Django - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: flagged | flagged
hr[0]: oznaka
hr[1]: oznake
hr[2]: oznake

en: Flag selected comments
hr: Označi ovaj komentar

en: approved | approved
hr[0]: odobreno
hr[1]: odobrene
hr[2]: odobrene

en: Approve selected comments
hr: Odobri odabrane komentare

en: removed | removed
hr[0]: uklonjeno
hr[1]: uklonjena
hr[2]: uklonjena

en: Remove selected comments
hr: Ukloni odabrane komentare

en: 1 comment was successfully %(action)s. | %(count)s comments were successfully %(action)s.
hr[0]: %(count)s komentar je uspješno %(action)s.
hr[1]: %(count)s komentara su uspješno %(action)s.
hr[2]: %(count)s komentara su uspješno %(action)s.

en: %(site_name)s comments
hr: komentari za %(site_name)s

en: Latest comments on %(site_name)s
hr: Najnoviji komentari na %(site_name)s

en: Name
hr: Ime

en: Email address
hr: E-mail adresa

en: Comment
hr: Komentar

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
hr[0]: Pazite na izražavanje! Riječ %s nije dopuštena.
hr[1]: Pazite na izražavanje! Riječi %s nisu dopuštene.
hr[2]: Pazite na izražavanje! Riječi %s nisu dopuštene.

en: and
hr: i

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
hr: Ako unesete nešto u ovo polje vaš komentar biti će tretiran kao spam

en: content type
hr: tip sadržaja

en: object ID
hr: ID objekta

en: user
hr: korisnik

en: user's name
hr: korisničko ime

en: user's email address
hr: e-mail adresa korisnika

en: user's URL
hr: korisnikov URL

en: comment
hr: komentar

en: date/time submitted
hr: datum/vrijeme unosa

en: IP address
hr: IP adresa

en: is public
hr: javno dostupno

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
hr: Uklonite oznaku da bi komentar nestao sa stranica.

en: is removed
hr: uklonjeno

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
hr: Uključite ako je komentar neprikladan. Umjesto komentara biti će prikazana poruka "Komentar je uklonjen.".

en: comments
hr: komentari

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
hr: Ovaj komentar je napisao prijavljeni korisnik te se ime ne može mijenjati.
    
    %(text)s

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
hr: Ovaj komentar je napisao prijavljeni korisnik te se email ne može mijenjati.
    
    %(text)s

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
hr: Napisao %(user)s dana %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: flag
hr: oznaka

en: date
hr: datum

en: comment flag
hr: oznaka za komentar

en: comment flags
hr: oznake komentara

en: Approve a comment
hr: Odobri komentar

en: Really make this comment public?
hr: Učini komentar javno dostupnim?

en: Approve
hr: Odobri

en: Thanks for approving
hr: Hvala na odobrenju

en: Thanks for taking the time to improve the quality of discussion on our site
hr: Hvala što ste izdvojili vrijeme da poboljšate kvalitetu rasprava na stranicama

en: Remove a comment
hr: Ukloni komentar

en: Really remove this comment?
hr: Stvarno ukloni ovaj komentar?

en: Remove
hr: Ukloni

en: Thanks for removing
hr: Hvala na brisanju

en: Flag this comment
hr: Označi ovaj komentar

en: Really flag this comment?
hr: Stvarno označi ovaj komentar?

en: Flag
hr: Oznaka

en: Thanks for flagging
hr: Hvala na označavanju

en: Post
hr: Unos

en: Preview
hr: Prikaz

en: Thanks for commenting
hr: Hvala što ste komentirali

en: Thank you for your comment
hr: Hvala na komentaru

en: Preview your comment
hr: Prikaz komentara

en: Please correct the error below | Please correct the errors below
hr[0]: Molimo ispravite navedenu grešku.
hr[1]: Molimo ispravite navedene greške.
hr[2]: Molimo ispravite navedene greške.

en: Post your comment
hr: Objava komentara

en: or make changes
hr: ili unesite promjene
