Fermanagh
sk: okres Fermanagh

en: County Londonderry
sk: okres Londonderry

en: County Tyrone
sk: okres Tyrone

en: Dagestan, Respublika
sk: Dagestanská republika

en: Dolny Kubin
sk: Dolný Kubín

en: Drenthe
sk: Drente

en: Dubrovačko-neretvanska županija
sk: Dubrovnícko-neretvianska župa

en: Dumfries and Galloway
sk: Dumfries a Galloway

en: Dunajska Streda
sk: Dunajská Streda

en: East Flanders
sk: Východné Flámsko

en: England
sk: Anglicko

en: Enter a 4 digit postcode.
sk: Zadajte štvorciferné poštové smerovacie číslo.

en: Enter a Swedish postal code in the format XXXXX.
sk: Zadajte švédske poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX.

en: Enter a U.S. state or territory.
sk: Zadajte štát USA alebo teritórium.

en: Enter a birth number in the format XXXXXX/XXXX or XXXXXXXXXX.
sk: Zadajte rodné číslo vo formáte XXXXXX/XXXX alebo XXXXXXXXXX.

en: Enter a passport number in the format XX XXXXXXX.
sk: Zadajte číslo pasu v tvare XX XXXXXXX.

en: Enter a passport number in the format XXXX XXXXXX.
sk: Zadajte číslo pasu v tvare XXXX XXXXXX.

en: Enter a post code in the format XXXXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXX.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare NNNN alebo ANNNNAAA.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XX-XXX.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXX XXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX alebo XXX XX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXXX alebo XXX-XXXX.

en: Enter a valid 11 digit OIB
sk: Zadajte platných 11 číslic OIB

en: Enter a valid 13 digit JMBG
sk: Zadajte platných 13 číslic JMBG

en: Enter a valid 19 digit JMBAG starting with 601983
sk: Zadajte platných 19 číslic JMBAG počnúc 601983

en: Enter a valid 5 digit postal code
sk: Zadajte platné 5-miestne PSČ

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
sk: Zadajte platné rakúske číslo sociálneho poistenia vo formáte XXXX XXXXXX.

en: Enter a valid CI number in X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X or XXXXXXXX format.
sk: Vložte platné CI vo formáte X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X alebo XXXXXXXX.

en: Enter a valid CI number.
sk: Zadajte platné IC číslo.

en: Enter a valid CIF.
sk: Zadajte platné CIF.

en: Enter a valid CNP.
sk: Zadajte platné CNP.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
sk: Vložte platné CUIT vo formáte XX-XXXXXXXX-X alebo XXXXXXXXXXXX.

en: Enter a valid CURP.
sk: Zadajte platné CURP.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
sk: Zadajte platné číslo kanadského sociálneho poistenia vo formáte XXX-XXX-XX.

en: Enter a valid Chilean RUT.
sk: Vložte platné čilské RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
sk: Vložte platné čilské RUT. Formát je XX.XXX.XXX-X.

en: Enter a valid Finnish social security number.
sk: Vložte platné fínske číslo sociálneho poistenia.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
sk: Vložte platné nemecké číslo občianskeho preukazu vo formáte XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
sk: Zadajte platné IBAN vo formáte ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

en: Enter a valid IC number.
sk: Zadajte platné IC číslo.

en: Enter a valid ID number.
sk: Zadajte platné ID číslo.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
sk: Zadajte platné islandské identifikačné číslo. Formát je XXXXXX-XXXX.

en: Enter a valid Kuwaiti Civil ID number
sk: Zadajte platné kuvaitské civilné identifikačné číslo

en: Enter a valid NIK/KTP number
sk: Zadajte platné NIK/KTP číslo

en: Enter a valid Norwegian social security number.
sk: Vložte platné nórske číslo sociálneho poistenia.

en: Enter a valid RFC.
sk: Zadajte platné RFC.

en: Enter a valid SoFi number
sk: Zadajte platné SoFi číslo

en: Enter a valid Social Security number.
sk: Vložte platné číslo sociálneho poistenia.

en: Enter a valid South African ID number
sk: Zadajte platné juhoafrické ID číslo.

en: Enter a valid South African postal code
sk: Zadajte platné juhoafrické poštové smerovacie číslo

en: Enter a valid Swedish organisation number.
sk: Zadajte platné švédske číslo organizácie.

en: Enter a valid Swedish personal identity number.
sk: Zadajte platné švédske osobné identifikačné číslo.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
sk: Vložte platné švajčiarske číslo občianskeho preukazu alebo pasu vo formáte X1234567<0 alebo 1234567890.

en: Enter a valid Turkish Identification number.
sk: Zadajte platné turecké identifikačné číslo.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
sk: Vložte platné číslo U.S. sociálneho poistenia vo formáte XXX-XX-XXXX.

en: Enter a valid VAT number.
sk: Zadajte platné VAT číslo.

en: Enter a valid area or mobile network code
sk: Zadajte platný kód pre oblasť alebo mobilnú sieť

en: Enter a valid birth number.
sk: Zadajte platné rodné číslo.

en: Enter a valid cell number.
sk: Zadajte platné číslo mobilného telefónu.

en: Enter a valid location code
sk: Zadajte platný kód územia

en: Enter a valid phone number
sk: Zadajte platné telofónne číslo

en: Enter a valid phone number in one of the formats 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.
sk: Zadajte platné telefónne číslo v jednom z tvarov 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx alebo 04xxxxxxxx.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
sk: Zadajte platné telefónne číslo v tvare 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX alebo 9XXXXXXXX.

en: Enter a valid phone number.
sk: Zadajte platné telefónne číslo.

en: Enter a valid post code
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo

en: Enter a valid postal code
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXX

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo v rozmedzí a v tvare 01XXX - 52XXX.

en: Enter a valid postal code in the range and format 1XXX - 9XXX.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo v rozmedzí a v tvare 1XXX - 9XXX.

en: Enter a valid postcode.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo.

en: Enter a valid tax number in form SIXXXXXXXX
sk: Zadajte platné daňové identifikačné číslo v tvare SIXXXXXXXX

en: Enter a valid vehicle license plate number
sk: Zadajte platnú štátnu poznávaciu značku auta

en: Enter a valid zip code in the format XXXXX.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX.

en: Enter a valid zip code.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo.

en: Enter a zip code in the format XXXX-XXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare  XXXX-XXX.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo vo formáte XXXXX alebo XXXXX-XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX-XXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXXX or XXX XXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXX, alebo XXX XXX.

en: Enter an Indian state or territory.
sk: Zadajte indický štát alebo územie.

en: Enter phone number in form +386XXXXXXXX or 0XXXXXXXX.
sk: Zadajte telefónne číslo v tvare +386XXXXXXXX alebo 0XXXXXXXX.

en: Error in date segment
sk: Chyba v dátumovej časti

en: Evreyskaya avtonomnaja oblast'
sk: Židovská autonómna oblasť

en: Extremadura
sk: Estremadura

en: Far-East Federal County
sk: Ďalekovýchodný federálny okruh

en: Federal Government
sk: Federálna vláda

en: Flemish Brabant
sk: Flámsky Brabant

en: Flemish Region
sk: Flámsky región

en: Flevoland
sk: Flavónsko

en: Foral Community of Navarre
sk: Navarra

en: Friesland
sk: Frízsko

en: Fukushima
sk: Fukušima

en: Galicia
sk: Galícia

en: Geneva
sk: Ženeva

en: Grad Zagreb
sk: Záhreb

en: Greater Poland
sk: Veľkopoľské vojvodstvo

en: Hainaut
sk: Hennegavsko

en: Hessen
sk: Hessensko

en: Hiroshima
sk: Hirošima

en: Hokkaido
sk: Hokkaidó

en: Hradec Region
sk: Hradecký kraj

en: Humenne
sk: Humenné

en: Hyogo
sk: Hjógo

en: ID Card Number consists of 15 or 18 digits.
sk: Číslo preukazu sa skladá z 15 alebo 18 číslic.

en: Identity card numbers must contain either 4 to 7 digits or an uppercase letter and 7 digits.
sk: Číslo občianskeho preukazu musí obsahovať buď 4 až 7 číslic alebo veľké písmeno a 7 číslic.

en: Illes Balears
sk: Baleáry

en: Ingushskaya Respublika
sk: Ingušská republika

en: Invalid CNPJ number.
sk: Chybné CNPJ číslo.

en: Invalid CPF number.
sk: Chybné CPF číslo.

en: Invalid CUIT.
sk: Neplatné CUIT.

en: Invalid ID Card Number: Wrong birthdate
sk: Neplatné číslo preukazu: Zlý dátum narodenia

en: Invalid ID Card Number: Wrong checksum
sk: Neplatné číslo preukazu: Zlý kontrolný súčet

en: Invalid ID Card Number: Wrong location code
sk: Neplatné číslo preukazu: Zlý kód územia

en: Invalid checksum for CIF.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre CIF.

en: Invalid checksum for CURP.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre CURP.

en: Invalid checksum for NIE.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre NIE.

en: Invalid checksum for NIF.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre NIF.

en: Invalid checksum for RFC.
sk: Neplatný kontrolný súčet pre RFC.

en: Invalid checksum for bank account number.
sk: Neplatný kontrolný súčet čísla bankového účtu.

en: Invalid optional parameter Gender, valid values are 'f' and 'm'
sk: Neplatný voliteľný parameter pohlavie, platné hodnoty sú 'f' a 'm'

en: Irkutskaya oblast'
sk: Irkutská oblasť

en: Ishikawa
sk: Išikawa

en: Istarska županija
sk: Istrijská župa

en: Ivanovskaya oblast'
sk: Ivanovská oblasť

en: Kabardino-Balkarskaya Respublika
sk: Kabardsko-balkardská republika

en: Kagoshima
sk: Kagošima

en: Kaliningradskaya oblast'
sk: Kaliningradská oblasť

en: Kalmykia, Respublika
sk: Kalmycká republika

en: Kaluzhskaya oblast'
sk: Kalužská oblasť

en: Kamchatskiy Kray
sk: Kamčatský kraj

en: Karachaevo-Cherkesskaya Respublika
sk: Karačajsko-čerkeská republika

en: Karelia, Respublika
sk: Karelská republika

en: Karlovačka županija
sk: Karlovecká župa

en: Kemerovskaya oblast'
sk: Kemerovská oblasť

en: Kezmarok
sk: Kežmarok

en: Khabarovskiy Kray
sk: Chabarovský kraj

en: Khakassiya, Respublika
sk: Karačajsko-čerkeská republika

en: Khanty-Mansiyskiy avtonomnyy okrug - Yugra
sk: Chantyjsko-mansijský autonómny okruh

en: Kirovskaya oblast'
sk: Kirovská oblasť

en: Kochi
sk: Kóči

en: Komarno
sk: Komárno

en: Komi, Respublika
sk: Komijská republika

en: Koprivničko-križevačka županija
sk: Koprivnicko-križevatská župa

en: Kosice - okolie
sk: Košice - okolie

en: Kosice I
sk: Košice I

en: Kosice II
sk: Košice II

en: Kosice III
sk: Košice III

en: Kosice IV
sk: Košice IV

en: Kosice region
sk: Košický kraj

en: Kostromskaya oblast'
sk: Kostromská oblasť

en: Krapinsko-zagorska županija
sk: Krapinsko-zagorská župa

en: Krasnodarskiy Kray
sk: Krasnodarský kraj

en: Krasnoyarskiy Kray
sk: Krasnojarský kraj

en: Kurganskaya oblast'
sk: Kurganská oblasť

en: Kurskaya oblast'
sk: Kurská oblasť

en: Kuyavia-Pomerania
sk: Kujavsko-pomoranské vojvodstvo

en: Kyoto
sk: Kjóto

en: Kysucke Nove Mesto
sk: Kysucké Nové Mesto

en: Leningradskaya oblast'
sk: Leningradská oblasť

en: Lesser Poland
sk: Malopoľské vojvodstvo

en: Levoca
sk: Levoča

en: Liberec Region
sk: Liberecký kraj

en: Lipeckaya oblast'
sk: Lipecká oblasť

en: Liptovsky Mikulas
sk: Liptovský Mikuláš

en: Ličko-senjska županija
sk: Licko-senjská župa

en: Lodz
sk: Lodžské vojvodstvo

en: Lower Austria
sk: Dolné Rakúsko

en: Lower Saxony
sk: Dolné Sasko

en: Lower Silesia
sk: Dolnosliezske vojvodstvo

en: Lublin
sk: Lubelské vojvodstvo

en: Lubusz
sk: Lubuské vojvodstvo

en: Lucenec
sk: Lučenec

en: Lucerne
sk: Lucern

en: Luxembourg
sk: Belgické Luxembursko

en: Macedonian identity card number
sk: Číslo macedónskeho preukazu totožnosti

en: Magadanskaya oblast'
sk: Magadanská oblasť

en: Mariy Ehl, Respublika
sk: Marijská republika

en: Masovia
sk: Mazovské vojvodstvo

en: Mavrovo i Rostuša
sk: Mavrovo a Rostuša

en: Mecklenburg-Western Pomerania
sk: Meklenbursko-Predpomoransko

en: Mexican CURP
sk: Mexické CURP

en: Mexican RFC
sk: Mexické RFC

en: Mexico state (three uppercase letters)
sk: Štát Mexika (tri veľké písmená)

en: Mexico zip code
sk: Mexické PSČ

en: Međimurska županija
sk: Medzimurská župa

en: Miyagi
sk: Mijagi

en: Miyazaki
sk: Mijazaki

en: Moravian-Silesian Region
sk: Moravskosliezsky kraj

en: Mordovia, Respublika
sk: Mordvianska republika

en: Moskovskaya oblast'
sk: Moskovská oblasť

en: Murmanskaya oblast'
sk: Murmanská oblasť

en: Namestovo
sk: Námestovo

en: National Business Register Number (REGON) consists of 9 or 14 digits.
sk: Číslo národného obchodného registra (REGON) sa skladá z 9 alebo zo 14 číslic.

en: National ID Card Number consists of 3 letters and 6 digits.
sk: Číslo občianskeho preukazu sa skladá z 3 písmen a 6 číslic.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
sk: Národné identifikačné číslo sa skladá z 11 číslic.

en: Neneckiy autonomnyy okrug
sk: Nenecký autonómny okruh

en: Nitra region
sk: Nitriansky kraj

en: Nizhegorodskaja oblast'
sk: Nižnonovgorodská oblasť

en: Noord-Brabant
sk: Severné Brabantsko

en: Noord-Holland
sk: Severný Holland

en: North Rhine-Westphalia
sk: Severné Porýnie-Westfálsko

en: North-Caucasian Federal County
sk: Severokaukazský federálny okruh

en: North-West Federal County
sk: Severozápadný federálny okruh

en: Northern Ireland
sk: Severné Írsko

en: Nove Mesto nad Vahom
sk: Nové Mesto nad Váhom

en: Nove Zamky
sk: Nové Zámky

en: Novgorodskaya oblast'
sk: Novgorodská oblasť

en: Novosibirskaya oblast'
sk: Novosibírska oblasť

en: Number part cannot be zero
sk: Číselná časť nemôže byť nula

en: Okayama
sk: Okajama

en: Olomouc Region
sk: Olomoucký kraj

en: Omskaya oblast'
sk: Omská oblasť

en: Opole
sk: Opolské vojvodstvo

en: Orenburgskaya oblast'
sk: Orenburská oblasť

en: Orkney Islands
sk: Orkneyské ostrovy

en: Orlovskaya oblast'
sk: Orlovská oblasť

en: Osječko-baranjska županija
sk: Osijecko-baranjská župa

en: Pardubice Region
sk: Pardubický kraj

en: Partizanske
sk: Partizánske

en: Penzenskaya oblast'
sk: Penzianska oblasť

en: Permskiy Kray
sk: Permský kraj

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Phone numbers must be in 02X-8X or 03X-7X or 04X-6X format.
sk: Telefónne čísla musia byť v tvare 02X-8X alebo 03X-7X alebo 04X-6X.

en: Phone numbers must be in 0X XX XX XX XX format.
sk: Telefónne čísla musia mať formát 0X XX XX XX XX.

en: Phone numbers must be in 0XXX XXX XXXX format.
sk: Telefónne čísla musia mať tvar 0XXX XXX XXXX.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
sk: Telefónne čísla musia byť vo formáte XX-XXXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format.
sk: Telefónne čísla musia byť vo formáte XXX-XXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
sk: Telefónne čísla musia mať formát XXXX-XXXXXX.

en: Phone numbers must have 9 digits, or start by + or 00.
sk: Telefónne čísla musia obsahovať 9 číslic a začína znakom + alebo 00.

en: Piestany
sk: Piešťany

en: Pilsen Region
sk: Plzenský kraj

en: Please enter a valid NIF or NIE.
sk: Zadajte platné NIF alebo NIE, prosím.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
sk: Zadajte platné NIF, NIE alebo CIF, prosím.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
sk: Zadajte, prosím, platné číslo bankového účtu v tvare XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Podlasie
sk: Podleské vojvodstvo

en: Poltar
sk: Poltár

en: Pomerania
sk: Pomoranské vojvodstvo

en: Povazska Bystrica
sk: Považská Bystrica

en: Požeško-slavonska županija
sk: Požecko-slavónska župa

en: Prague
sk: Praha

en: Presov
sk: Prešov

en: Presov region
sk: Prešovský kraj

en: Primorskiy Kray
sk: Prímorský kraj

en: Primorsko-goranska županija
sk: Prímorsko-gorskokotarská župa

en: Principality of Asturias
sk: Asturské kniežatstvo

en: Privolzhsky Federal County
sk: Povolžský federálny okruh

en: Pskovskaya oblast'
sk: Pskovská oblasť

en: Puchov
sk: Púchov

en: Quintana Roo
sk: Quintana Róo

en: Region of Murcia
sk: Murcia a okolie

en: Revuca
sk: Revúca

en: Rhineland-Palatinate
sk: Porýnie-Falcko

en: Rimavska Sobota
sk: Rimavská Sobota

en: Rjazanskaya oblast'
sk: Riazanská oblasť

en: Rostovskaya oblast'
sk: Rostovská oblasť

en: Roznava
sk: Rožňava

en: Ruzomberok
sk: Ružomberok

en: Saint-Peterburg
sk: Petrohrad

en: Sakha, Respublika (Yakutiya)
sk: Jakutská republika (Sacha)

en: Sakhalinskaya oblast'
sk: Sachalinská oblasť

en: Sala
sk: Šaľa

en: Samarskaya oblast'
sk: Samarská oblasť

en: Saratovskaya oblast'
sk: Saratovská oblasť

en: Saxony
sk: Sasko

en: Saxony-Anhalt
sk: Sasko-Anhaltsko

en: Schleswig-Holstein
sk: Schleswigsko-Holsteinsko

en: Scotland
sk: Škótsko

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
sk: Vyberte platný brazílsky štát. Tento štát nepatrí medzi existujúce štáty.

en: Severnaya Osetia, Respublika (Alania)
sk: Severoosetská republika (Alánsko)

en: Seville
sk: Sevilla

en: Shetland Islands
sk: Shetlandské ostrovy

en: Shiga
sk: Šiga

en: Shimane
sk: Šimane

en: Shizuoka
sk: Šizuoka

en: Siberian Federal County
sk: Sibírsky federálny okruh

en: Silesia
sk: Sliezske vojvodstvo

en: Sisačko-moslavačka županija
sk: Sisacko-moslavinská župa

en: Smolenskaya oblast'
sk: Smolenská oblasť

en: South Bohemian Region
sk: Juhočeský kraj

en: South Federal County
sk: Južný federálny okruh

en: South Moravian Region
sk: Juhomoravský kraj

en: Spisska Nova Ves
sk: Spišská Nová Ves

en: Splitsko-dalmatinska županija
sk: Splitsko-dalmatínska župa

en: Stara Lubovna
sk: Stará Ľubovňa

en: Stavropol'siyy Kray
sk: Stavropoľský kraj

en: Styria
sk: Štajersko

en: Subcarpatia
sk: Podkarpatské vojvodstvo

en: Sverdlovskaya oblast'
sk: Sverdlovská oblasť

en: Svidnik
sk: Svidník

en: Swietokrzyskie
sk: Svätokrížske vojvodstvo

en: Tambovskaya oblast'
sk: Tambovská oblasť

en: Tatarstan, Respublika
sk: Tatárska republika

en: The Chilean RUT is not valid.
sk: Čilské RUT nie je platné.

en: The EMSO is not valid.
sk: EMSO nie je platný.

en: The Icelandic identification number is not valid.
sk: Islandské identifikačné číslo je neplatné.

en: The UMCN is not valid.
sk: UMCN nie je platný.

en: The first 7 digits of the EMSO must represent a valid past date.
sk: Prvých 7 číslic EMSO musí predstavovať platný dátum minulosti.

en: The first 7 digits of the UMCN must represent a valid past date.
sk: Prvých 7 číslic UMCN musí predstavovať platný dátum minulosti.

en: The phone nubmer is too long
sk: Telefónne číslo je príliš dlhé

en: This field requires 11 digits.
sk: Toto pole vyžaduje 11 číslic.

en: This field requires 7 or 8 digits.
sk: Toto pole vyžaduje 7 alebo 8 číslic.

en: This field requires 8 digits.
sk: Toto pole vyžaduje 8 číslic.

en: This field requires at least 14 digits
sk: Toto pole vyžaduje minimálne 14 číslic

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
sk: Toto pole môže mať najviac 11 čísel alebo 14 písmen.

en: This field requires only numbers.
sk: Toto pole môže obsahovať len čísla.

en: This field should contain exactly 13 digits.
sk: Toto pole musí obsahovať presne 13 číslic.

en: Tochigi
sk: Točigi

en: Tokushima
sk: Tokušima

en: Tokyo
sk: Tokio

en: Tomskaya oblast'
sk: Tomská oblasť

en: Topolcany
sk: Topoľčany

en: Toyama
sk: Tojama

en: Trebisov
sk: Trebišov

en: Trencin
sk: Trenčín

en: Trencin region
sk: Trančiansky kraj

en: Trnava region
sk: Trnavský kraj

en: Tul'skaya oblast'
sk: Tulská oblasť

en: Turcianske Teplice
sk: Turčianske Teplice

en: Turkish Identification number must be 11 digits.
sk: Turecké identifikačné číslo musí mať 11 číslic.

en: Tverskaya oblast'
sk: Tverská oblasť

en: Tvrdosin
sk: Tvrdošín

en: Tyne and Wear
sk: Tyne a Wear

en: Tyrol
sk: Tirolsko

en: Tyumenskaya oblast'
sk: Ťumenská oblasť

en: Tyva, Respublika (Tuva)
sk: Tuvianska republika (Tuvia)

en: U.S. postal code (two uppercase letters)
sk: Poštový kód (dve veľké písmená)

en: U.S. state (two uppercase letters)
sk: Štát USA (dve veľké písmená)

en: Udmurtskaya Respublika
sk: Udmurtská republika

en: Ul'ianovskaya oblast'
sk: Ulianovská oblasť

en: Unique master citizen number (13 digits)
sk: Unikátne číslo občana (13 číslic)

en: Upper Austria
sk: Horné Rakúsko

en: Ural Federal County
sk: Uralský federálny okruh

en: Usti Region
sk: Ústecký kraj

en: Valencian Community
sk: Valencijské spoločenstvo

en: Varaždinska županija
sk: Varaždínska župa

en: Velky Krtis
sk: Veľký Krtíš

en: Vienna
sk: Viedeň

en: Virovitičko-podravska županija
sk: Viroviticko-podrávska župa

en: Vladimirskaya oblast'
sk: Vladimírska oblasť

en: Volgogradskaya oblast'
sk: Volgogradská oblasť

en: Vologodskaya oblast'
sk: Vologdská oblasť

en: Vorarlberg
sk: Vorarlbersko

en: Voronezhskaya oblast'
sk: Voronežská oblasť

en: Vranov nad Toplou
sk: Vranov nad Topľou

en: Vukovarsko-srijemska županija
sk: Vukovarsko-sriemska župa

en: Vysocina Region
sk: Vysočina

en: Wakayama
sk: Wakajama

en: Wallonia
sk: Valónsko

en: Walloon Brabant
sk: Valónsky Brabant

en: Warmia-Masuria
sk: Varmsko-mazurské vojvodstvo

en: West Flanders
sk: Západné Flámsko

en: West Pomerania
sk: Západopomoranské vojvodstvo

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
sk: Nesprávny kontrolný súčet pre číslo národného obchodného registra (REGON).

en: Wrong checksum for the National ID Card Number.
sk: Zlý kontrolný súčet pre číslo občianskeho preukazu.

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
sk: Nesprávny kontrolný súčet pre národné identifikačné číslo.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
sk: Nesprávny kontrolný súčet pre daňové číslo (NIP).

en: Yamagata
sk: Jamagata

en: Yamaguchi
sk: Jamaguči

en: Yamalo-Neneckiy avtonomnyy okrug
sk: Jamalskonenecký autonómny okruh

en: Yamanashi
sk: Jamanaši

en: Yaroslavskaya oblast'
sk: Jaroslavlianska oblasť

en: Zabaykalskiy Kray
sk: Zabajkalský kraj

en: Zadarska županija
sk: Zadarská župa

en: Zagrebačka županija
sk: Záhrebská župa

en: Zarnovica
sk: Žarnovica

en: Zeeland
sk: Zéland

en: Ziar nad Hronom
sk: Žiar nad Hronom

en: Zilina
sk: Žilina

en: Zilina region
sk: Žilinský kraj

en: Zlate Moravce
sk: Zlaté Moravce

en: Zlin Region
sk: Žlínsky kraj

en: Zuid-Holland
sk: Južný Holland

en: Šibensko-kninska županija
sk: Šibenicko-kninská župa
