django-cms - en to nl translation catalogue (407 entries)

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
nl: %(name)s-object met primaire sleutel %(key)r bestaat niet.

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
nl: %(plugin_name)s-plugin toegevoegd aan %(placeholder)s

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
nl: %(plugin_name)s-plugin op positie %(position)s in %(placeholder)s is verwijderd.

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
nl: %(plugin_name)s-plugin bewerkt op positie %(position)s in %(placeholder)s

en: (current)
nl: (huidig)

en: (global)
nl: (globaal)

en: <Empty>
nl: <Leeg>

en: <span title="Restrictions: %(title)s">%(icon)s</span>
nl: <span title="Beperkingen: %(title)s">%(icon)s</span>

en: A description of the page sometimes used by search engines.
nl: Een beschrijving van de pagina die soms door zoekmachines wordt gebruikt.

en: A link to a page has priority over a text link.
nl: Een link naar een pagina heeft voorang op een tekst-link.

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van trefwoorden die soms door zoekmachines wordt gebruikt.

en: A page with this reverse URL id exists already.
nl: Er bestaat al een pagina met dit omgekeerde URL kenmerk.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
nl: Een template tag kan de pagina met opzoek argumenten `%(page_lookup)s
    ` niet vinden. De URL van het verzoek was: http://%(host)s%(path)s

en: Action
nl: Actie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add %(name)s
nl: Voeg %(name)s toe

en: Add Another
nl: Nog één toevoegen

en: Add Child
nl: Kind toevoegen

en: Add Plugin
nl: Voeg plugin toe

en: Add child page
nl: Sub-pagina toevoegen

en: Add child plugin
nl: Voeg kind plugin toe

en: Add page permission also requires edit page permission.
nl: Voor het recht om pagina's toe te voegen is ook het recht nodig pagina's te bewerken.

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
nl: Om het recht te hebben pagina's toe te voegen, is ook toegang nodig tot de kinderen (of afstammelingen), anders kan de toegevoegde pagina niet door zijn maker worden aangepast.

en: Add sibling page
nl: Voeg pagina in op hetzelfde niveau

en: Admin
nl: Beheeromgeving

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: All
nl: Alle

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
nl: Alle ouders zullen niet worden weergegeven in de navigatie

en: All permissions
nl: Alle rechten

en: An email adress has priority over a text link.
nl: Een e-mailadres heeft voorang op een tekst-link.

en: An error occured. Please reload the page
nl: Er is een fout opgetreden. Herlaad a.u.b. de pagina.

en: An old revision of a plugin can not be saved!
nl: Een oude revisie van een plugin kan niet worden opgeslagen!

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
nl: Een unieke naam die door de 'page_url' sjabloon-tag wordt gebruikt om naar deze pagina te verwijzen.

en: Another page with this slug already exists
nl: Er bestaat al een pagina met dezelfde slug

en: Application
nl: Applicatie

en: Are you sure you want to delete this plugin?
nl: Weet je zeker dat je deze plugin wilt verwijderen?

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Articles
nl: Artikelen

en: Available Plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Available plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Basic Settings
nl: Basisinstelling

en: Brazilian Portuguese
nl: Braziliaans Portugees

en: CMS - your user account was changed.
nl: CMS - je gebruikersaccount is veranderd.

en: CMS - your user account was created.
nl: CMS - je gebruikersaccount is aangemaakt.

en: Calculate route
nl: Bereken route

en: Calculate your fastest way to here
nl: Bereken de snelste weg hier naartoe

en: Can add
nl: Kan toevoegen

en: Can change permissions
nl: Kan rechten aanpassen

en: Can delete
nl: Kan verwijderen

en: Can edit
nl: Kan bewerken

en: Can move
nl: Kan verplaatsen

en: Can publish
nl: Kan publiceren

en: Can view
nl: Kan bekijken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Change
nl: Aanpassen

en: Change a page
nl: Bewerk een pagina

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
nl: Kies een pagina om diens plugins in de 'placeholder' in te voegen, indien leeggelaten wordt de huidige pagina gekozen

en: Choose copy options
nl: Kies kopiëer-opties

en: Color Settings
nl: Kleurinstellingen

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
nl: %(language)s plugins zijn gekopieerd naar %(placeholder)s

en: Copy
nl: kopiëer

en: Copy Plugins
nl: Kopieer Plugins

en: Copy options
nl: Kopiëer-opties

en: Copy permissions
nl: Kopiëer rechten

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Cut
nl: Knip

en: Database error
nl: Databasefout

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %(language)s translation
nl: Verwijder %(language)s vertaling

en: Delete Page
nl: Pagina verwijderen

en: Displayed under address in the bubble.
nl: Weergegeven adres in de popup.

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Edit mode
nl: Bewerk-modus

en: Edit selected plugin
nl: Geselecteerde plugin bewerken

en: Edit this page in %(language)s
nl: Bewerk deze pagina in %(language)s

en: Email notification requires valid email address.
nl: Voor e-mailnotificatie is een geldig e-mailadres vereist.

en: English
nl: Engels

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
nl: Voer een sjabloon in (bijv. "knipsels/plugin_xy.html") dat weergegeven zal worden.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
nl: Fout! Je hebt geen rechten om deze pagina te verplaatsen. Vernieuw de pagina en probeer opnieuw

en: Example: "brains AND zombies AND from:umbrella AND to:nemesis": tweets from the user "umbrella" to the user "nemesis" that contain the words "brains" and "zombies"
nl: Voorbeeld: "hersenen AND zombies AND from:umbrella AND to:nemesis": tweets van de gebruiker "umbrella" aan de gebruiker "nemesis" die de woorden "hersenen" en "zombies" bevatten

en: Extra Context
nl: Extra context

en: File
nl: Bestand

en: French
nl: Frans

en: From Language
nl: Van Taal

en: Generic
nl: Algemeen

en: German
nl: Duits

en: Get Adobe Flash Player
nl: Download Adobe Flash Player

en: Google Map
nl: Google kaart

en: Grant on
nl: Toestemming aan

en: Group
nl: Groep

en: Groups
nl: Groepen

en: Hexadecimal, eg ff00cc
nl: Hexadecimaal, bv. fff000

en: Hidden
nl: Verborgen

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home
nl: Voorpagina

en: Hook application to this page.
nl: Koppel een applicatie aan deze pagina.

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
nl: Indien opgegeven wordt deze hint weergegeven als een link naar je Twitter-profiel.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
nl: Als niets gekozen is, heeft de gebruiker rechten voor alle websites.

en: If present image will be clickable
nl: Indien opgegegven zal de afbeelding klikbaar zijn

en: If present image will be clickable.
nl: Indien opgegeven zal de afbeelding klikbaar zijn.

en: If present, clicking on image will take user         to specified page.
nl: Indien aanwezig, zal klikken op een plaatje de gebruiker naar de bepaalde pagina brengen.

en: If present, clicking on image will take user to link.
nl: Indien aanwezig, zal klikken op een plaatje de gebruiker naar de link brengen.

en: Inherit Plugins from Page
nl: Plugins overerfen van de Pagina

en: Inherit the template of the nearest ancestor
nl: Erf het sjabloon van de bovenliggende pagina

en: Insert plugin
nl: Plugin invoegen

en: Invalid URL, use /my/url format.
nl: Ongeldige URL, gebruik het formaat /mijn/url.

en: Keep this field empty if standard path should be used.
nl: Laat dit veld leeg als het standaard-pad gebruikt moet worden.

en: Language
nl: Taal

en: Language must be different than the copied language!
nl: De taal moet verschillend zijn van de gekopieerde taal!

en: Language must be set to a supported language!
nl: De taal moet worden ingesteld op een ondersteunde taal!

en: Language or Page must be filled out
nl: Taal of Pagina moet ingevuld zijn

en: Last changes
nl: Laatste aanpassingen

en: List of pages
nl: Lijst van pagina's

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
nl: Log <a href="%(login_url)s">hier</a> in op de administratie.

en: Login url: %(login_url)s
nl: Login-url: %(login_url)s

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Map
nl: Kaart

en: Menu Title
nl: Menu-titel

en: Message
nl: Bericht

en: Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
nl: Flash-plugin ontbreekt. Gelieve de laatste versie van Adobe Flash Player te downloaden:

en: Move image left, right or center.
nl: Verplaats plaatje naar link, rechts of het midden.

en: Move to placeholder
nl: Verplaats naar placeholder

en: Move/add Pages
nl: Pagina's verplaatsen/toevoegen

en: Must be a positive integer followed by “px” or “%”.
nl: Waarde groter dan of gelijk aan 0 en gevolgd door "px" of "%" vereist.

en: Must be a positive integer followed by “px”.
nl: Waarde groter dan of gelijk aan 0 en gevolgd door "px" vereist.

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New password confirmation
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
nl: Geen plugin gekozen. Kies er een aan de linker kant

en: No Plugins present. Add a plugin to this placeholder-slot.
nl: Geen plugins aanwezig. Voeg een plugin toe aan deze plaatshouder-plek.

en: No object selected.
nl: Geen object geselecteerd.

en: Not a plugin object
nl: Geen plugin-object

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
nl: Opmerking: Deze pagina herlaadt wanneer je de selectie verandert. Sla het eerst op.

en: Notify user
nl: Licht gebruiker in

en: Number of entries to display
nl: Aantal objecten dat weergegeven moet worden

en: Optional: the language of the plugins you want
nl: Optioneel: de gewenste taal van de plugins

en: Overwrite URL
nl: Overschrijf URL

en: Overwrite what is displayed in the menu
nl: Overschrijf wat wordt weergegeven in het menu

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
nl: Overschrijft wat wordt weergegeven in de titelbalk van de browser of in bladwijzers

en: Page
nl: Pagina

en: Page %(pages)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s". | Pages %(pages)s have the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
nl[0]: Pagina %(pages)s heeft dezelfde url '%(url)s' als de huidige pagina "%(instance)s".
nl[1]: Pagina's %(pages)s hebben dezelfde url '%(url)s' als de huidige pagina "%(instance)s".

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
nl: Pagina <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> moet mogelijk door jou worden goedgekeurd.

en: Page Settings
nl: Paginainstellingen

en: Page Title
nl: Pagina-titel

en: Page and children (immediate)
nl: Deze en direct onderliggende pagina's

en: Page and descendants
nl: Deze en alle onderliggende pagina's

en: Page children (immediate)
nl: Direct onderliggende pagina's

en: Page descendants
nl: Alle onderliggende pagina's

en: Page doesn't inherit any permissions.
nl: Pagina erft geen rechten.

en: Page global permission
nl: Globaal pagina-recht

en: Page moderator state
nl: Pagina moderatie-toestand

en: Page moderator states
nl: Pagina moderatie-toestanden

en: Page moved
nl: Pagina verplaatst

en: Page not found on %(domain)s
nl: Pagina niet gevonden in %(domain)s

en: Page permission
nl: Pagina-rechten

en: Page permissions
nl: Pagina-rechten

en: Page permissions management
nl: Beheer paginarechten

en: Page states
nl: Pagina toestanden

en: Page was copied.
nl: Pagina is gekopiëerd.

en: Pages global permissions
nl: Globale pagina-rechten

en: Pages on:
nl: Pagina's op:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path
nl: Pad

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
nl[0]: Herstel a.u.b. de fout hieronder.
nl[1]: Herstel a.u.b. de fouten hieronder.

en: Please select a plugin type.
nl: Kies a.u.b. een plugin-type.

en: Please select user or group first.
nl: Selecteer eerst een gebruiker of groep.

en: Plugin height (in pixels).
nl: Hoogte van de plugin (in pixels).

en: Plugin saved successfully.
nl: Plugin succesvol opgeslagen.

en: Plugin width (in pixels or percent).
nl: Breedte van de plugin (in pixels of percentage).

en: Plugins were moved
nl: Plugins zijn verplaatst

en: Press the save button below to recover this version of the object.
nl: Druk op de Opslaan-knop hieronder om deze versie van het object te herstellen.

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
nl: Druk op de Oplaan-knop hieronder om naa deze versie van het object terug te stellen.

en: Preview draft
nl: Bekijk concept

en: Publish
nl: Publiceer

en: Publish draft
nl: verzoek tot publiceren

en: Recover (any) pages
nl: Pagina's herstellen

en: Recover deleted %(name)s
nl: Herstel verwijderde %(name)s

en: Recover deleted %(verbose_name)s
nl: Herstel verwijderde %(verbose_name)s

en: Redirect
nl: Doorsturen

en: Redirects to this URL.
nl: Stuurt door naar deze URL.

en: Revert
nl: Draai terug

en: Revert %(verbose_name)s
nl: Stel %(verbose_name)s terug

en: Revert to public
nl: Draai terug naar publiek

en: SEO Settings
nl: SEO-instellingen

en: Sample App
nl: Voorbeeldapplicatie

en: Sample App 2
nl: Voorbeeld app 2

en: Save
nl: Opslaan

en: Save and add another
nl: Opslaan en nog een toevoegen

en: Save and continue editing
nl: Opslaan en opnieuw bewerken

en: Save as new
nl: Opslaan als nieuw

en: Select a valid page
nl: Selecteer een geldige pagina

en: Select a valid site
nl: Selecteer een geldige site

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
nl: Stuur een e-mailnotificatie naar de gebruiker over het aanpassen van de gebruikersnaam of het wachtwoord. Hiervoor is het e-mailadres van de gebruiker nodig.

en: Site Administration
nl: Website-administratie

en: Snippet
nl: Knipsel

en: Snippets
nl: Knipsels

en: Specifies an alternate text for an image, if         the image cannot be displayed.<br />Is also used by search engines to         classify the image.
nl: Specificeer een alternatieve tekst voor een plaatje, voor als het plaatje niet getoond kan worden.<br> Wordt ook gebruikt door de zoekmachine om een plaatje te classificeren.

en: Static Menu
nl: Statisch menu

en: Static Menu2
nl: Statisch menu 2

en: Successfully moved
nl: Succesvol verplaatst

en: Switch on/off
nl: Schakel in/uit

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template %(template)s does not exist.
nl: Het sjabloon %(template)s bestaat niet.

en: Template changed to %s
nl: Template aangepast naar %s

en: Template not valid
nl: Template ongeldig

en: Test Plugin
nl: Testplugin

en: Text
nl: Tekst

en: Text editor does not support editing objects.
nl: Tekst-bewerker biedt geen ondersteuning voor het bewerken van objecten.

en: Text editor does not support inserting objects.
nl: Tekst-bewerker biedt geen ondersteuning voor het invoegen van objecten.

en: The current language of the content fields.
nl: De huidige taal van de inhoudsvelden.

en: The default title
nl: De standaard-titel

en: The page "%s" was successfully published
nl: De pagina "%s" is succesvol gepubliceerd

en: The page "%s" was successfully published.
nl: De pagina "%s" is succesvol gepubliceerd.

en: The page "%s" was successfully reverted.
nl: De pagina "%s" is succesvol teruggedraaid.

en: The page "%s" was successfully unpublished
nl: Het publiceren van pagina "%s" is suucesvol ongedaan gemaakt.

en: The part of the title that is used in the URL
nl: Het gedeelte van de titel dat gebruikt wordt voor de URL

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
nl: Het recht om pagina's toe te voegen vereist het recht pagina's aan te passen!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
nl: Het recht om gebruikers toe te voegen vereist het recht om gebruikers aan te passen!

en: The selected element can not be moved to the desired location.
nl: Het geselecteerde element kan niet naar de gewenste locatie verplaatst worden

en: The site the page is accessible at.
nl: De website waarop deze pagina toegankelijk is.

en: The template used to render the content.
nl: Het sjabloon dat gebruikt wordt om de inhoud weer te geven.

en: The template was successfully changed
nl: Het template was succesvol veranderd

en: There only exists one translation for this page
nl: Er bestaat slechts één vertaling voor deze pagina

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
nl: Deze placeholder bevat al het maximale aantal (%(limit)s) van toegestane %(plugin_name)s plugins.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
nl: Deze placeholder bevat al het maximale aantal plugins (%s).

en: This plugin is not saved in a revision
nl: Deze plugin is niet bewaard in een revisie

en: Title
nl: Titel

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
nl: Titel en plugins voor de taal %(language)s zijn verwijderd

en: To add permissions you also need to edit them!
nl: Om rechten toe te voegen moet je ze ook bewerken!

en: Twitter Search
nl: Twitter-zoekopdracht

en: Unpublish
nl: Depubliceer

en: Use latitude & longitude to fine tune the map position.
nl: Gebruik breedtegraad & lengtegraad om de positie op de kaart nauwkeurig in te stellen.

en: User
nl: Gebruiker

en: User & Group permissions
nl: Gebruikers- & groepsrechten

en: User (page)
nl: Gebruiker (pagina)

en: User details
nl: Gebruikersdetails

en: User group (page)
nl: Gebruikersgroep (pagina)

en: User groups (page)
nl: Gebruikersgroepen (pagina)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users (page)
nl: Gebruikers (pagina)

en: View History
nl: Geschiedenis weergeven

en: View on page
nl: Toon op pagina

en: View on site
nl: Toon op website

en: View restriction
nl: Bekijk beperking

en: View restrictions
nl: Bekijk beperkingen

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
nl: Wanneer de pagina publiek moet worden. Status moet op "Gepubliceerd" staan om publiek te worden.

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
nl: Wanneer de pagina verloopt. Laat leeg om nooit te laten verlopen.

en: When user hovers above picture,        this text will appear in a popup.
nl: Als een gebruiker boven een plaatje hangt, zal deze tekst verschijnen in een popup

en: You can enter a Link or a Page, but not both.
nl: U kunt een Link of Pagina toevoegen, maar niet beide.

en: You do not have permission to add a plugin
nl: U heeft geen toestemming om een plugin toe te voegen.

en: You do not have permission to add plugins
nl: U heeft geen toestemming om plugins toe te voegen

en: You do not have permission to change pages.
nl: U heeft geen toestemming deze pagina te veranderen

en: You do not have permission to change the template
nl: U heeft geen toestemming dit template te veranderen

en: You do not have permission to change this page
nl: Je bent niet toegestaan deze pagina de bewerken

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
nl: Je bent niet toegestaan om de in_navigatie toestand van deze pagina aan te passen

en: You do not have permission to edit a plugin
nl: U heeft geen toestemming om een plugin te bewerken

en: You do not have permission to move a plugin
nl: U heeft geen toestemming om een plugin te verplaatsen

en: You do not have permission to publish this page
nl: Je hebt geen toestemming deze pagina te publiceren

en: You do not have permission to remove a plugin
nl: U heeft geen toestemming om een plugin te verwijderen

en: You don't have permission to add content here.
nl: U heeft geen toestemming hier inhoud toe te voegen

en: You don't have permission to add plugins
nl: U heeft geen toestemming om plugins toe te voegen

en: You don't have permission to delete a plugin
nl: U heeft geen toestemming om een plugin toe te verwijderen

en: You must save the page first to add plugins.
nl: Je moet de pagina eerst opslaan om plugins toe te voegen.

en: Your address:
nl: Uw adres:

en: Your changes to this plugin have not been saved.
nl: Je wijzigingen aan de plugin zijn niet opgeslagen.

en: actions
nl: acties

en: add
nl: toevoegen

en: additional content
nl: aanvullende inhoud

en: address
nl: adres

en: alternate text
nl: alternatieve tekst

en: application
nl: applicatie

en: attached menu
nl: gekoppeld menu

en: auto hide
nl: automatisch verbergen

en: auto play
nl: automatisch afspelen

en: background color
nl: achtergrondkleur

en: body
nl: kern

en: button highlight color
nl: knop "oplicht" kleur

en: button out color
nl: knop "out" kleur

en: button over color
nl: knop "over" kleur

en: can add
nl: kan toevoegen

en: can change advanced settings
nl: kan geavanceerde instellingen aanpassen

en: can change permissions
nl: kan rechten aanpassen

en: can delete
nl: kan verwijderen

en: can edit
nl: kan bewerken

en: can move
nl: kan verplaatsen

en: can publish
nl: kan publiceren

en: can recover any deleted page
nl: kan iedere verwijderde pagina herstellen

en: can recover pages
nl: kan pagina's herstellen

en: can_view
nl: kan_bekijken

en: center
nl: centreren

en: changed
nl: aangepast

en: changed by
nl: bewerkt door

en: city
nl: stad

en: copy
nl: kopiëer

en: count
nl: aantal

en: created
nl: aangemaakt

en: created by
nl: aangemaakt door

en: creation date
nl: datum aangemaakt

en: cut
nl: knip

en: default
nl: standaard

en: delete
nl: verwijder

en: description
nl: beschrijving

en: down
nl: omlaag

en: edit
nl: bewerken

en: edit this page
nl: bewerk deze pagina

en: end
nl: eind

en: file
nl: bestand

en: file missing!
nl: Bestand ontbreekt!

en: for anonymous users only
nl: alleen voor anonieme gebruikers

en: for logged in users only
nl: alleen voor aangemelde gebruikers

en: frontend view restriction
nl: beperking van toegang tot view door frontend

en: fullscreen
nl: volledig venster

en: group
nl: groep

en: has url overwrite
nl: heeft overschreven URL

en: height
nl: hoogte

en: home
nl: Voorpagina

en: image
nl: afbeelding

en: in navigation
nl: in navigatie

en: insert above
nl: boven invoegen

en: insert below
nl: onder invoegen

en: insert inside
nl: binnenin invoegen

en: is published
nl: is gepubliceerd

en: keywords
nl: trefwoorden

en: language
nl: taal

en: last changes
nl: laatste aanpassingen

en: latitude
nl: breedtegraad

en: left
nl: links

en: left column
nl: background color

en: limit when this page is visible in the menu
nl: beperk wanneer deze pagina zichtbaar is in het menu

en: loading tweets...
nl: tweets aan het laden...

en: loadingbar color
nl: laadbalk kleur

en: login required
nl: inloggen vereist

en: long description
nl: lange beschrijving

en: longitude
nl: lengtegraad

en: loop
nl: herhalen

en: map title
nl: kaart titel

en: menu visibility
nl: menu zichtbaarheid

en: more
nl: meer

en: movie file
nl: videobestand

en: movie url
nl: video url

en: name
nl: naam

en: navigation examples
nl: navigatievoorbeelden

en: new window
nl: nieuw venster

en: off
nl: uit

en: on
nl: aan

en: on page level
nl: op pagina-niveau

en: overwrite the title (html title tag)
nl: overschrijf de titel (html 'title'-tag)

en: overwrite the title in the menu
nl: overschrijf de titel in het menu

en: page
nl: pagina

en: pages
nl: pagina's

en: parent window
nl: bovenliggende venster

en: plugin_name
nl: pluginnaam

en: position
nl: positie

en: preview image file
nl: voorbeeld van afbeelding bekijken

en: publication date
nl: publicatiedatum

en: publication end date
nl: datum einde publicatie

en: published
nl: gepubliceerd

en: query
nl: zoekopdracht

en: redirect
nl: doorsturen

en: restricted
nl: beperkt

en: right
nl: rechts

en: right column
nl: background color

en: route planer
nl: routeplanner

en: route planer title
nl: routeplanner-titel

en: same window
nl: zelfde venster

en: sample account page
nl: voorbeeld accountpagina

en: sample my profile page
nl: voorbeeld profielpagina

en: sample root page
nl: voorbeeld hoofdpagina

en: sample settings page
nl: voorbeeld instellingenpagina

en: seekbar bg color
nl: zoekbar achtergrondkleur

en: seekbar color
nl: zoekbar kleur

en: select this page
nl: selecteer deze pagina

en: side
nl: kant

en: sidebar column
nl: background color

en: site
nl: website

en: sites
nl: websites

en: slot
nl: plek

en: soft root
nl: schijn-oorsprong

en: softroot
nl: schijnoorsprong

en: target
nl: venster

en: template
nl: sjabloon

en: text color
nl: tekst kleur

en: three columns
nl: drie kolommen

en: title
nl: titel

en: topmost frame
nl: bovenste venster

en: twitter user
nl: twittergebruiker

en: two columns
nl: twee kolommen

en: up
nl: omhoog

en: use .flv file or h264 encoded video file
nl: Gebruik .flv of h264 video bestand

en: use swf file
nl: gebruik swf-bestand

en: user
nl: gebruiker

en: view
nl: toon

en: view restricted
nl: toegang tot view beperkt

en: vimeo or youtube video url. Example: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY
nl: Vimeo- of YouTube-URL. Voorbeeld: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY

en: we replied to
nl: wij beantwoordden

en: we said,
nl: we zeiden,

en: we were
nl: we waren

en: we were checking out
nl: wij checkten uit

en: width
nl: breedte

en: zip code
nl: postcode

en: zoom level
nl: zoom-niveau
