django-cms - en to ka translation catalogue (98 entries)

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Template
ka: შაბლონი

en: Page
ka: გვერდი

en: Advanced options
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Title
ka: სათაური

en: Slug
ka: სლაგი

en: Language
ka: ენა

en: Page Title
ka: გვერდის სათაური

en: Application
ka: აპლიკაცია

en: Redirect
ka: გადამისამართება

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Add
ka: დამატება

en: Change
ka: შეცვლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: New password
ka: ახალი პაროლი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Database error
ka: მონაცემთა ბაზის შეცდომა

en: You do not have permission to publish this page
ka: თქვენ არ გაქვთ ამ გვერდის გამოქვეყნების უფლება

en: You do not have permission to change this page
ka: თქვენ არ გაქვთ ამ გვერდის შეცვლის უფლება

en: Are you sure?
ka: დარწმუნებული ხართ?

en: Page permissions
ka: გვერდის უფლებები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Password
ka: პაროლი

en: Copy permissions
ka: უფლებების კოპირება

en: created
ka: შექმნილია

en: changed
ka: შეცვლილია

en: publication date
ka: გამოქვეყნების თარიღი

en: in navigation
ka: ნავიგაციაში

en: is published
ka: გამოქვეყნებულია

en: template
ka: შაბლონი

en: site
ka: საიტი

en: page
ka: გვერდი

en: group
ka: ჯგუფი

en: sites
ka: საიტები

en: User (page)
ka: მომხმარებელი (გვერდი)

en: Users (page)
ka: მომხმარებლები (გვერდი)

en: width
ka: სიგანე

en: position
ka: პოზიცია

en: language
ka: ენა

en: creation date
ka: შექმნის თარიღი

en: title
ka: სათაური

en: overwrite the title in the menu
ka: გადამისამართება

en: slug
ka: სლაგი

en: application
ka: აპლიკაცია

en: redirect
ka: გადამისამართება

en: keywords
ka: საკვანძო სიტყვები

en: File
ka: ფაილი

en: file
ka: ფაილი

en: height
ka: სიმაღლე

en: address
ka: მისამართი

en: city
ka: ქალაქი

en: latitude
ka: განედი

en: longitude
ka: გრძედი

en: Map
ka: რუკა

en: Your address:
ka: თქვენი მისამართი:

en: Link
ka: ბმული

en: name
ka: სახელი

en: link
ka: ბმული

en: mailto
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: same window
ka: იგივე ფანჯარა

en: new window
ka: ახალი ფანჯარა

en: parent window
ka: მშობელი ფანჯარა

en: Picture
ka: სურათი

en: image
ka: გამოსახულება

en: Template %(template)s does not exist.
ka: შაბლონი %(template)s არ არსებობს.

en: more
ka: მეტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Plugins
ka: პლაგინები

en: query
ka: მოთხოვნა

en: we
ka: ჩვენ

en: we were
ka: ჩვენ ვიყავით

en: Video
ka: ვიდეო

en: text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Save
ka: შენახვა

en: Last changes
ka: ბოლო ცვლილებები

en: Username:
ka: მომხმარებლის სახელი:

en: Password:
ka: პაროლი:

en: List of pages
ka: გვერდების სია

en: edit this page
ka: ამ გვერდის რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: Copy
ka: კოპირება

en: delete
ka: წაშლა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: All
ka: ყველა

en: Add Plugin
ka: პლაგინის დამატება

en: From Language
ka: ენიდან

en: Copy Plugins
ka: პლაგინის კოპირება

en: Are you sure you want to delete this plugin?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ წაშალოთ ეს პლაგინი?

en: Login
ka: შესვლა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: German
ka: გერმანული

en: sidebar column
ka: background color

en: left column
ka: background color

en: right column
ka: background color
