Django - en to az translation catalogue (59 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Metadata
az: Meta-məlumat

en: flagged | flagged
az[0]: one: işarələndi
    other: işarələndilər

en: Flag selected comments
az: Seçilmiş şərhləri işarələ

en: approved | approved
az[0]: one: təsdiq olundu
    other: təsdiq olundular

en: Approve selected comments
az: Seçilmiş şərhləri təsdiq et

en: removed | removed
az[0]: one: silindi
    other: silindilər

en: Remove selected comments
az: Seçilmiş şərhləri sil

en: 1 comment was successfully %(action)s. | %(count)s comments were successfully %(action)s.
az[0]: one: Şərh uğurla %(action)s.
    other: %(count)s şərh uğurlar %(action)s.

en: %(site_name)s comments
az: %(site_name)s şərhləri

en: Latest comments on %(site_name)s
az: %(site_name)s üzrə son şərhlər

en: Name
az: Ad

en: Email address
az: E-poçt

en: Comment
az: Şərh

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
az[0]: one: Danışığınıza fikir verin! %s sözünü burda işlətməyə icazə verilmir.
    other:Danışığınıza fikir verin! %s sözlərini burda işlətməyə icazə verilmir.

en: and
az: və

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
az: Bu sahəyə nəsə yazsanız, şərhiniz spam kimi qiymətləndiriləcək.

en: content type
az: məzmunun tipi

en: object ID
az: obyektin ID-si

en: user
az: istifadəçi

en: user's name
az: istifadəçinin adı

en: user's email address
az: istifadəçinin e-poçt ünvanı

en: user's URL
az: istifadəçinin URL-ni

en: comment
az: şərh

en: date/time submitted
az: yazılma tarix/vaxtı

en: IP address
az: IP ünvanı

en: is public
az: hamı görür

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
az: Şərhi saytdan yox etmək üçün buradakı quşu yığışdırın.

en: is removed
az: yığışdırılıb

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
az: Əgər şərh qeyri-uyğundursa, bura quş qoyun və şərhin yerinə "Bu şərh yığışdırılıb" yazısı çıxacaq.

en: comments
az: şərhlər

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
az: Bu şərh daxil olmuş istifadəçi adından yazılmışdır, buna görə də onun adını dəyişmək mümkün deyil.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
az: Bu şərh daxil olmuş istifadəçi adından yazılmışdır, buna görə də onun e-poçt ünvanını dəyişmək mümkün deyil.

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
az: %(user)s %(date)s tarixində yazmışdır.
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: flag
az: işarələ

en: date
az: tarix

en: comment flag
az: şərh işarəsi

en: comment flags
az: şərh işarələri

en: Approve a comment
az: Şərhə icazə ver

en: Really make this comment public?
az: Bu şərhi hamı görsün?

en: Approve
az: Təsdiqləyirəm

en: Thanks for approving
az: Təsdiqlədiniz

en: Thanks for taking the time to improve the quality of discussion on our site
az: Saytımızda müzakirəni daha keyfiyyətli etmək üçün sərf etdiyiniz vaxta görə təşəkkür edirik.

en: Remove a comment
az: Şərhi yığışdır

en: Really remove this comment?
az: Şərhi yığışdıraq?

en: Remove
az: Yığışdır

en: Thanks for removing
az: Yığışdırdıq

en: Flag this comment
az: Şərhi işarələ

en: Really flag this comment?
az: Şərhi işarələyək?

en: Flag
az: İşarələ

en: Thanks for flagging
az: İşarələdik

en: Post
az: Yaz

en: Preview
az: Baxım

en: Thanks for commenting
az: Şərh etdiyiniz üçün təşəkkür edirik

en: Thank you for your comment
az: Şərh etdiyiniz üçün təşəkkür edirik

en: Preview your comment
az: Şərhin görünüşü

en: Please correct the error below | Please correct the errors below
az[0]: one: Aşağıdakı səhvi düzəldin.
    other: Aşağıdakı səhvləri düzəldin.

en: Post your comment
az: Şərhi göndər

en: or make changes
az: və ya düzəliş et
