django-cms - en to gl translation catalogue (78 entries)

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Title
gl: Título

en: The default title
gl: Título por defecto

en: The part of the title that is used in the URL
gl: A parte do título que é utilizado no URL

en: Language
gl: Lingua

en: The current language of the content fields.
gl: A lingua actual do contido dos campos.

en: Another page with this slug already exists
gl: Existe outra páxina con este slug

en: Menu Title
gl: Título menú

en: Overwrite what is displayed in the menu
gl: Sobreescribe o mostrado no menú

en: Page Title
gl: Título da páxina

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
gl: Sobreescribe ó mostrado na parte superior do navegador ou nos bookmarks

en: Application
gl: Aplicación

en: Hook application to this page.
gl: Aplicación enlazada a esta páxina

en: Overwrite URL
gl: Sobreescribir URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
gl: Manter este campo valeiro se o "path" estandar é utilizado.

en: Redirect
gl: Redirixir

en: Redirects to this URL.
gl: Redirixir a esta URL

en: A description of the page sometimes used by search engines.
gl: Descrición da páxina ás veces utilizada por motores de procura.

en: A page with this reverse URL id exists already.
gl: Unha páxina con este id URL inverso xa existe.

en: user
gl: usuario

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
gl: Engadir permiso de páxina require tamén acceder a nenos, ou descendentes, a páxina engadida doutro xeito non pode ser mudada polo seu creador.

en: Add page permission also requires edit page permission.
gl: Engadir permisos de páxino só require editar a páxina de premisos.

en: Please select user or group first.
gl: Por favor, seleccione primeiro o usuario ou grupo.

en: Add
gl: Engadir

en: Change
gl: Cambiar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Recover (any) pages
gl: Recuperar (algunha) páxina

en: Notify user
gl: Notificar usuario

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
gl: Enviar notificación por correo electrónico o usuario sobre o nome de usuario ou o cambio de contrasinal. Require correo electrónico do usuario.

en: New password
gl: Novo contrasinal

en: New password confirmation
gl: Confirmar o novo contrasinal

en: Email notification requires valid email address.
gl: A notificación de correo electrónico require un enderezo de correo electrónico válido.

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
gl: O permiso para engadir páxinas novas require o permiso para mudar páxinas!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
gl: O permiso para engadir novos usuarios require o permiso para mudar usuarios!

en: To add permissions you also need to edit them!
gl: Para engadir permisos tamén necesitas poder editalos!

en: Basic Settings
gl: Opcións básicas

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
gl: Nota: Esta página actualizase se cambias a selección. Garda primeiro.

en: Hidden
gl: Oculto

en: Advanced Settings
gl: Opcións avanzadas

en: SEO Settings
gl: Opcións SEO

en: Database error
gl: Erro base de datos

en: You do not have permission to publish this page
gl: Non ten permiso para publicar nesta páxina

en: You do not have permission to change this page
gl: Non ten permiso para cambiar esta páxina

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
gl: %(name)s obxeto con clave primaria %(key)r non existe.

en: There only exists one translation for this page
gl: Só hai unha tradución para esta páxina

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
gl: O título e plugins con linguaxe %(language)s foi eliminado

en: Are you sure?
gl: Está seguro?

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
gl: Non ten permiso para cambiar o estado desta páxina na navegación

en: Language must be set to a supported language!
gl: O idioma debe ser definido nunha linguaxe soportada!

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
gl: O plugin %(plugin_name)s foi engadido a %(placeholder)s

en: Language must be different than the copied language!
gl: A linguaxe debe ser diferente do idioma copiado!

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
gl: Plugins %(language)s copiados a %(placeholder)s

en: page
gl: páxina

en: width
gl: ancho

en: Link
gl: Ligazón

en: name
gl: nome

en: link
gl: ligazón

en: A link to a page has priority over a text link.
gl: Unha ligazón a unha páxina ten prioridade sobre unha ligazón de texto.

en: mailto
gl: enderezo de correo-e

en: An email adress has priority over a text link.
gl: Un enderezo de correo-e ten prioridade sobre unha ligazón de texto.

en: target
gl: obxectivo

en: same window
gl: mesma xanela

en: new window
gl: nova xanela

en: parent window
gl: xanela pai

en: topmost frame
gl: marco superior

en: left
gl: esquerda

en: right
gl: dereita

en: body
gl: corpo

en: Please select a plugin type.
gl: Por favor, seleccione un tipo de plugin.

en: Edit selected plugin
gl: Editar o pluigin seleccionado

en: Text editor does not support editing objects.
gl: O editor de texto non soporta a edición de obxectos.

en: No object selected.
gl: Ningún obxecto seleccionado.

en: Text editor does not support inserting objects.
gl: O editor de texto non soporta inserir obxectos.

en: Not a plugin object
gl: Ningún obxeto plugin

en: Available Plugins
gl: Plugins dispoñibles

en: Insert plugin
gl: Inserir plugin

en: Are you sure you want to delete this plugin?
gl: Esta seguro de que desexa eliminar este plugin?

en: Invalid URL, use /my/url format.
gl: URL non válido, utilice o formato /o_meu/url.
