django-cms - en to hr translation catalogue (345 entries)

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
hr: objekt %(name)s sa primarnim ključem %(key)r ne postoji.

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
hr: %(plugin_name)s plugin dodan u %(placeholder)s

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
hr: %(plugin_name)s plugin na poziciji %(position)s u %(placeholder)s je uklonjen.

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
hr: %(plugin_name)s plugin, izmjenjen na poziciji %(position)s u %(placeholder)s

en: (current)
hr: (tekući)

en: (global)
hr: (globalni)

en: <Empty>
hr: <Prazno>

en: <span title="Restrictions: %(title)s">%(icon)s</span>
hr: <span title="Ograničenja: %(title)s">%(icon)s</span>

en: A description of the page sometimes used by search engines.
hr: Opis stranice koji koriste neki pretraživači.

en: A link to a page has priority over a text link.
hr: Link na stranicu ima prioritet u odnosu na tekstualni link.

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
hr: Popis ključnih riječi, razadvojenih zarezima, koji koriste neki pretraživači.

en: A page with this reverse URL id exists already.
hr: Stranica sa zadatim inverznim URL-om već postoji.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
hr: Template tag ne može pronaći stranicu sa parametrima `%(page_lookup)s `. URL je bio: http://%(host)s%(path)s

en: Action
hr: Akcija

en: Add
hr: Dodaj

en: Add %(name)s
hr: Dodaj %(name)s

en: Add Another
hr: Dodaj još

en: Add Child
hr: Dodaj podređenu

en: Add Plugin
hr: Dodaj plugin

en: Add child page
hr: Dodaj podređenu stranicu

en: Add page permission also requires edit page permission.
hr: Privilegije za dodavanje stranice zahtjevaju i privilegije za izmijenu stranice.

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
hr: Privilegije za dodavanje stranice također zahtjeva pravo pristupa djeci ili potomcima. U suprotnom, stranica se neće moći mijenjati od strane njenog tvorca.

en: Add sibling page
hr: Dodaj stranicu istog nivoa

en: Admin
hr: Administrator

en: Advanced Settings
hr: Napredna podešavanja

en: Advanced options
hr: Napredna svojstva

en: All
hr: Sve

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
hr: svi preci  neće biti prikazani u navigaciji

en: All permissions
hr: Sve ovlasti

en: An email adress has priority over a text link.
hr: Email adresa ima prioritet u odnosu na tekstualni link.

en: An error occured. Please reload the page
hr: Došlo je do greške. Molimo osvježite stranicu

en: An old revision of a plugin can not be saved!
hr: Stara revizija plugina se ne može sačuvati!

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
hr: Jedinstveni identifikator koji se koristi sa page_url oznakom za povezivanje sa ovom stranicom

en: Another page with this slug already exists
hr: Stranica sa tim slugom već postoji

en: Application
hr: Aplkacija

en: Are you sure you want to delete this plugin?
hr: Da li ste sigurni da želite izbrisati ovaj plugin?

en: Are you sure?
hr: Da li ste sigurni?

en: Available Plugins
hr: Dostupni plugini.

en: Available plugins
hr: Dostupni pluginovi

en: Basic Settings
hr: Osnovna podešavanja

en: CMS - your user account was changed.
hr: CMS - Vaš korisnički račun je promjenjen.

en: CMS - your user account was created.
hr: CMS - Vaš korisnički račun je kreiran.

en: Calculate route
hr: Izračunaj rutu

en: Calculate your fastest way to here
hr: Izračunaj najbrži pot do ovdje

en: Can add
hr: Može dodavati

en: Can change permissions
hr: Može mijenjati ovlasti

en: Can delete
hr: Može brisati

en: Can edit
hr: Može mijenjati

en: Can move
hr: Može premjestiti

en: Can publish
hr: Može objavljivati

en: Can view
hr: Može gledati

en: Cancel
hr: Odustani

en: Change
hr: Izmijeni

en: Change a page
hr: Promijeni stranicu

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
hr: Izaberite stranicu čije pluginove treba uključiti u placeholder, ako je prazno, biti će izabrana trenutna stranica

en: Choose copy options
hr: Izaberite opcije kopiranja

en: Color Settings
hr: Postavke boja

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
hr: Kopirano %(language)s plugina u %(placeholder)s

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy Plugins
hr: Kopiraj plugin

en: Copy options
hr: Opcija kopiranja

en: Copy permissions
hr: Iskopiraj ovlasti

en: Created
hr: Kreirano

en: Current page
hr: trenutna stranica

en: Cut
hr: Izreži

en: Database error
hr: Greška baze podataka

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete %(language)s translation
hr: Izbriši prijevod na %(language)s

en: Delete Page
hr: Izbriši stranicu

en: Edit mode
hr: Uređivanje

en: Edit selected plugin
hr: Uredi odabrani plugin.

en: Edit this page in %(language)s
hr: Izmeni stranicu na jeziku %(language)s

en: Email notification requires valid email address.
hr: Obavijesti putem e-maila zahtjevaju važeću e-mail adresu.

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
hr: Unesite ime predloška (na primjer "snippets/plugin_xy.html") koji se treba prikazivati.

en: Example: "brains AND zombies AND from:umbrella AND to:nemesis": tweets from the user "umbrella" to the user "nemesis" that contain the words "brains" and "zombies"
hr: Primjer: "mozgovi AND zombiji AND from:kišobran AND to:nemesis": tweetovi od korisnika "kišobran" do korisnika "nemesis" koji sadrže riječi "mozgovi" i "zombiji"

en: File
hr: Datoteka

en: From Language
hr: Na jeziku

en: Generic
hr: Generičko

en: Get Adobe Flash Player
hr: Preuzmi Adobe Flash Player

en: Google Map
hr: Google karta

en: Grant on
hr: Postavi ovlasti za

en: Group
hr: Grupa

en: Groups
hr: Grupe

en: Hexadecimal, eg ff00cc
hr: Heksadecimalno, na primjer ff00cc

en: Hidden
hr: Skriveno

en: History
hr: Povijest

en: Home
hr: može dodati

en: Hook application to this page.
hr: Zakači aplikaciju za ovu stranicu.

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
hr: Ako je upisano, nagovještaj se prikazuje kao link na Vaš Twitter profil.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
hr: Ako ništa nije selektirano, korisnik je ima ovlasti za sve stranice.

en: If present image will be clickable
hr: Ako je izabrano, na sliku će se moći kliknuti

en: If present image will be clickable.
hr: Ako je izabrano, na sliku će se moći kliknuti.

en: Inherit Plugins from Page
hr: Preuzmi pluginove od stranice

en: Inherit the template of the nearest ancestor
hr: Nasljedi predložak najbližeg pretka

en: Insert plugin
hr: Umetni plugin.

en: Invalid URL, use /my/url format.
hr: Nepravilan URL, koristite format: /my/url.

en: Keep this field empty if standard path should be used.
hr: Ostavite ovo polje prazno ako treba koristiti standardnu putanju.

en: Language
hr: Jezik

en: Language must be different than the copied language!
hr: Jezik mora biti različit od kopiranog jezika!

en: Language must be set to a supported language!
hr: Jezik mora biti postavljen na jedan od podržanih!

en: Language or Page must be filled out
hr: Jezik ili stranica se moraju popuniti

en: Last changes
hr: Posljednje izmjene

en: List of pages
hr: Popis stranica

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
hr: <a href="%(login_url)s">Ovdje</a> se prijavite u administraciju.ovde

en: Login
hr: Prijavi se

en: Logout
hr: Odjavi se

en: Map
hr: Karta

en: Menu Title
hr: Naslov izbornika

en: Message
hr: Poruka

en: Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
hr: Nemate instaliran flash plugin. Molimo prezumite najnoviji Adobe Flash Player.

en: Move to placeholder
hr: Premjesti u placeholder

en: Move/add Pages
hr: Premjesti/dodaj stranicu

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New password confirmation
hr: Potvrda nove lozinke

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
hr: Niste izabrali plugin. Izaberite jedan sa lijeve strane.

en: No Plugins present. Add a plugin to this placeholder-slot.
hr: Nema dostupnih pluginova. Dodajte plugin na ovaj placeholder-slot.

en: No object selected.
hr: Objekt nije izabran.

en: Not a plugin object
hr: Objekt nije plugin.

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
hr: Napomena: Ova stranica će se ponovo učitati ako izmjenite odabir. Prvo spremite stranicu.

en: Notify user
hr: Obavjesti korisnika

en: Number of entries to display
hr: Broj unosa koji se prikazuju.

en: Optional: the language of the plugins you want
hr: Opcionalno: jezik plugina koji želite

en: Overwrite URL
hr: Pregazi URL

en: Overwrite what is displayed in the menu
hr: Pregazi ono što je prikazano u meniju.

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
hr: Pregazit će ono što je prikazano u vrhu preglednika i u oznakama.

en: Page
hr: stranica

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
hr: Stranica <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> može zahtijevati Vaše odobrenje.

en: Page Settings
hr: Podešavanja stranice

en: Page Title
hr: Naslov stranice

en: Page and children (immediate)
hr: stranica i potomci (neposredni)

en: Page and descendants
hr: stranica i potomci

en: Page children (immediate)
hr: potomci stranice (neposredni)

en: Page descendants
hr: potomci stranice

en: Page doesn't inherit any permissions.
hr: Stranica ne nasljeđuje niti jedno pravo pristupa

en: Page global permission
hr: Globalne ovlasti za stranicu

en: Page moderator state
hr: Status moderatora stranice

en: Page moderator states
hr: Statusi moderatora stranice

en: Page not found on %(domain)s
hr: Stranica nije pronađena na %(domain)s

en: Page permission
hr: Ovlasti stranice

en: Page permissions
hr: Ovlasti stranice

en: Page permissions management
hr: Upravljanje ovlastima stranice

en: Page states
hr: Statusi stranice

en: Page was copied.
hr: stranica je kopirana

en: Pages global permissions
hr: Globalne ovlasti za stranice

en: Pages on:
hr: Stranica na:

en: Password
hr: Lozinka

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Path
hr: Putanja

en: Picture
hr: Slika

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
hr[0]: Molimo ispravite navedenu grešku.
hr[1]: Molimo ispravite navedene greške.
hr[2]: Molimo ispravite navedene greške.

en: Please select a plugin type.
hr: Molimo izaberite tip plugina.

en: Please select user or group first.
hr: Molimo prvo izaberite korisnika ili grupu.

en: Plugin saved successfully.
hr: Plugin je uspješno spremljen.

en: Plugins
hr: Plugini

en: Press the save button below to recover this version of the object.
hr: Kliknite na gumb Spremi kako biste povratili ovu verziju objekta.

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
hr: Pritisnite gumb Spremi kako biste povratili ovu verziju objekta.

en: Publish
hr: Objavi

en: Recover (any) pages
hr: Povrati (bilo koju) stranicu

en: Recover deleted %(name)s
hr: Povrati obrisano (%(name)s)

en: Recover deleted %(verbose_name)s
hr: Povrati izbrisani %(verbose_name)s

en: Redirect
hr: Redirekcija

en: Redirects to this URL.
hr: Izvedi redirekciju na ovaj URL.

en: Revert %(verbose_name)s
hr: Povrati %(verbose_name)s

en: SEO Settings
hr: SEO podešavanja

en: Save
hr: Spremi

en: Save and add another
hr: Spremi i dodaj još

en: Save and continue editing
hr: Spremi i nastavi uređivanje

en: Save as new
hr: Spremi kao novi

en: Select a valid page
hr: Izaberite ispravnu stranicu

en: Select a valid site
hr: Izaberite ispravnu web stranicu

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
hr: Šalji e-mail obavijesti korisnicima pri promijeni korisničkog imena ili lozinke. Zahtjeva e-mail adresu korisnika.

en: Site Administration
hr: Upravljanje web stranicom

en: Snippet
hr: Isječak

en: Snippets
hr: Isječci

en: Successfully moved
hr: Uspješno premješteno

en: Switch on/off
hr: Uključi/Isključi

en: Template
hr: Predložak

en: Template %(template)s does not exist.
hr: Predložak %(template)s ne postoji.

en: Text
hr: tekst

en: Text editor does not support editing objects.
hr: Urednik teksta ne podržava uređivanje objekata.

en: Text editor does not support inserting objects.
hr: Urednik teksta ne podržava umetanje objekata.

en: The current language of the content fields.
hr: Trenutni jezik polja sa sadržajem.

en: The default title
hr: Uobičajeni naslov

en: The part of the title that is used in the URL
hr: Dio naslova koji je korišten u URL-u

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
hr: Pravo na kreiranje nove stranice zahtjeva pravo za izmjenu stranice!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
hr: Pravo na dodavanje novog korisnika zahtjeva pravo za izmjenu kornisika!

en: The selected element can not be moved to the desired location.
hr: Izabrani element se ne može pomaknuti na željeno mjesto.

en: The template used to render the content.
hr:  predložak korišten za prikaz sadržaja

en: There only exists one translation for this page
hr: Postoji samo jedan prijevod ove stranice

en: Title
hr: Naslov

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
hr: Naslov i plagin na jeziku %(language)s je obrisan

en: To add permissions you also need to edit them!
hr: Za dodavanje dozvole morate je i izmjeniti!

en: Twitter Search
hr: Pretraga Twitter-a

en: Unpublish
hr: Ukloni objavu

en: Use latitude & longitude to fine tune the map position.
hr: Koristi širinu i dužinu za fino podešavanje položaja na karti

en: User
hr: korisnik

en: User & Group permissions
hr: Ovlasti korisnika i grupe

en: User (page)
hr: Korisnik (stranica)

en: User details
hr: Detalji korisnika

en: User group (page)
hr: Grupa korisnika (stranica)

en: User groups (page)
hr: Grupe korisnika (stranica)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Users (page)
hr: Korisnici (stranica)

en: View History
hr: Prikaži povijest

en: View on page
hr: Prikaži na stranici

en: View on site
hr: Prikaži na web stranici

en: View restriction
hr: Prikaži ograničenja

en: View restrictions
hr: Prikaži ograničenja

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
hr: Kako bi se stranica objavila, status joj mora biti "Objavljeno"

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
hr: Kada ističe objava stranice. Ostavite prazno ako nikad ne ističe.

en: You do not have permission to add plugins
hr: Nemate ovlasti da dodajete pluginove

en: You do not have permission to change this page
hr: Nemate ovlasti da izmjenite ovu stranicu

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
hr: Nemate ovlasti da izmjenite status ove stranice "u navigaciji"

en: You do not have permission to publish this page
hr: Nemate ovlasti da izbrišete ovu stranicu

en: You don't have permission to add content here.
hr: Nemate ovlasti da ovdje dodajete sadržaj.

en: You don't have permission to add plugins
hr: Nemate ovlasti da dodajete pluginove

en: You don't have permission to delete a plugin
hr: Nemate ovlasti da izbrišete plugin

en: You must save the page first to add plugins.
hr: Prvo morate sačuvati stranicu kako biste dodali pluginove.

en: Your address:
hr: Vaša adresa:

en: actions
hr: akcije

en: add
hr: dodaj

en: additional content
hr: dodatni sadržaj

en: address
hr: adresa

en: alternate text
hr: alternativni tekst

en: application
hr: aplikacija

en: attached menu
hr: povezan izbornik

en: auto hide
hr: automatsko skrivanje

en: auto play
hr: automatsko pokretanje

en: background color
hr: pozadinska boja

en: body
hr: tijelo

en: button highlight color
hr: boja istaknutog gumba

en: button out color
hr: boja gumba kad su isključeni

en: button over color
hr: boja gumba kada se pređe pokazivačem preko

en: can add
hr: može dodati

en: can change advanced settings
hr: može mijenjati napredna podešavanja

en: can change permissions
hr: može mijenjati ovlasti

en: can delete
hr: može brisati

en: can edit
hr: može mijenjati

en: can move
hr: može premještati

en: can publish
hr: može objavljivati

en: can recover any deleted page
hr: može povratiti bilo koju obrisanu stranicu

en: can recover pages
hr: može povratiti stranicu

en: center
hr: centar

en: changed
hr: promijenjen

en: changed by
hr: promijenio

en: city
hr: grad

en: copy
hr: kopiraj

en: count
hr: račun

en: created
hr: stvoreno

en: created by
hr: stvorio

en: creation date
hr: datum kreiranja

en: cut
hr: izreži

en: default
hr: uobičajenoa

en: delete
hr: izbriši

en: description
hr: opis

en: down
hr: dolje

en: edit
hr: uredi

en: edit this page
hr: izmjeni ovu stranicu

en: end
hr: kraj

en: file
hr: datoteka

en: file missing!
hr: datoteka ne postoji

en: for anonymous users only
hr: samo za anonimne korisnike

en: for logged in users only
hr: samo za prijavljene korisnike

en: frontend view restriction
hr: zabrana prikaza na frontendu

en: fullscreen
hr: preko cijelog zaslona

en: group
hr: grupa

en: has url overwrite
hr: izabrano prepisivanje url-a

en: height
hr: visina

en: home
hr: početna

en: image
hr: slika

en: in navigation
hr: u navigaciji

en: insert above
hr: ubaci iznad

en: insert below
hr: ubaci ispod

en: insert inside
hr: ubaci unutra

en: is published
hr: objavljen je

en: keywords
hr: ključne riječi

en: language
hr: jezik

en: last changes
hr: posljednje izmjene

en: latitude
hr: širina

en: left
hr: lijevo

en: left column
hr: background color

en: limit when this page is visible in the menu
hr: ograniči kada je ova stranica vidljiva u izborniku

en: loading tweets...
hr: učitavanje tweetova...

en: loadingbar color
hr: boja indikatora učitavanja

en: login required
hr: potrebno prijavljivanje

en: long description
hr: dugačak opis

en: longitude
hr: dužina

en: loop
hr: ciklus

en: mailto
hr: email adresa

en: map title
hr: naziv karte

en: menu visibility
hr: vidljivost izbornika

en: more
hr: više

en: movie file
hr: video datoteka

en: movie url
hr: URL do videa

en: name
hr: ime

en: off
hr: isključeno

en: on
hr: ukjlučeno

en: on page level
hr: na nivou stranice

en: overwrite the title (html title tag)
hr: pregazi naslov (html tag title)

en: overwrite the title in the menu
hr: pregazi naslov u meniju

en: page
hr: stranica

en: pages
hr: stranice

en: plugin_name
hr: naziv plugina

en: position
hr: pozicija

en: preview image file
hr: brzi prikaz slike

en: publication date
hr: datum objavljivanja

en: publication end date
hr: datum okončanja objave

en: published
hr: objavljeno

en: query
hr: upit

en: redirect
hr: preusmjeravanje

en: restricted
hr: ograničeno

en: right
hr: desno

en: right column
hr: background color

en: route planer
hr: planer rute

en: route planer title
hr: naslov planera rute

en: seekbar bg color
hr: pozadinska boja

en: seekbar color
hr: pozadinska boja

en: select this page
hr: izaberi ovu stranicu

en: side
hr: strana

en: sidebar column
hr: background color

en: site
hr: stranica

en: sites
hr: stranice

en: slot
hr: prorez

en: start
hr: početak

en: template
hr: predložak

en: text color
hr: boja teksta

en: title
hr: Naslov

en: twitter user
hr: Kosrisnik Twittera

en: up
hr: gore

en: use .flv file or h264 encoded video file
hr: koristi .flv ili h264 kodirane video datoteke

en: use swf file
hr: koristite swf datoteku

en: user
hr: korisnik

en: view
hr: pogledaj

en: view restricted
hr: pregled nije dozvoljen

en: vimeo or youtube video url. Example: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY
hr: vimeo ili youtube URL. Na primer: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY

en: we
hr: mi

en: we replied to
hr: odgovorili smo

en: we said,
hr: rekli smo,

en: we were
hr: mi smo bili

en: we were checking out
hr: gledali smo

en: width
hr: širina

en: zip code
hr: poštanski broj

en: zoom level
hr: stupanj uvećanja
