django-cms - en to ca translation catalogue (414 entries)

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
ca: L'objecte %(name)s amb la clau primària %(key)r no existeix.

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
ca: El connector %(plugin_name)s s'ha afegit a %(placeholder)s

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
ca: El connector %(plugin_name)s a la posició %(position)s de %(placeholder)s s'ha esborrat

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
ca: El connector %(plugin_name)s s'ha editat a la posició %(position)s de %(placeholder)s

en: (current)
ca: (actual)

en: <Empty>
ca: <Buït>

en: <span title="Restrictions: %(title)s">%(icon)s</span>
ca: <span title="Restriccions: %(title)s">%(icon)s</span>

en: A description of the page sometimes used by search engines.
ca: Una descripció de la pàgina a vegades utilitzada pels motors de cerca.

en: A link to a page has priority over a text link.
ca: Un enllaç a una pàgina té prioritat sobre un enllaç de text.

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
ca: Una llista de paraules clau separades per comes a vegades utilitzada pels motors de cerca.

en: A page with this reverse URL id exists already.
ca: Una pàgina amb una URL que correspon amb aquest id ja existeix.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
ca: Una etiqueta de la plantilla no ha pogut trobat la pàgina amb els arguments de lookup `%(page_lookup)s
    `. La URL de la petició ha estat: http://%(host)s%(path)s

en: Action
ca: Acció

en: Add
ca: Afegir

en: Add %(name)s
ca: Afegir %(name)s

en: Add Another
ca: Afegir un altre

en: Add Child
ca: Afegir fill

en: Add Plugin
ca: Afegir connector

en: Add child page
ca: afegir una pàgina filla

en: Add child plugin
ca: Afegir plugin fill

en: Add page permission also requires edit page permission.
ca: El permís Afegir pàgina també requereix permisos d'edició de pàgina.

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
ca: Afegir el permís pàgina requereix també l'accés als fills, o descendents, en cas contrari la  pàgina afegida no podria ser modificada pel seu creador.

en: Add sibling page
ca: Afegir una pàgina germana

en: Advanced
ca: Avançat

en: Advanced Settings
ca: Configuració avançada

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: All
ca: Tots

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
ca: Tots els avantpassats no es mostraran al menú de navegació

en: All permissions
ca: Tots els permisos

en: An email adress has priority over a text link.
ca: Una adreça de correu electrònic té prioritat sobre un enllaç de text.

en: An error occured. Please reload the page
ca: S'ha produït un error. Si us plau, torneu a carregar la pàgina

en: An old revision of a plugin can not be saved!
ca: Una revisió antiga d'un connector no es pot guardar!

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
ca: Un identificador únic que s'utilitza amb el page_url_templatetag per enllaçar-se a aquesta pàgina

en: Another page with this slug already exists
ca: Una altra pàgina amb aquest slug ja existeix

en: Application
ca: Aplicació

en: Are you sure you want to delete this plugin?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest plugin?

en: Are you sure?
ca: Estàs segur?

en: Available Plugins
ca: Connectors disponibles

en: Available plugins
ca: Plugins disponibles

en: Basic Settings
ca: Configuració bàsica

en: Brazilian Portuguese
ca: Portuguès Brasiler

en: CMS - your user account was changed.
ca: CMS - el teu compte d'usuari ha canviat.

en: CMS - your user account was created.
ca: CMS - el teu compte d'usuari s'ha creat.

en: Calculate route
ca: Calcular ruta

en: Calculate your fastest way to here
ca: Calcula la forma més ràpida per anar-hi

en: Can add
ca: Pot afegir

en: Can change permissions
ca: Pot canviar permisos

en: Can delete
ca: Pot eliminar

en: Can edit
ca: Pot editar

en: Can move
ca: Pot moure

en: Can publish
ca: Pot publicar

en: Can view
ca: Pot veure

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Change
ca: Canviar

en: Change a page
ca: Canviar una pàgina

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
ca: Trieu una pàgina per incloure-hi els connectors en aquest marcador de posició, deixant-ho buit triarà la pàgina actual

en: Choose copy options
ca: Tria les opcions de còpia

en: Color Settings
ca: Ajustaments de color

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
ca: El connector %(language)s s'ha copiat a %(placeholder)s

en: Copy
ca: Còpiar

en: Copy Plugins
ca: Còpiar Connectors

en: Copy options
ca: Opcions de còpia

en: Copy permissions
ca: Copiar permisos

en: Created
ca: Creat

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Cut
ca: Tallar

en: Database error
ca: Error de la base de dades

en: Delete
ca: Esborrar

en: Delete %(language)s translation
ca: Eliminar la traducció traducció %(language)s

en: Delete Page
ca: Eliminar pàgina

en: Displayed under address in the bubble.
ca: Es mostra sota l'adreça dins el globus

en: Dutch
ca: Holandès

en: Edit mode
ca: Mode d'edició

en: Edit selected plugin
ca: Edita el connector seleccionat

en: Edit this page in %(language)s
ca: Edita aquesta pàgina en %(language)s

en: Email notification requires valid email address.
ca: Notificació per correu electrònic requereix d'una adreça de correu electrònic vàlida.

en: English
ca: Anglès

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
ca: Introduex la plantilla (i.e. "snippets/plugin_xy.html") que serà renderitzada.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
ca: Error! Sense permisos per moure aquesta pàgina. Cal recarregar la pàgina

en: Example: "brains AND zombies AND from:umbrella AND to:nemesis": tweets from the user "umbrella" to the user "nemesis" that contain the words "brains" and "zombies"
ca: Exemple: "cervells AND zombis AND from:paraigues AND to:nemesis": tweets de l'usuari "paraigues" a l'usuari "nemesis" que conté les paraules "cervells" i "zombis"

en: Extra Context
ca: Contexte Extra

en: File
ca: Arxiu

en: Filter
ca: Filtre

en: Filter:
ca: Filtre:

en: French
ca: Francès

en: From Language
ca: Desde el llenguatge

en: Generic
ca: Genèric

en: German
ca: Alemany

en: Get Adobe Flash Player
ca: Obtenir Adobe Flash Player

en: Grant on
ca: Autoritza a

en: Group
ca: Grup

en: Groups
ca: Grups

en: Hexadecimal, eg ff00cc
ca: Hexadecimal, per exemple, ff00cc

en: Hidden
ca: Ocult

en: History
ca: Història

en: Home
ca: Inici

en: Hook application to this page.
ca: Enllaça l'aplicació a aquesta pàgina.

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
ca: Si s'indica, l'ajuda es mostrarà com a enllaç al seu perfil de Twitter.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
ca: Si no hi ha res seleccionat, l'usuari tindrà permisos concedits a tot arreu.

en: If present image will be clickable
ca: Si hi hés la imatge serà clicable

en: If present image will be clickable.
ca: Si hi hés la imatge serà clicable.

en: If present, clicking on image will take user         to specified page.
ca: Si existeix, clicant sobre la imatge portarà l'usuari a la pàgina especificada.

en: If present, clicking on image will take user to link.
ca: Si existeix, clicant sobre la imatge portarà l'usuari a l'enllaç.

en: Inherit Plugins from Page
ca: Heretar Connectors des de la pàgina

en: Inherit the template of the nearest ancestor
ca: Hereta la plantilla del l'ancestre més pròxim

en: Insert plugin
ca: Inseriu connector

en: Invalid URL, use /my/url format.
ca: URL no vàlida, utilitzeu  el format /meu/url.

en: Keep this field empty if standard path should be used.
ca: Manté aquest camp buit si s'ha d'usar la ruta per defecte

en: Language
ca: Idioma

en: Language must be different than the copied language!
ca: El llenguatge ha de ser diferent del copiat!

en: Language must be set to a supported language!
ca: El llenguatge ha de ser  un dels llenguatges suportats!

en: Language or Page must be filled out
ca: Es necessari emplenar la llengua o la pàgina

en: Last changes
ca: Darrers canvis

en: Link
ca: Enllaç

en: List of pages
ca: Llista de pàgines

en: Loading...
ca: Carregant ...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
ca: Entra en l'administració <a href="%(login_url)s">aquí</a> .

en: Login
ca: Iniciar sessió

en: Login url: %(login_url)s
ca: Url d'autenticació: %(login_url)s

en: Logout
ca: Sortir

en: Map
ca: Mapa

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: Message
ca: Missatge

en: Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
ca: No s'ha trobat el plugin de flash. Descarregar l'última versió d'Adobe Flash Player:

en: Move image left, right or center.
ca: Moure imatge a l'esquerra, dreta o centre.

en: Move to placeholder
ca: Moure al marcador de posició

en: Move/add Pages
ca: Moure o afegir pàgines

en: Must be a positive integer followed by “px” or “%”.
ca: Ha de ser un enter positu seguit de "px" o "%".

en: Must be a positive integer followed by “px”.
ca: Ha de ser un enter positu seguit de "px".

en: Namespaced App
ca: App amb espai de noms

en: New password
ca: Nova contrasenya

en: New password confirmation
ca: Nova confirmació de la contrasenya

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
ca: Ho has seleccionat cap connector. Tria'n un de l'esquerra

en: No Plugins present. Add a plugin to this placeholder-slot.
ca: No hi ha connectors. Afegir un connector per aquest marcador de posició.

en: No object selected.
ca: Cap objecte seleccionat.

en: Not a plugin object
ca: No és un connector

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
ca: Nota: Aquesta plana es torna a carregar si canvia la selecció. Desa-la primer.

en: Notify user
ca: Notificar a l'usuari

en: Number of entries to display
ca: Nombre d'entrades a mostrar

en: Optional: the language of the plugins you want
ca: Opcional: el llenguatge dels connectors que vols

en: Overwrite URL
ca: Sobreescriu URL

en: Overwrite what is displayed in the menu
ca: Sobreescriure el que es mostra al menú

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
ca: Sobreescriu el que es mostra a la part superior del navegador o en els seus favorits

en: Page
ca: Pàgina

en: Page %(pages)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s". | Pages %(pages)s have the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
ca[0]: La pàgina %(pages)s té la mateixa url '%(url)s' que la pàgina actual "%(instance)s".
ca[1]: Les pàgines %(pages)s té la mateixa url '%(url)s' que la pàgina actual "%(instance)s".

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
ca: La pàgina <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> pot requerir que l'aprovis.

en: Page Settings
ca: Configuració de la pàgina

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Page and children (immediate)
ca: Pàgina i fills (immediats)

en: Page and descendants
ca: Pàgina i descendents

en: Page children (immediate)
ca: Fill de la pàgina (immediats)

en: Page descendants
ca: Descendents de la pàgina

en: Page doesn't inherit any permissions.
ca: La pàgina no hereta cap permís.

en: Page global permission
ca: Permisos globals de pàgina

en: Page moderator state
ca: Estat de moderació de la pàgina

en: Page moderator states
ca: Estats de moderació de la pàgina

en: Page moved
ca: Pàgina moguda

en: Page not found on %(domain)s
ca: Pàgina no trobada a %(domain)s

en: Page permission
ca: Permís de pàgina

en: Page permissions
ca: Permisos de pàgina

en: Page permissions management
ca: Gestió de permisos de la Pàgina

en: Page states
ca: Estat de la pàgina

en: Page was copied.
ca: Pàgina copiada

en: Pages global permissions
ca: Permisos globals de pàgines

en: Pages on:
ca: Les pàgines a:

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Path
ca: Camí

en: Picture
ca: Imatge

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
ca[0]: Si us plau, corregiu l'error de sota.
ca[1]: Si us plau, corregiu els errors de sota.

en: Please select a plugin type.
ca: Si us plau, seleccioneu un tipus de connector.

en: Please select user or group first.
ca: Si us plau, seleccioneu l'usuari o el grup primer.

en: Plugin height (in pixels).
ca: Alçada del plugin (en píxels).

en: Plugin saved successfully.
ca: Connector desat correctament.

en: Plugin width (in pixels or percent).
ca: Ample del plugin (en píxels o percentatge)

en: Plugins
ca: Connectors

en: Plugins were moved
ca: S'han mogut els plugins

en: Press the save button below to recover this version of the object.
ca: Premeu el botó de sota per recuperar aquesta versió de l'objecte.

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
ca: Premeu el botó de sota per revertir a aquesta versió de l'objecte.

en: Preview draft
ca: Previsualització prèvia

en: Publish
ca: Publicar

en: Recover (any) pages
ca: Recuperar (les pàgines)

en: Recover deleted %(name)s
ca: Recuperar %(name)s

en: Recover deleted %(verbose_name)s
ca: Recuperar %(verbose_name)s

en: Redirect
ca: Redirigir

en: Redirects to this URL.
ca: Redirecciona a aquesta URL.

en: Revert
ca: Revertir

en: Revert %(verbose_name)s
ca: Revertir %(verbose_name)s

en: Revert to public
ca: Revertir a públic

en: SEO Settings
ca: Ajustaments de SEO

en: Sample App
ca: App de prova

en: Sample App 2
ca: App de prova 2

en: Save
ca: Desa

en: Save and add another
ca: Desar i afegir un altre

en: Save and continue editing
ca: Guardar i continuar editant

en: Save as new
ca: Desa com a nou

en: Select a valid page
ca: Seleccionar una pàgina vàlida

en: Select a valid site
ca: Seleccionar un lloc vàlid

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
ca: Enviar notificació per correu electrònic a l'usuari sobre el canvi nom d'usuari o contrasenya. Requereix del correu electrònic de l'usuari.

en: Site Administration
ca: Administració del lloc

en: Snippet
ca: Fragment

en: Snippets
ca: Fragments

en: Specifies an alternate text for an image, if         the image cannot be displayed.<br />Is also used by search engines to         classify the image.
ca: Especifica un text alternatiu per a una image, en cas que la imatge no es pugui mostrar.<br />També és utilitzat pels cercadors per a classificar la imatge.

en: Static Menu
ca: Menú estàtic

en: Static Menu2
ca: Menú estàtic 2

en: Successfully moved
ca: Tralladat amb èxit

en: Switch on/off
ca: Activar/desactivar

en: Teaser
ca: Mostra

en: Template
ca: Plantilla

en: Template %(template)s does not exist.
ca: La plantilla %(template)s no existeix.

en: Template changed to %s
ca: Plantilla canviada a %s

en: Template not valid
ca: Plantilla no vàlida

en: Test Plugin
ca: Prova l'Extensió

en: Text editor does not support editing objects.
ca: L'editor de text no admet l'edició d'objectes.

en: Text editor does not support inserting objects.
ca: L'editor de text no és compatible amb la inserció d'objectes.

en: The current language of the content fields.
ca: El llenguatge actual dels camps de contingut.

en: The default title
ca: El títol per defecte

en: The page "%s" was successfully published
ca: La pàgina "%s" ha estat publicada amb èxit.

en: The page "%s" was successfully published.
ca: La pàgina "%s" ha estat publicada amb èxit.

en: The page "%s" was successfully reverted.
ca: La pàgina "%s" ha estat revertida amb èxit.

en: The page "%s" was successfully unpublished
ca: S'ha anul·lat amb èxit la publicació "%s".

en: The part of the title that is used in the URL
ca: La part del títol que s'utilitza en la direcció URL

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
ca: El permís per afegir noves pàgines requereix el permís per modificar pàgines!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
ca: El permís per afegir nous usuaris requereix el permís per modificar usuaris!

en: The selected element can not be moved to the desired location.
ca: L'element seleccionat no pot ser mogut a la ubicació demanada.

en: The site the page is accessible at.
ca: El lloc de la pàgina es pot consultar a.

en: The template used to render the content.
ca: La plantilla utilitza per representar el contingut.

en: The template was successfully changed
ca: La plantilla ha estat modificada amb èxit

en: There only exists one translation for this page
ca: No només hi ha una traducció per a aquesta pàgina

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
ca: Aquest marcador de posició ja té el nombre màxim permès (%(limit)s) de plugins de %(plugin_name)s.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
ca: Aquest marcador de posició ja té el nombre màxim de plugins (%s).

en: This plugin is not saved in a revision
ca: El plugin no està desat en una revisió

en: Title
ca: Títol

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
ca: Títol i connectors per %(language)s  s'han eliminat

en: To add permissions you also need to edit them!
ca: Per afegir permisos també és necessari poder editar-los!

en: Twitter Search
ca: Cerca del Twitter

en: Unpublish
ca: No publicar

en: Use latitude & longitude to fine tune the map position.
ca: L'ús de latitud i longitud per afinar la posició en el mapa.

en: User
ca: Usuari

en: User & Group permissions
ca: Permisos de Usuari i Grup

en: User (page)
ca: Usuari (pàgina)

en: User details
ca: Detalls de l'usuari

en: User group (page)
ca: Grup d'usuaris (pàgina)

en: User groups (page)
ca: Grups d'usuaris (pàgina)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Username:
ca: Nom d'usuari:

en: Users (page)
ca: Usuaris (pàgina)

en: Video
ca: Vídeo

en: View History
ca: Veure l'historial

en: View on page
ca: Veure a la pàgina

en: View on site
ca: Veure en el lloc

en: View restriction
ca: Restricció de vista

en: View restrictions
ca: Restriccions de vista

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
ca: Quan la pàgina ha d'anar a producció l'estat ha de ser "Publicat".

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
ca: Quan expira la pàgina. Deixa buit perquè no caduqui mai.

en: When user hovers above picture,        this text will appear in a popup.
ca: Quan l'usuari passi el cursor per sobre la imatge, aquest text apareixerà en un

en: You can enter a Link or a Page, but not both.
ca: Es pot introduir un Enllaç o una Pàgina, però no ambdós.

en: You do not have permission to add a plugin
ca: Sense permisos per afegir un plugin.

en: You do not have permission to add plugins
ca: Sense permisos per afegir plugins

en: You do not have permission to change pages.
ca: Sense permisos per modificar pàgines.

en: You do not have permission to change the template
ca: Sense permisos per modificar la plantilla

en: You do not have permission to change this page
ca: No tens permisos per modificar aquesta pàgina

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
ca: No tens permisos per canviar l'estat d'aquesta pàgina a la navegació

en: You do not have permission to edit a plugin
ca: Sense permisos per editar un plugin

en: You do not have permission to move a plugin
ca: Sense permisos per moure un plugin

en: You do not have permission to publish this page
ca: No tens permís per publicar aquesta pàgina

en: You do not have permission to remove a plugin
ca: Sense permisos per esborrar un plugin

en: You don't have permission to add content here.
ca: Sense permisos per afegir contingut aquí.

en: You don't have permission to add plugins
ca: Sense permisos per afegir plugins

en: You don't have permission to delete a plugin
ca: Sense permisos per esborrar un plugin

en: You must save the page first to add plugins.
ca: Has de guardar la primera pàgina per afegir-hi connectors.

en: Your address:
ca: La seva adreça:

en: Your changes to this plugin have not been saved.
ca: No s'han desat els canvis d'aquest plugin.

en: ^account/$
ca: ^compte/$

en: actions
ca: accions

en: add
ca: afegir

en: additional content
ca: contingut addicional

en: address
ca: direcció

en: alternate text
ca: text alternatiu

en: application
ca: aplicació

en: attached menu
ca: menú adjunt

en: auto hide
ca: Amaga automàticament

en: auto play
ca: reproduir automàticament

en: background color
ca: color de fons

en: body
ca: cos

en: button highlight color
ca: color de ressaltat del botó

en: button out color
ca: color de l'exterior del botó

en: button over color
ca: color del botó estant a sobre

en: can add
ca: pot afegir

en: can change advanced settings
ca: Pot canviar la configuració avançada

en: can change permissions
ca: pot canviar els permisos

en: can delete
ca: pot eliminar

en: can edit
ca: pot editar

en: can move
ca: pot moure

en: can publish
ca: pot publicar

en: can recover any deleted page
ca: pot recuperar qualsevol pàgina eliminada

en: can recover pages
ca: pot recuperar pàgines

en: can_view
ca: pot_veure

en: center
ca: centre

en: changed
ca: modificat

en: changed by
ca: modificat per

en: city
ca: ciutat

en: copy
ca: còpiar

en: count
ca: comptar

en: created
ca: creat

en: created by
ca: creat per

en: creation date
ca: cata de creació

en: cut
ca: tallar

en: default
ca: defecte

en: delete
ca: borra

en: description
ca: descripció

en: down
ca: avall

en: edit
ca: edita

en: edit this page
ca: edita aquesta pàgina

en: end
ca: final

en: file
ca: arxiu

en: file missing!
ca: fitxer inexistent!

en: for anonymous users only
ca: només per usuaris anònims

en: for logged in users only
ca: momés per usuaris identificats

en: frontend view restriction
ca: restricció a la interfície d'usuari

en: fullscreen
ca: pantalla completa

en: group
ca: grup

en: has url overwrite
ca: té sobreescrita la url

en: height
ca: alçada

en: home
ca: inici

en: image
ca: imatge

en: in navigation
ca: en la navegació

en: insert above
ca: inserir per sobre de

en: insert below
ca: inserir a continuació

en: insert inside
ca: inserir a l'interior

en: is published
ca: publicada

en: keywords
ca: claus

en: language
ca: llenguatge

en: last changes
ca: darrers canvis

en: latitude
ca: latitud

en: left
ca: esquerra

en: left column
ca: background color

en: limit when this page is visible in the menu
ca: limitar quan aquesta pàgina és visible al menú

en: link
ca: enllaç

en: link hint
ca: ajuda de l'enllaç

en: loading tweets...
ca: carregant tweets...

en: loadingbar color
ca: color barra de càrrega

en: login required
ca: necessita identificació

en: long description
ca: descripció llarga

en: longitude
ca: longitud

en: loop
ca: bucle

en: map title
ca: títol del mapa

en: menu visibility
ca: visibilitat del menú

en: more
ca: més

en: movie file
ca: arxiu de pel lícula

en: movie url
ca: url de la película

en: name
ca: nom

en: navigation examples
ca: exemples de navegació

en: new window
ca: nova finestra

en: off
ca: de

en: on
ca: a

en: on page level
ca: al nivell de pàgina

en: overwrite the title (html title tag)
ca: sobreescriure el títol (title tag html)

en: overwrite the title in the menu
ca: sobreescriure el títol al menú

en: page
ca: pàgina

en: pages
ca: pàgines

en: parent window
ca: finestra pare

en: plugin_name
ca: nom_del_connector

en: position
ca: posició

en: preview image file
ca: vista prèvia de la imatge

en: publication date
ca: data de publicació

en: publication end date
ca: data final de publicació

en: published
ca: publicat

en: query
ca: consulta

en: redirect
ca: redirecciona

en: restricted
ca: restringit

en: right
ca: dret

en: right column
ca: background color

en: route planer
ca: planificador de rutes

en: route planer title
ca: títol del planificador de rutes

en: same window
ca: mateixa finestra

en: sample account page
ca: Pàgina de compte de prova

en: sample my profile page
ca: Pàgina del meu perfil de prova

en: sample root page
ca: pàgina arrel de prova

en: sample settings page
ca: pàgina de paràmetres de prova

en: seekbar bg color
ca: color fons barra de cerca

en: seekbar color
ca: color barra de cerca

en: select this page
ca: seleccioneu aquesta pàgina

en: side
ca: costat

en: sidebar column
ca: background color

en: site
ca: lloc

en: sites
ca: llocs

en: slot
ca: espai

en: soft root
ca: arrel tova

en: softroot
ca: arrel tova

en: start
ca: inici

en: target
ca: objectiu

en: template
ca: plantilla

en: text color
ca: color del text

en: three columns
ca: tres columnes

en: title
ca: títol

en: topmost frame
ca: marc superior

en: twitter user
ca: usuari de twitter

en: two columns
ca: dues columnes

en: up
ca: amunt

en: use .flv file or h264 encoded video file
ca: usua un arxiu. flv o fitxer de vídeo codificat en h264

en: use swf file
ca: utilitzar l'arxiu swf

en: user
ca: usuari

en: view
ca: veure

en: view restricted
ca: vista restringida

en: vimeo or youtube video url. Example: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY
ca: url de video de vimeo o youtubel. Exemple: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY

en: we
ca: nosaltres

en: we replied to
ca: vàrem respondre a

en: we said,
ca: vàrem dir,

en: we were
ca: vàrem ser

en: we were checking out
ca: vàrem revisar

en: width
ca: ample

en: zip code
ca: codi postal

en: zoom level
ca: nivell de zoom
