django-cms - en to ku_IQ translation catalogue (346 entries)

en: Edit mode
ku_IQ: دۆخی دەستکاری کردن

en: Publish
ku_IQ: بڵاوکردنەوە

en: Logout
ku_IQ: چوونە دەرەوە

en: Template
ku_IQ: قاڵب

en: Move/add Pages
ku_IQ: گواستنەوە \ زیادکردن پەڕەکان

en: Add child page
ku_IQ: زیادکردنی پەرەی نەوە

en: Delete Page
ku_IQ: داواکاری سڕینەوە

en: Page
ku_IQ: پەڕە

en: Site Administration
ku_IQ: بەڕێوەبەرایەتی ماڵپەر

en: Page Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی پەرە

en: View History
ku_IQ: پیشاندانی وێنە

en: Admin
ku_IQ: بەڕێوەبەر

en: Advanced options
ku_IQ: هەڵبژاردنە پێشکەوتووەکان

en: Title
ku_IQ: ناونیشان

en: The default title
ku_IQ: ناونیشانی بەردەوام

en: Slug
ku_IQ:  بەستەر

en: The part of the title that is used in the URL
ku_IQ: ئەو بەشەی ناونیشان کە لە بەستەردا بەکاردێت

en: Language
ku_IQ: زمان

en: The current language of the content fields.
ku_IQ: زمانی ئێستای پێکهاتەی بەشەکان

en: Another page with this slug already exists
ku_IQ: پەڕەیەکی تر هەیە بە هەمان بەستەر

en: Menu Title
ku_IQ: ناونیشانی پێڕست

en: Overwrite what is displayed in the menu
ku_IQ: ئەو نووسینانەی پیشان ئەدرێن لە پێڕست

en: Page Title
ku_IQ: ناونیشانی پەڕە

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
ku_IQ: ئەو نووسینانەی پیشان ئەدرێن لە بەشی سەرەوەی پەڕە یا لە نیشانەکاندا

en: Application
ku_IQ: بەرنامە

en: Hook application to this page.
ku_IQ: بەستەری بەرنامە بۆ ئەم پەڕەیە

en: Overwrite URL
ku_IQ: ئەدرەسی نووسین

en: Keep this field empty if standard path should be used.
ku_IQ: ئەم خانەیە بە بەتاڵی جێبهێڵە گەر پێویستە ڕێرەوی ئاسایی بەکاربێت

en: Redirect
ku_IQ:  ئارەستەکردن

en: Redirects to this URL.
ku_IQ: ئارەستەکردن بۆ ئەم ئەدرەسە

en: A description of the page sometimes used by search engines.
ku_IQ: پێناسەی پەڕە - هەندێک جار لە لایەن بزوێنەری گەڕانەوە بەکاردێت

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
ku_IQ: خشتەی ئەو کۆمایەنەی کا کلیلە ووشەکان لەیەکتر جیا دەکاتەوە - هەندێک جار لە لایەن بزوێنەری گەڕانەوە بەکاردێت -

en: A page with this reverse URL id exists already.
ku_IQ: پەڕەیەک بە هەمان ناسەرەوەی ئەدرەس بوونی هەیە

en: user
ku_IQ: بەکارهێنەر

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
ku_IQ: زیادکردنی مۆڵەت بۆ پەڕە پێویستی بە گەشتن بە لقەکان هەیە بە پێچەوانەوە پەڕەی زیادکراو ناگۆڕدرێت لە لایەن دروستەکەرەکەیەوە

en: Add page permission also requires edit page permission.
ku_IQ: زیادکردنی مۆڵەت بۆ پەڕە پێویستی بە مۆڵەتی دەستکاریکردنی پەڕە هەیە

en: can_view
ku_IQ: توانای پشاندان

en: Please select user or group first.
ku_IQ: تکایە بەکارهێەر یان کۆمەڵەیەک دەستنیشان بکە

en: Add
ku_IQ: زیادکردن

en: Change
ku_IQ: گۆڕین

en: Delete
ku_IQ: سڕینەوە

en: Recover (any) pages
ku_IQ: گەراندەوەی پەڕەکان - بەدەست خستنەوەی پەڕەکان

en: Notify user
ku_IQ: ئاگادار کردنەوەی بەکارهێنەر

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
ku_IQ: پەیامی ئاگادارکردنەوە بنێرە بۆ بەکارهێنەر دەربارەی گۆڕینی ناوی بەکارهێنەر یان تێپەڕە ووشەکەی - پێویستی بە ئەدرەسی بەکارهێنەر هەیە

en: New password
ku_IQ: تێپەڕە ووشەی نوێ

en: New password confirmation
ku_IQ: دڵنیاکردنەوەی تێپەڕە ووشە

en: Email notification requires valid email address.
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە لە ڕێگەی پەیام پێویستی با ئەدرەسەکی شیاو هەیە

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
ku_IQ: مۆڵەتی زیادکردنی پەڕەی نوێ پێویستی بە مۆڵەتی دەستکاریکردنی پەڕەکان هەیە

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
ku_IQ: مۆڵەی زیادکردنی بەکارهینەری نوێ پێویستی بە مۆڵەتی دەستکاریکردنی بەکارهێنەرەکان هەیە

en: To add permissions you also need to edit them!
ku_IQ: بۆ زیادکردنی مۆڵەت پیویستیت بە مۆڵەتی دەستکاریکردنی مؤڵەتەکان هەیە

en: Basic Settings
ku_IQ: ڕێکخستنە بنچینەیەکان

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
ku_IQ: تێبینی: ئەم پەڕەیە باردەکرێتەوە ئەگەر گۆڕانکاری بکەیت لە دەستنیشانکراوەکان. سەرەتا پاشەکەوتی بکە

en: Hidden
ku_IQ: شاردراوەکان

en: Advanced Settings
ku_IQ: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: SEO Settings
ku_IQ: SEO ڕێکخستنیەکانی

en: Database error
ku_IQ: هەڵە لە بنکەی زانیاری

en: You do not have permission to publish this page
ku_IQ: تۆ مؤڵەت نەدراویت بۆ بڵاوکردنەوەی ئەم پەڕەیە

en: You do not have permission to change this page
ku_IQ: تۆ مۆڵەت پێدراو نیت بۆ گۆڕانکاری کردن لەم پەڕەیە

en: There only exists one translation for this page
ku_IQ: تاکە وەرگێڕان بۆ ئەم پەڕەیە

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
ku_IQ: سڕدرانەوە %(language)s  ناونیسان و پێوەکراوەکانی زمان

en: Are you sure?
ku_IQ: دڵنیایت؟

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
ku_IQ: تۆ مۆڵەت پێدراو نیت بۆ گۆڕانکاری کردن لەم پەڕەیەدا لە وێبگەڕدا

en: Language must be set to a supported language!
ku_IQ: زمان پیویستە بگۆڕدرەت بۆ زمانەکی پشتیگری کراو

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
ku_IQ: %(placeholder)sپێوەکراوەکان زیادکراوە بۆ%(plugin_name)s

en: Language must be different than the copied language!
ku_IQ: زمانەکە پێویستە جیاواز بێت لە زمانە لەبەرگیراوەکە

en: You do not have permission to add plugins
ku_IQ: مۆڵەت نەدراویت بۆ زیادکردنی پێوەکراو

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
ku_IQ:  %(placeholder)s پێوەکراوەکان بۆ%(language)sلەبەرگیرایەوە

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
ku_IQ: %(position)s لە  %(placeholder)sپێوەکراوەکان دەستکاریکراوە لە شوێنی%(plugin_name)s

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
ku_IQ:  سڕدراوەتەوە%(position)s in %(placeholder)s پێوەکراو لە شوێنی%(plugin_name)s

en: View restriction
ku_IQ: پیشاندانی سنوورەکان

en: View restrictions
ku_IQ: پیشاندانی سنوورەکان

en: Page permissions
ku_IQ: مؤڵەتەکانی پەڕە

en: User & Group permissions
ku_IQ: مؤڵەتەکانی بەکارهێنەرو کۆمەڵە

en: Page permissions management
ku_IQ: بەڕێوەبەرایەتی مۆڵەتەکانی پەڕە

en: You don't have permission to add content here.
ku_IQ: مۆلەت پیدراو نیت بۆ زیادکردنی ناوەڕۆک لێرەدا

en: You don't have permission to add plugins
ku_IQ: مۆڵەت نەدراویت بۆ زیادکردنی پێوەکراوەکان

en: You don't have permission to delete a plugin
ku_IQ: مۆڵەت نەدراویت بۆ سڕینەوەی پێوەکراو

en: User details
ku_IQ: زانیاری بەکارهێنەر

en: Groups
ku_IQ: کۆمەڵەکان

en: Password
ku_IQ: تێپەڕە ووشە

en: Copy permissions
ku_IQ: مؤڵەتی لەبەرگرتنەوە

en: Select a valid site
ku_IQ: مالپەرێکی شیاو دەستنیشان بکە

en: Select a valid page
ku_IQ: پەرەیەکی شیاو دەسنیشان بکە

en: Add Another
ku_IQ: زیادکردنی یەکێکی تر

en: created
ku_IQ: دروستکراوە

en: changed
ku_IQ: گۆڕدراوە

en: Page moderator state
ku_IQ: دۆخی میانرەوکردنی پەڕە

en: Page moderator states
ku_IQ: دۆخەکانی میانڕەوکردنی پەرە

en: for logged in users only
ku_IQ: تەنها بۆ بەکارهێنەرە هاتووە ژوورەکانە

en: for anonymous users only
ku_IQ: تەنها بۆ بەکارهێنەرە نە ناسراوەکانە

en: created by
ku_IQ: دروستکراوە لەلایەن

en: changed by
ku_IQ: گۆڕدراوە لەلایەن

en: publication date
ku_IQ: ڕۆژی بڵاوکردنەوە

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
ku_IQ: بۆ ئەوەی  پەڕە زیندوو بێت .پێویستە دۆخەکە "زیندووکراو" بێت بۆ پەڕەکە

en: publication end date
ku_IQ: دواڕۆژی بڵاوکردنەوە

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
ku_IQ:  کاتی بەسەرچوونی پەڕە . بە بەتاڵی جێی بهێڵە بۆ ئەوەی بەسەرنەچێت

en: in navigation
ku_IQ: لە وێبگەڕدایە

en: soft root
ku_IQ: ڕەگ

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
ku_IQ: هەموو پێشینەکان پیشان نادرێن لە ڕێنیشاندەری وێبگەڕەکەدا

en: id
ku_IQ: ناسەرەوە

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
ku_IQ: ناسەرەوەیەکی تاک و تەنها کە بەکاردێت لەگەڵ ئەدرەسی قاڵبی پەڕە بۆ بەستنەوەی بەم پەڕەیەوە

en: attached menu
ku_IQ: پێڕستی هاوپێچکراو

en: is published
ku_IQ: بڵاوکردنەوە

en: template
ku_IQ: قاڵب

en: The template used to render the content.
ku_IQ: ئەو قاڵبەی بەکاردێت بۆ نەخشاندنی ناوەڕۆک

en: The site the page is accessible at.
ku_IQ: شوێنی پەڕەکە ببینرێت لە.

en: site
ku_IQ: ماڵپەر

en: login required
ku_IQ: چوونە ژوورەوەی پێویستە

en: menu visibility
ku_IQ: دەرکەوتنی پێڕست

en: limit when this page is visible in the menu
ku_IQ: سنووردارکردن لە کاتێکا ئەم پەرەیە دەرکەوتبێت لە پێڕستدا

en: page
ku_IQ: پەڕە

en: pages
ku_IQ: پەڕەکان

en: Page was copied.
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی پەرەکە سەرکەوتو بوو

en: default
ku_IQ: بنەڕەت

en: Current page
ku_IQ: پەڕەی هەنووکەیی

en: Page children (immediate)
ku_IQ: (immediate)پەڕە نەوەکان

en: Page and children (immediate)
ku_IQ: پەڕەو نەوەکان

en: Page descendants
ku_IQ: لقەکانی پەرە

en: Page and descendants
ku_IQ: پەڕە و لقەکان

en: group
ku_IQ: کۆمەڵە

en: can edit
ku_IQ: توانای دەستکاری بکرێت

en: can add
ku_IQ: ئەتوانرێت زیاد بکرێت

en: can delete
ku_IQ: ئەتوانرێت بسڕدرێتەوە

en: can change advanced settings
ku_IQ: ئەتوانرێت گۆڕانکاری لە

en: can publish
ku_IQ: توانای بڵاوکردنەوە

en: can change permissions
ku_IQ: توانای گۆڕینی مؤڵەتەکان

en: on page level
ku_IQ: لە ئاستی پەڕە

en: can move
ku_IQ: توانای گواستنەوە

en: view restricted
ku_IQ: پیشاندانی سنوورەکان

en: frontend view restriction
ku_IQ: پیساندانی بەشی پێشەوەی سنوورەکان

en: can recover pages
ku_IQ: توانای بەدەست ستنەوەی پەڕە

en: can recover any deleted page
ku_IQ: توانای بەدەست خستنەوەی هەر پەڕەیەکئ سڕدراوە

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
ku_IQ: ئەگەر هیچ هەڵبژاردنەک دیاری نەکردوە ،بەکارهێنەر مؤڵەتی هەموو شوێنەکانی پێ بەخشراوە

en: sites
ku_IQ: شوێنەکان

en: Page global permission
ku_IQ: مؤڵەتی گشتی پەڕە

en: Pages global permissions
ku_IQ: مؤڵەتی گشتی پەڕەکان

en: Grant on
ku_IQ: پێبەخشراوە لە

en: Page permission
ku_IQ: مؤڵەتی پەڕە

en: User (page)
ku_IQ: بەکارهێنەر(پەڕ)ە

en: Users (page)
ku_IQ: بەکارهێنەران(پەڕ)ە

en: User group (page)
ku_IQ: کۆمەڵەی بەکارهێنەر(پەڕ)ە

en: User groups (page)
ku_IQ: کۆمەڵەکانی بەکارهێنەر(پەڕ)ە

en: slot
ku_IQ: قلیش

en: width
ku_IQ: پانی

en: position
ku_IQ: شوێن

en: language
ku_IQ: زمان

en: plugin_name
ku_IQ: ناوی پێوەکراو

en: creation date
ku_IQ: رۆژی دروستکردن

en: <Empty>
ku_IQ: <بەتاڵ>

en: title
ku_IQ: ناونیشان

en: overwrite the title in the menu
ku_IQ: تنووسینەوەی ناونیشان لە پێڕست

en: slug
ku_IQ: بەستەر

en: Path
ku_IQ: ڕێڕەو

en: has url overwrite
ku_IQ: ئەدرەسێکی نووسراوی هەیە

en: application
ku_IQ: بەرنامە

en: redirect
ku_IQ: ئاڕاستەکردن

en: description
ku_IQ: پێناسە

en: keywords
ku_IQ: کلیلە ووشەکان

en: overwrite the title (html title tag)
ku_IQ:  نووسینەوەی ناونیشان(html title tag)

en: File
ku_IQ: پەڕگە

en: file
ku_IQ: پەڕگە

en: file missing!
ku_IQ: پەڕە وون بووە

en: Flash
ku_IQ: فلاش

en: use swf file
ku_IQ: swf بەکارهێنانی پەڕگە لە جۆری

en: height
ku_IQ: بەرزی

en: Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
ku_IQ: پێوەکراوی فلاش وون بووە، تکایە نوێترین ڤێرژنی لێدەری فلاش دابەزێنە

en: Get Adobe Flash Player
ku_IQ: دەستکەوتنی ئەدۆب فلاس لێدەر

en: Google Map
ku_IQ: نەخشی گۆگل

en: map title
ku_IQ: ناونیشانی نەخشە

en: address
ku_IQ: ئەدرەس

en: city
ku_IQ: شار

en: additional content
ku_IQ: ناوەڕۆکی زیادە

en: zoom level
ku_IQ: ئاستی گەورەکردن

en: latitude
ku_IQ: پانی جوگرافیایی

en: Use latitude & longitude to fine tune the map position.
ku_IQ: بەکارهێنانی پانی جوگرافیایی و درێژی جوگرافیایی بۆ دۆزینەوەی شوێنی نەخشە

en: longitude
ku_IQ: درێژی جوگرافیایی

en: route planer title
ku_IQ: ڕێگای دابینکراو بۆ ناونیشان

en: Calculate your fastest way to here
ku_IQ: هەژمارکردنی خیراترین ڕێگات تا ئێرە

en: route planer
ku_IQ: ڕێگای دابینکراو

en: Map
ku_IQ: نەخشە

en: Your address:
ku_IQ: ئەدرەسەکەت

en: Calculate route
ku_IQ: هەژمارکردنی ڕێگا

en: Inherit Plugins from Page
ku_IQ: بە میرات وەرگرتنی پێوەکراوەکان لە پەڕەی

en: Language or Page must be filled out
ku_IQ: زمان یان پەرگە کە پێویستە پڕ بکردرێتەوە

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
ku_IQ: بە بەتاڵی جێهێشتن پەڕەی ئێستا دیاری ئەکات، placeholderدیاریکردنی پەڕەیەک بۆ داخل کردنی پێوەکراوەکانی بۆ ئەم

en: Optional: the language of the plugins you want
ku_IQ: ئارەزوومەندانە:زمانی ئەو پێوەکراوەی کە ئەتەوێت بەکاری بهێنیت

en: Link
ku_IQ: لینک

en: name
ku_IQ: ناو

en: link
ku_IQ: لینک

en: A link to a page has priority over a text link.
ku_IQ: لینکی پەڕە ئەولەویەتی بەرزترە لە لەنکی نووسین

en: mailto
ku_IQ: ئەدرەسی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: An email adress has priority over a text link.
ku_IQ: ئەدرەسی پۆستی ئەلیکترۆنی ئەولەویەتی بارزترە لە لینکی نووسین

en: Picture
ku_IQ: وێنە

en: left
ku_IQ: چەپ

en: right
ku_IQ: ڕاست

en: center
ku_IQ: ناوەند

en: image
ku_IQ: وێنە

en: alternate text
ku_IQ: نووسینی جێگرەوە

en: long description
ku_IQ: پێناسەیەکی درێژ

en: side
ku_IQ: لا

en: Template %(template)s does not exist.
ku_IQ:  بوونی نیە%(template)sقاڵب

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
ku_IQ: (i.e. "snippets/plugin_xy.html") ئەو قاڵبە داخل بکە کە دەنەخشێنرێت

en: If present image will be clickable
ku_IQ: ئەگەر هەنوکە وێنە توانای کرتەکردنی هابێت

en: If present image will be clickable.
ku_IQ: ئەگەر هەنوکە وێنە توانای کرتەکردنی هابێت

en: more
ku_IQ: زیاتر

en: Text
ku_IQ: نووسین

en: body
ku_IQ: لاشە - بۆدی

en: Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکان

en: Please select a plugin type.
ku_IQ: تکایە جۆری پێوەکراو دیاری بکە

en: Edit selected plugin
ku_IQ: پێوەکراوی دەستنیشانکراو دەستکاری بکە

en: Text editor does not support editing objects.
ku_IQ: نووسین دەست کاریکەرەکە پشتگیری ئۆبجێکتی دەستکاریکراو ناکات

en: No object selected.
ku_IQ: هیج ئۆبجێکتێک دەستنیشان نەکراوە

en: Text editor does not support inserting objects.
ku_IQ: نووسین دەست کاریکەرەکە پشتگیری ئۆبجێکتی داواکراو ناکات

en: Available Plugins
ku_IQ: پێوەکراوە بەردەستەکان

en: Insert plugin
ku_IQ: داخڵکردنی پێوەکراو

en: Twitter
ku_IQ: تویتەر

en: Twitter Search
ku_IQ: گەڕانی تویتەر

en: twitter user
ku_IQ: بەکارهێنەری تویتەر

en: count
ku_IQ: ژمارە

en: Number of entries to display
ku_IQ: ژمارەی بابەتەکان بۆ پیشاندان

en: link hint
ku_IQ: بیرخەرەوەی لینک

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
ku_IQ: ئەگەر درا بوو، بیرخەرەوەکە وەک لینک پیشان ئەدرێت لە پرۆفایلی تویتەرەکەت

en: query
ku_IQ: داوا - کوێری

en: we said,
ku_IQ: ئیمە ووتمان،

en: we
ku_IQ: ئێمە

en: we were
ku_IQ: ناوەند

en: we replied to
ku_IQ: ئێمە هاوپێچمان کردەوە بۆ

en: we were checking out
ku_IQ: ئیمە پشکنینمان کردووە

en: loading tweets...
ku_IQ: ئامادەکردنی توویت

en: Video
ku_IQ: ڤیدیۆ

en: Color Settings
ku_IQ: ڕێکخستنی ڕەنگەکان

en: movie file
ku_IQ: داواکاری گواستنەوە

en: use .flv file or h264 encoded video file
ku_IQ:  بەکاربێنە بۆ ڤیدیۆ بە کۆدکراوەکەh264یان.flv

en: movie url
ku_IQ: داواکاری گواستنەوە

en: preview image file
ku_IQ: پێشاندانی وێنە

en: auto play
ku_IQ: دەستپێکردنی خۆکار

en: auto hide
ku_IQ: شاردنەوەی خۆکار

en: fullscreen
ku_IQ: پیشاندانی پڕ بە شاشە

en: loop
ku_IQ: ئەڵقە - loop

en: background color
ku_IQ: ڕەنگی باکگراوەند

en: Hexadecimal, eg ff00cc
ku_IQ:  ff00cc هێکسا، بۆ نموونە

en: text color
ku_IQ: ڕەنگی نووسین

en: seekbar color
ku_IQ: ڕەنگی باکگراوەند

en: seekbar bg color
ku_IQ: ڕەنگی باگراوەند

en: loadingbar color
ku_IQ: ڕەنگی شریتی ئامادەکردن

en: button out color
ku_IQ: ڕەنگی دوگمە

en: button over color
ku_IQ: ڕەنگی سەر دوگمە

en: button highlight color
ku_IQ: ڕەنگی دوگمەی بەرچاوکراو

en: Save
ku_IQ: پاشەکەوتکردن

en: Delete %(language)s translation
ku_IQ: وەرگێڕان %(language)s سڕینەوەی

en: Save as new
ku_IQ: پاشەکەوتکردن وەک بەشێکی نوێ

en: Save and add another
ku_IQ: پاسەکەوتکردن و زیادکردنی یەکێکی تر

en: Save and continue editing
ku_IQ: پاشەکەوتکردن و بەردەوام بوون لەسەر دەستکاری کردن

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
ku_IQ: ڕەنگە پێویستی بە پەسەند کردنی تۆبێت<a href="%(admin_url)s">%(page)s</a>پەڕەی

en: Last changes
ku_IQ: دوایین گؤڕانکاریەکان

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
ku_IQ: </a>لێرە<a href="%(login_url)s">چوونەژوورەوە بۆ بەڕێوەبردن

en: Username:
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر

en: Password:
ku_IQ: تێپەرە ووشە

en: Change a page
ku_IQ: گۆڕینی پەڕە

en: Home
ku_IQ: سەرەتا

en: History
ku_IQ: مێژوو

en: View on site
ku_IQ: پیشاندان لە ماڵپەر

en: All permissions
ku_IQ: هەموو مؤڵەتەکان

en: Loading...
ku_IQ: ئامادەکردن...

en: Page states
ku_IQ: دۆخی پەڕە

en: List of pages
ku_IQ: لیستی پەرەکان

en: Successfully moved
ku_IQ: بە سەرکەوتووی  گواسترایەوە

en: An error occured. Please reload the page
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا. تکایە پەرەکە باربکەرەوە

en: Recover deleted %(name)s
ku_IQ: %(name)s بەدەست خستنەوەی سڕدراوەکان

en: Add %(name)s
ku_IQ: %(name)s زیادکردن

en: Pages on:
ku_IQ: پەرەکان لە:

en: Filter:
ku_IQ: پاڵاوتەکردن:

en: on
ku_IQ: لە

en: Filter
ku_IQ: پاڵاوتەکردن

en: actions
ku_IQ: کردارەکان

en: published
ku_IQ: بڵاوکراوەتەوە

en: start
ku_IQ: دەستپێکردن

en: end
ku_IQ: کۆتای

en: restricted
ku_IQ: دیاریکراو

en: last changes
ku_IQ: دواین گؤڕانکاریەکان

en: select this page
ku_IQ: ئەم پەڕەیە دەستنیسان بکە

en: edit this page
ku_IQ: ئەم پەرەیە دەستکاری بکە

en: edit
ku_IQ: دەستکاری کردن

en: insert above
ku_IQ: ئەوانەی سەرەوە داخل بکە

en: insert below
ku_IQ: ئەوانەی خوارەوە داخل بکە

en: insert inside
ku_IQ: ئەوانەی لا تەنیشت داخل بکە

en: softroot
ku_IQ: ڕەگ

en: home
ku_IQ: سەرەتا

en: Edit this page in %(language)s
ku_IQ: %(language)s  ئەم پەڕەیە دەست کاری بکە لە

en: Cut
ku_IQ: بڕین

en: cut
ku_IQ: بڕین

en: Copy
ku_IQ: لەبەرگرتنەوە

en: copy
ku_IQ: لەبەرگرتنەوە

en: Add Child
ku_IQ: زیادکردنی نەوە

en: add
ku_IQ: زیادکردن

en: delete
ku_IQ: سڕینەوە

en: Unpublish
ku_IQ: بڵاو نەکردنەوە

en: View on page
ku_IQ: پیشاندان لە پەڕگە

en: view
ku_IQ: پیشاندان

en: Action
ku_IQ: کردار

en: Created
ku_IQ: دروستکراوە

en: User
ku_IQ: بەکارهێنەر

en: Message
ku_IQ: پەیام

en: Group
ku_IQ: کۆمەلە

en: Can edit
ku_IQ: توانای دەستکاری کردن

en: Can add
ku_IQ: توانای زیادکردن

en: Can delete
ku_IQ: توانای سرینەوە

en: Can publish
ku_IQ: توانای بڵاوکردنەوە

en: Can change permissions
ku_IQ: توانای گؤڕینی مۆڵەت

en: Can move
ku_IQ: توانای گواستنەوە

en: Can view
ku_IQ: توانای پیشاندان

en: (global)
ku_IQ: (گشتگیر)

en: (current)
ku_IQ: (هەنووکە)

en: All
ku_IQ: هەموو

en: Page doesn't inherit any permissions.
ku_IQ: پەڕگە هیچ مۆڵەتێکی بە میرات وەرنەگرتووە

en: Cancel
ku_IQ: پاشگەزبوونەوە

en: An old revision of a plugin can not be saved!
ku_IQ: پێوەکراوی کۆن ناتوانرێت پاشەکەوت بکرێت

en: Plugin saved successfully.
ku_IQ: پێوەکراو پاسەکەوت کرا بە سەرکەوتووی

en: Recover deleted %(verbose_name)s
ku_IQ:  سڕدراوەکان%(verbose_name)s بەدەست خستنەوەی

en: Press the save button below to recover this version of the object.
ku_IQ: پەنجە بنێ بە دوگمەی خوارەوە بۆ بەدەست خستنەوەی ئەم ڤێرژنەی ئۆبجێکتەکە

en: Revert %(verbose_name)s
ku_IQ: %(verbose_name)s بی گەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
ku_IQ: دوگمەی پاشەکەوت کردن کرتە بکە بۆ گەراندنەوە سەر باری سەرەتایی ئەم ڤێرژنەی ئۆبجێکتەکە

en: Copy options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی لەبەرگرتنەوە

en: Choose copy options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی لەبەرگرتنەوە دەستنیشان بکە

en: Generic
ku_IQ: گشتی

en: Add Plugin
ku_IQ: پێوەکراو زیاد بکە

en: From Language
ku_IQ: لە زمانی

en: Copy Plugins
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی پێوەکراوەکان

en: You must save the page first to add plugins.
ku_IQ: سەرەتا پیویستە پێوەکراوەکە پاشەکەوت بکرێت بۆ زیادکردنی پێوەکراو

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
ku_IQ: هیج پێوەکراوێک دەستنیشان نەکراوە ، دانەیەک دەستنیشان بکە لە لای چەپ

en: Available plugins
ku_IQ: پێوەکراوا بەردەستەکان

en: The selected element can not be moved to the desired location.
ku_IQ: توخمی دەست نیشانکراو نەتوانرا بگواستریتەوە بۆ شوێنی دیاریکراو

en: Are you sure you want to delete this plugin?
ku_IQ: دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم پێوەکراوە؟

en: up
ku_IQ: سەرەوە

en: down
ku_IQ: خوارەوە

en: Move to placeholder
ku_IQ: placeholder گواستنەوە بۆ

en: Username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر

en: Login
ku_IQ: چوونە ژوورەوە

en: Page not found on %(domain)s
ku_IQ:  %(domain)s پەرە نە دۆزرایەوە لە

en: sidebar column
ku_IQ: background color

en: left column
ku_IQ: background color

en: right column
ku_IQ: background color

en: Inherit the template of the nearest ancestor
ku_IQ: بە میرات وەرگرتن لە نزیکترین باوان

en: CMS - your user account was created.
ku_IQ: هەژماری بەکارهێنەرەکەت دروستکرا

en: CMS - your user account was changed.
ku_IQ: هەژماری بەکارهێنەرەکەت گۆڕدرا

en: Invalid URL, use /my/url format.
ku_IQ: ئەدرەسێکی نەشیاو
