django-cms - en to es_DO translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
es_DO: Opciones Avanzadas

en: Title
es_DO: Título

en: The default title
es_DO: El título por defecto

en: Slug
es_DO: Texto único

en: The part of the title that is used in the URL
es_DO: La parte del título usado en la URL

en: Language
es_DO: Idioma

en: The current language of the content fields.
es_DO: El idioma actual de los campos de contenido.

en: Another page with this slug already exists
es_DO: Existe otra página con este Texto único
