Django - en to eo translation catalogue (59 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Metadata
eo: Metadatumo

en: flagged | flagged
eo[0]: markita
eo[1]: markitaj

en: Flag selected comments
eo: Marki elektitajn komentojn

en: approved | approved
eo[0]: aprobita
eo[1]: aprobitaj

en: Approve selected comments
eo: Aprobi elektitajn komentojn

en: removed | removed
eo[0]: forigita
eo[1]: forigitaj

en: Remove selected comments
eo: Forigi elektitajn komentojn

en: 1 comment was successfully %(action)s. | %(count)s comments were successfully %(action)s.
eo[0]: 1 komento estis suksese %(action)s.
eo[1]: %(count)s komentoj estis suksese %(action)s.

en: %(site_name)s comments
eo: %(site_name)s komentoj

en: Latest comments on %(site_name)s
eo: Lastaj komentoj ĉe %(site_name)s

en: Name
eo: Nomo

en: Email address
eo: Retpoŝtadreso

en: Comment
eo: Komento

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
eo[0]: Atentu via lingvaĵo! La vorto %s ne estas permisita ĉi-tie.
eo[1]: Atentu via lingvaĵo! La vortoj %s ne estas permisitaj ĉi-tie.

en: and
eo: kaj

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
eo: Se vi enigas ion-ajn en ĉi-tiu kampo, via komento estos traktita kiel spamo

en: content type
eo: enhava tipo

en: object ID
eo: objekta identigaĵo

en: user
eo: uzanto

en: user's name
eo: uzanta nomo

en: user's email address
eo: uzanta retpoŝtadreso

en: user's URL
eo: uzanta URL

en: comment
eo: komento

en: date/time submitted
eo: dato kaj horo transsenditaj

en: IP address
eo: IP-adreso

en: is public
eo: estas publika

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
eo: Malŝaltu ĉi-tiun markobutonon por definitive malaperigi la komenton el la retejo.

en: is removed
eo: estas forigita

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
eo: Ŝaltu ĉi-tiun markobutonon se la komento estas nekonvena. La mesaĝo "Ĉi-tiu komento estis forigita" estos montrita anstataŭe.

en: comments
eo: komentoj

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
eo: Ĉi-tiu komento estis afiŝita de aŭtentigita uzanto, do tiel la nomo estas nurlega.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
eo: Ĉi-tiu komento estis afiŝita de aŭtentigita uzanto, do tiel la nomo kaj retpoŝtadreo estas nurlegaj.

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
eo: Afiŝita de %(user)s - %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: flag
eo: marko

en: date
eo: dato

en: comment flag
eo: komenta marko

en: comment flags
eo: komentaj markoj

en: Approve a comment
eo: Aprobi komenton

en: Really make this comment public?
eo: Ĉu certe publikigi ĉi-tiun komenton?

en: Approve
eo: Aprobi

en: Thanks for approving
eo: Dankon por la aprobo

en: Thanks for taking the time to improve the quality of discussion on our site
eo: Dankon por trapasi tempon por plibonigi la diskutan kvaliton ĉe nia retejo

en: Remove a comment
eo: Forigi komenton

en: Really remove this comment?
eo: Ĉu certe forigi ĉi-tiun komenton?

en: Remove
eo: Forigu

en: Thanks for removing
eo: Dankon por la forigo

en: Flag this comment
eo: Marki ĉi-tiun komenton

en: Really flag this comment?
eo: Ĉu certe marki ĉi-tiun komenton?

en: Flag
eo: Marki

en: Thanks for flagging
eo: Dankon por la marko

en: Post
eo: Afiŝi

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Thanks for commenting
eo: Dankon por al komentado

en: Thank you for your comment
eo: Dankon por via komento

en: Preview your comment
eo: Antaŭrigardi vian komenton

en: Please correct the error below | Please correct the errors below
eo[0]: Bonvolu ĝustigi la eraron sube.
eo[1]: Bonvolu ĝustigi la erarojn sube.

en: Post your comment
eo: Publikigi vian komenton

en: or make changes
eo: aŭ lin redakti
