django-cms - en to fa translation catalogue (372 entries)

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
fa: شی %(name)s با کلید اصلی %(key)r موجود نیست.

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
fa: افزونه %(plugin_name)s به %(placeholder)s اضافه شد.

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
fa: افزونه %(plugin_name)s در موقعیت %(position)s در %(placeholder)s حذف شد.

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
fa: افزونه %(plugin_name)s در موقعیت %(position)s در %(placeholder)s تغییر کرد.

en: (current)
fa: )جاری(

en: (global)
fa: )سراسری(

en: <Empty>
fa: <خالی>

en: A description of the page sometimes used by search engines.
fa: شرح صفحه که توسط موتورهای جستجو استفاده می شود.

en: A link to a page has priority over a text link.
fa: پیوند به صفحه به پیوند متتی به آن اولویت دارد.

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
fa: لیست کلمات کلیدی با ویرگول از هم جداشده که توسط موتورهای جستجو استفاده می شود.

en: A page with this reverse URL id exists already.
fa: صفحه-ای با شناسه-ی این آدرس معکوس وجود دارد.

en: Action
fa: کار

en: Add
fa: اضافه

en: Add %(name)s
fa: اضافه‌کردن %(name)s

en: Add Another
fa: اضافه کردن یکی دیگر

en: Add Child
fa: افزودن فرزند

en: Add Plugin
fa: اضافه‌کردن افزونه

en: Add child page
fa: صفحه‌ی فرزند اضافه‌کن

en: Add page permission also requires edit page permission.
fa: اجازه دسترسی به اضافه کردن صفحه همچنین نیاز به اجازه ویرایش صفحه را دارد.

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
fa:  اجازه دسترسی به اضافه کردن صفحه اجازه دسترسی به صفحات زیرین، و یا صفحات فرزند، را نیز نیاز دارد؛ در غیر اینصورت خود ایجادکننده صفحه قابلیت تغییر آن را نخواهد داشت.

en: Add sibling page
fa: صفحه‌ی همسایه اضافه‌کن

en: Admin
fa: مدیر

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced options
fa: گزینه های پیشرفته

en: All
fa: همه

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
fa: تمامی اجداد در گردش نمایش داده نمی-شوند.

en: All permissions
fa: تمامی اختیارات

en: An email adress has priority over a text link.
fa: آدرس ایمیل به پیوند متنی به صفحه اولویت دارد

en: An error occured. Please reload the page
fa: خطایی رخ داد. صفحه با دوباره بارگذاری کنید.

en: An old revision of a plugin can not be saved!
fa: نمی‌توان نگارش قدیمی یک افزونه را ذخیره کرد.

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
fa: شناسه-ی بکتایی که برای تگ الگوی page_url برای آدرس به این صفحه استفاده می-شود.

en: Another page with this slug already exists
fa: صفحه دیگری با همین نشانک موجود است.

en: Application
fa: برنامه کاربردی

en: Are you sure you want to delete this plugin?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید این افزونه را پاک کنید؟

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Articles
fa: مقالات

en: Available Plugins
fa: افزونه‌های موجود

en: Available plugins
fa: افزونه‌های موجود

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: CMS - your user account was changed.
fa: CMS - حساب کاربری شما تغییر کرد.

en: CMS - your user account was created.
fa: CMS - کاربر شما ساخته‌شد.

en: Calculate route
fa: محاسبه مسیر

en: Calculate your fastest way to here
fa: سریع‌ترین راه به اینجا را محاسبه کن.

en: Can add
fa: می‌تواند بیفزاید

en: Can change permissions
fa: می‌تواند اختیارات را تغییر‌دهد

en: Can delete
fa: می‌تواند پاک کند

en: Can edit
fa: می‌تواند ویرایش کند

en: Can move
fa: می‌تواند انتقال دهد

en: Can publish
fa: می‌تواند منتشر کند

en: Can view
fa: میتواند مشاهده کند

en: Cancel
fa: لغو

en: Change
fa: تغییر

en: Change a page
fa: تغییر یک صفحه

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
fa: صفحه‌ای را برای دربرداشتن افزونه‌هایش در این placeholder انتخاب کنید. در صورت عدم انتخاب صفحه جاری انتخاب می‌شود.

en: Choose copy options
fa: تنظیمات کپی را انتخاب کنید

en: Color Settings
fa: تنظیمات رنگ

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
fa: افزونه-های زبان(های) %(language)s به %(placeholder)s کپی شد.

en: Copy
fa: کپی

en: Copy Plugins
fa: کپی افزونه‌ها

en: Copy options
fa: تنظیمات کپی

en: Copy permissions
fa: اختیارات کپی

en: Created
fa: ساخته‌شده

en: Current page
fa: صحفه فعلی

en: Cut
fa: برداشت

en: Database error
fa: خطای پایگاه داده

en: Delete
fa: حذف

en: Delete %(language)s translation
fa: حذف ترجمه‌ی %(language)s

en: Delete Page
fa: صفحه را پاک‌کن

en: Dutch
fa: هلندی

en: Edit mode
fa: حالت ویرایش

en: Edit selected plugin
fa: ویرایش افزونه‌ی انتخابی

en: Edit this page in %(language)s
fa: ویرایش این صفحه به %(language)s

en: Email notification requires valid email address.
fa: هشدار از طریق ایمیل به ایمیل معتبر نیاز دارد.

en: English
fa: انگلیسی

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
fa: الگویی (مانند "snippets/plugin_xy.html") را برای ارزیابی وارد کنید.

en: File
fa: فایل

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter:
fa: فیلتر:

en: Flash
fa: فلش

en: French
fa: فرانسوی

en: From Language
fa: از زبان

en: Generic
fa: عمومی

en: German
fa: آلمانی

en: Get Adobe Flash Player
fa: دریافت فلش پلیر

en: Google Map
fa: نقشه Google

en: Grant on
fa: اجازه روی

en: Group
fa: گروه

en: Groups
fa: گروهها

en: Hexadecimal, eg ff00cc
fa: هگزادسیمال مانند ff00cc

en: Hidden
fa: پنهان

en: History
fa: تاریخچه

en: Home
fa: آغازه

en: Hook application to this page.
fa: اتصال برنامه کاربردی به این صفحه

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
fa: در صورت مشخص کردن راهنمایی به عنوان پیوند به صفحه شخصی شما در توییتر نمایش داده می‌شود.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
fa: اگر انتخابی صورت نگیرد، کاربر در تمام وبگاه-ها، اختیارات داده-شده را خواهد داشت.

en: If present image will be clickable
fa: اگر تصویر حاضر قابل کلیک‌کردن باشد

en: If present image will be clickable.
fa: اگر تصویر حاضر قابل کلیک‌کردن باشد.

en: Inherit Plugins from Page
fa: افزونه‌ها را از صفحه به ارث ببر.

en: Inherit the template of the nearest ancestor
fa: الگوی نزدیک-ترین والد را در داشته باش.

en: Insert plugin
fa: درج افزونه

en: Invalid URL, use /my/url format.
fa: آدرس نامعتبر، از الگوی /my/url استفاده کنید.

en: Keep this field empty if standard path should be used.
fa: اگر از آدرس استاندارد استفاده می-شود، این فیلد خالی گذارده شود.

en: Language
fa: زبان

en: Language must be different than the copied language!
fa: زبان انتخابی باید غیر از زبان کپی شده باشد.

en: Language must be set to a supported language!
fa: یکی از زبانهای پشتیبانی شده را انتخاب کنید.

en: Language or Page must be filled out
fa: زبان صفحه باید مشخص شود.

en: Last changes
fa: آخرین تغییرات

en: Link
fa: پیوند

en: List of pages
fa: فهرست صفحات

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
fa: در <a href="%(login_url)s">اینجا</a> به مدیریت وارد شوید.

en: Logout
fa: خروج

en: Map
fa: نقشه

en: Menu Title
fa: عنوان منو

en: Message
fa: پیام

en: Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
fa: پلاگین فلش موجود نیست. لطفا فلش پلیر را دانلود نمایید.

en: Move image left, right or center.
fa: جابجایی تصویر به چپ، راست یا مرکز.

en: Move/add Pages
fa: انتقال/افزودن صفحات

en: Must be a positive integer followed by “px” or “%”.
fa: باید یک عدد صحیح مثبت و به دنبال آن "px" یا "%" باشد.

en: Must be a positive integer followed by “px”.
fa: باید یک عدد صحیح مثبت و به دنبال آن "px" باشد.

en: New password
fa: رمز عبور جدید

en: New password confirmation
fa: تایید رمز عبور جدید

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
fa: افزونه‌ای انتخاب نشده‌است. مورد انتخاب‌شده در سمت چپ

en: No Plugins present. Add a plugin to this placeholder-slot.
fa: افزونه‌ای موجود نیست. افزونه‌ای به این نگهدارنده اضافه کنید.

en: No object selected.
fa: هیچ شیء انتخاب نشده‌است.

en: Not a plugin object
fa: از نوع افزونه نیست

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
fa: توجه: اگر انتخابتان را تغییر دهید، این صفحه بارگذاری مجدد می-شود. آن را ابتدا ذخیره کنید.

en: Notify user
fa: هشدار به کاربر

en: Number of entries to display
fa: تعداد ورودی برای نمایش

en: Optional: the language of the plugins you want
fa: اختیاری: زبان افزونه‌هایی که می‌خواهید

en: Overwrite URL
fa: جاینوشت آدرس اینترنتی

en: Overwrite what is displayed in the menu
fa: بازنویسی در منوی نمایش داده شده

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
fa:  عنوان مرورگر یا بوک مارک ها بازنویسی می شوند.

en: Page
fa: صفحه

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
fa: صفحه <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> ممکن است نیاز به تایید شما داشته باشد.

en: Page Settings
fa: تنظیمات صفحه

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Page and children (immediate)
fa: صفحه و فرزندان (بلافاصله)

en: Page and descendants
fa: صفحه و نوادگان

en: Page children (immediate)
fa: صحفهات فرزند (بلافاصله)

en: Page descendants
fa: نوادگان صفحه

en: Page doesn't inherit any permissions.
fa: صفحه اختیاراتی به ارث نمی‌برد.

en: Page global permission
fa: اختیار سراسری صفحه

en: Page moderator state
fa: وضعیت ناظر صفحه

en: Page moderator states
fa: وضعیتهای ناظر صفحه

en: Page not found on %(domain)s
fa: صغحه پیدا نشد روی %(domain)s

en: Page permission
fa: اختیار صفحه

en: Page permissions
fa: اختیارات صفحه

en: Page permissions management
fa: مدیریت اختیارات صفحه

en: Page states
fa: حالت‌های صفحه

en: Page was copied.
fa: صفحه کپی شد.

en: Pages global permissions
fa: اختیارات سراسری صفحه

en: Pages on:
fa: صفحات در:

en: Password
fa: رمز عبور

en: Password:
fa: رمز عبور:

en: Path
fa: آدرس

en: Picture
fa: تصویر

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
fa[0]: لطفا خطاهای زیر را تصحیح کنید.

en: Please select a plugin type.
fa: لطفا نوع افزونه را انتخاب کنید.

en: Please select user or group first.
fa: لطفا ابتدا کاربر یا گروه را انتخاب کنید.

en: Plugin height (in pixels).
fa: ارتفاع پلاگین (برحسب پیکسل)

en: Plugin saved successfully.
fa: افزونه با موفقیت ذخیره‌شد.

en: Plugin width (in pixels or percent).
fa: عرض پلاگین (برحسب پیکسل یا درصد)

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Press the save button below to recover this version of the object.
fa: دکمه‌ی ذخیره در زیر را بزنید تا این نگارش این شی بازیابی شود.

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
fa: دکمه‌ی ذخیره در زیر را بزنید تا این نگارش این شی برگشت داده‌شود.

en: Publish
fa: انتشار

en: Recover (any) pages
fa: بازیابی (هر صفحه)

en: Recover deleted %(name)s
fa: %(name)s پاک‌شده را بازیابی کن

en: Recover deleted %(verbose_name)s
fa: %(verbose_name)s پاک‌شده را بازیابی کن.

en: Redirect
fa: تغییر مسیر

en: Redirects to this URL.
fa: تغییرمسیر به این آدرس.

en: Revert %(verbose_name)s
fa: برگشت %(verbose_name)s

en: SEO Settings
fa: تنظیمات جستجوگرها

en: Save
fa: ذخیره

en: Save and add another
fa: ذخیره و اضافه‌کردن دیگری

en: Save and continue editing
fa: ذخیره و ادامه ویرایش

en: Save as new
fa: ذخیره به عنوان جدید

en: Select a valid page
fa: یک صفحه معتبر انتخاب کنید

en: Select a valid site
fa: یک سایت معتبر انتخاب کنید.

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
fa: از طریق ایمیل به کاربر در مورد نام کاربری یا تغییر رمز عبور را مطلع کن. نیاز به ایمیل کاربر دارد.

en: Site Administration
fa: مدیریت وب‌گاه

en: Slug
fa: نشانک (آدرس کوتاه صفحه)

en: Snippet
fa: تکه نوشته

en: Snippets
fa: تکه نوشته‌ها

en: Static Menu
fa: منوی ایستا

en: Static Menu2
fa: منوی ایستا 2

en: Successfully moved
fa: با موفقیت جابجا شد

en: Teaser
fa: تبلیغ

en: Template
fa: الگو

en: Template %(template)s does not exist.
fa: الگوی %(template)s وجود ندارد.

en: Template not valid
fa: قالب معتبر نمی باشد.

en: Text
fa: متن

en: Text editor does not support editing objects.
fa: ویرایشگر متنی، ویرایش اشیاء را پشتیبانی نمی‌کند.

en: Text editor does not support inserting objects.
fa: ویرایشگر متنی، درج اشیاء را پشتیبانی نمی‌کند.

en: The current language of the content fields.
fa: زبان جاری فیلدهای محتوا.

en: The default title
fa: عنوان پیش فرض

en: The page "%s" was successfully published.
fa: صفحه "%s" با موفقیت منتشر گردید.

en: The part of the title that is used in the URL
fa: قسمتی از عنوان که در آدرس اینترنتی استفاده می شود

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
fa: اجازه اضافه کردن صفحات جدید نیاز به اجازه ویرایش صفحه دارد!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
fa: اجازه ایجاد کاربران نیاز به اجازه تغییر کاربر دارد.

en: The site the page is accessible at.
fa: وبگاهی که صفحه در آن در دسترس است.

en: The template used to render the content.
fa: الگویی که برای پویش محتوا استفاده می‌شود

en: The template was successfully changed
fa: قالب با موفقیت تغییر یافت

en: There only exists one translation for this page
fa: تنها یک ترجمه برای این صفحه موجود است.

en: Title
fa: عنوان

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
fa: عنوان و افزونه-ها به زبان %(language)s حذف شدند.

en: To add permissions you also need to edit them!
fa: برای اضافه کردن دسترسی شما باید دسترسی ویرایش آنها را نیز داشته باشید.

en: Twitter
fa: توییتر

en: Twitter Search
fa: جستجوی توئیتر

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Use latitude & longitude to fine tune the map position.
fa: برای تنظیم دقیق نقشه از طول و عرض جغرافیایی استفاده کنید.

en: User
fa: کاربر

en: User & Group permissions
fa: اختیارات کاربر و گروه

en: User (page)
fa: کاربر (صفحه)

en: User details
fa: جزئیات کاربر

en: User group (page)
fa: گروه کاربری (صفحه)

en: User groups (page)
fa: گروه‌های کاربری (صفحه)

en: Username
fa: کاربر

en: Username:
fa: کاربر:

en: Users (page)
fa: کاربران (صفحه)

en: Video
fa: ویدیو

en: View History
fa: مشاهده تاریخچه

en: View on page
fa: مشاهده در صفحه

en: View on site
fa: مشاهده روی وب‌گاه

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
fa: زمانی که صفحه منتشر می-شود. وضعیت صفحه باید «منتشرشده» باشید تا این رخ دهد.

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
fa: زمان انقضای صفحه. خالی بماند اگر هیچ گاه منقضی نمی-شود.

en: You do not have permission to add plugins
fa: شما فاقد مجوز لازم برای افزودن پلاگین ها می باشید.

en: You do not have permission to change pages.
fa: شما فاقد مجوز لازم برای تغییر صفحات می باشید.

en: You do not have permission to change the template
fa: شما فاقد مجوز لازم برای تغییر قالب می باشید.

en: You do not have permission to change this page
fa: شما اجازه ویرایش این صفحه را ندارید.

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
fa: شما اجازه  تغییر وضعیت in_navigation این صفحه را ندارید

en: You do not have permission to edit a plugin
fa: شما فاقد مجوز لازم برای ویرایش پلاگین می باشید

en: You do not have permission to publish this page
fa: شما اجازه انجام این کار به انتشار این صفحه را ندارید

en: You don't have permission to add content here.
fa: شما فاقد مجوز لازم برای افزودن محتوا در اینجا می باشید.

en: You don't have permission to add plugins
fa: شما فاقد مجوز لازم برای افزودن پلاگین ها می باشید.

en: You don't have permission to delete a plugin
fa: شما فاقد مجوز لازم برای حذف پلاگین می باشید.

en: You must save the page first to add plugins.
fa: برای ذخیره‌ی افزونه، ابتدا صفحه را ذخیره کنید.

en: Your address:
fa: آدرس شما:

en: Your changes to this plugin have not been saved.
fa: تغییرات انجام شده روی پلاگین، ذخیره نخواهد شد.

en: actions
fa: کارها

en: add
fa: افزودن

en: additional content
fa: محتوای بیشتر

en: address
fa: آدرس

en: alternate text
fa: متن جایگزین

en: application
fa: نرم افزار

en: attached menu
fa: منوی ضمیمه شده

en: auto hide
fa: پنهان‌سازی خودکار

en: auto play
fa: نمایش خودکار

en: background color
fa: رنگ زمینه

en: body
fa: بدنه

en: button highlight color
fa: رنگ button highlight

en: button out color
fa: رنگ button out

en: button over color
fa: رنگ button over

en: can add
fa: می-تواند اضافه کند

en: can change advanced settings
fa: می-تواند تنظیمات پیشرفته را تغییر دهد

en: can change permissions
fa: می-تواند اختیارات را تغییر دهد

en: can delete
fa: می-تواند حذف کند

en: can edit
fa: می-تواند ویرایش کند

en: can move
fa: می-تواند جابجا کند

en: can publish
fa: می-تواند منتشر کند

en: can recover any deleted page
fa: می-تواند هر صفحه پاک-شده را بازیابی کند

en: can recover pages
fa: می-تواند صفحات را بازیابی کند

en: center
fa: مرکز

en: changed
fa: تغییریافته

en: changed by
fa: تغییریافته به وسیله

en: city
fa: شهر

en: copy
fa: کپی

en: count
fa: تعداد

en: created
fa: ایجادشده

en: created by
fa: ایجادشده به وسیله

en: creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: cut
fa: برداشت

en: default
fa: پیشفرض

en: delete
fa: حذف

en: description
fa: توصیفات

en: django CMS
fa: مدیریت محتوای جنگو

en: down
fa: پایین

en: edit
fa: ویرایش

en: edit this page
fa: ویرایش این صفحه

en: end
fa: پایان

en: file
fa: فایل

en: file missing!
fa: فایل گم شده!

en: for anonymous users only
fa: فقط برای کاربران ناشناس

en: for logged in users only
fa: فقط برای کاریران وارد شده به سیستم

en: fullscreen
fa: تمام‌صفحه

en: group
fa: گروه

en: has url overwrite
fa: بازنویسی آدرس دارد

en: height
fa: ارتفاع

en: home
fa: آغازه

en: id
fa: شناسه

en: image
fa: تصویر

en: in navigation
fa: در گردش

en: insert above
fa: درج در بالا

en: insert below
fa: درج در پایین

en: insert inside
fa: درج در داخل

en: is published
fa: منتشرشده

en: keywords
fa: کلمات کلیدی

en: language
fa: زبان

en: last changes
fa: آخرین تغییرات

en: latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: left
fa: چپ

en: left column
fa: رنگ زمینه seekbar

en: limit when this page is visible in the menu
fa: محدودیت زمانی که این صفحه در منو ظاهر میشود

en: link
fa: پیوند

en: link hint
fa: راهنمایی پیوند

en: loading tweets...
fa: در حال بارگذاری توئیت ها...

en: loadingbar color
fa: رنگ نوار بارگذاری

en: login required
fa: نیاز به ورود دارد

en: long description
fa: توصیف کامل

en: longitude
fa: طول جغرافیایی

en: loop
fa: نمایش دوباره

en: mailto
fa: ایمیل به

en: map title
fa: عنوان نقشه

en: menu visibility
fa: روئیت پذیری منو

en: more
fa: بیشتر

en: movie file
fa: فایل تصویری ویدیو

en: movie url
fa: آدرس اینترنتی ویدیو

en: name
fa: نام

en: new window
fa: پنجره جدید

en: off
fa: غیر‌فعال

en: on
fa: فعال

en: on page level
fa: در سطح صفحه

en: overwrite the title (html title tag)
fa: عنوان بازنویسی شود (تگ عنوان در html)

en: overwrite the title in the menu
fa: عنوان در منو بازنویسی شود

en: page
fa: صفحه

en: pages
fa: صفحات

en: parent window
fa: پنجره والد

en: plugin_name
fa: نام افزونه

en: position
fa: موقعیت

en: preview image file
fa: پیش‌نمایش تصویر

en: publication date
fa: تاریخ انتشار

en: publication end date
fa: تاریخ اتمام انتشار

en: published
fa: منتشر‌شده

en: query
fa: کوئری

en: redirect
fa: بازفرستادن

en: right
fa: راست

en: right column
fa: رنگ زمینه seekbar

en: route planer
fa: برنامه‌ریز مسیر

en: route planer title
fa: عنوان برنامه‌ریز مسیر

en: same window
fa: همان پنجره

en: seekbar bg color
fa: رنگ زمینه seekbar

en: seekbar color
fa: رنگ seekbar

en: select this page
fa: انتخاب این صفحه

en: side
fa: کنار

en: sidebar column
fa: رنگ زمینه seekbar

en: site
fa: وبگاه

en: sites
fa: وبگاه‌ها

en: slot
fa: شیار

en: slug
fa: نشانک

en: soft root
fa: ریشه نرم

en: softroot
fa: ریشه‌ی نرم

en: start
fa: شروع

en: template
fa: الگو

en: text color
fa: رنگ متن

en: three columns
fa: سه ستون

en: title
fa: عنوان

en: topmost frame
fa: بالاترین فریم

en: twitter user
fa: کاربر توییتر

en: two columns
fa: دو ستون

en: up
fa: بالا

en: use .flv file or h264 encoded video file
fa: از نوع .flv یا کدگذاری  h264 استفاده کنید

en: use swf file
fa: استفاده از فایل swf

en: user
fa: کاربر

en: view
fa: مشاهده

en: we
fa: ما

en: we replied to
fa: ما جواب دادیم به

en: we said,
fa: ما گفتیم،

en: we were
fa: آدرس ویدئو در یوتیوب یا ویمئو. مثال: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY

en: width
fa: عرض

en: zip code
fa: کد پستی

en: zoom level
fa: درجه‌ی بزرگ‌نمایی
