django-cms - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: The default title
lv: Standarta virsraksts

en: The part of the title that is used in the URL
lv: Virsraksta daļa, kas tiek izmantota URL

en: Language
lv: Valoda

en: The current language of the content fields.
lv: Pašreizējā satura lauka valoda.

en: Menu Title
lv: Izvēlnes virsraksts

en: Overwrite what is displayed in the menu
lv: Pārrakstīts, izvēlnē attēlotos datus

en: Page Title
lv: Lapas virsraksts

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
lv: Pārraksta datus, kas tiek attēloti pārlūka augšējā joslā vai grāmatzīmēs

en: Application
lv: Aplikācija

en: Hook application to this page.
lv: Piesaistīt aplikāciju lapai.

en: Overwrite URL
lv: Pārrakstīt URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
lv: Atstāj šo lauku tukšu, ja tiek izmantots standarta ceļš.

en: Redirect
lv: Pāradresēt

en: Redirects to this URL.
lv: Pāradresēt uz šo URL

en: A description of the page sometimes used by search engines.
lv: Lapas apraksts, kuru dažreiz izmanto meklēšanas servisi.

en: A page with this reverse URL id exists already.
lv: Lapa ar atgriezto URL id jau eksistē.

en: user
lv: lietotājs

en: Are you sure you want to delete this plugin?
lv: Vai jūs esat pārliecināts, ka gribat dzēst šo spraudni?

en: Invalid URL, use /my/url format.
lv: Nepareiz URL, izmanto /my/url formātu
