django-cms - en to sl_SI translation catalogue (355 entries)

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
sl_SI: predmet %(name)s s primarnim ključem %(key)r ne obstaja.

en: %(plugin_name)s plugin added to %(placeholder)s
sl_SI:  %(plugin_name)s vtičnik dodan %(placeholder)s

en: %(plugin_name)s plugin at position %(position)s in %(placeholder)s was deleted.
sl_SI: Vtičnik %(plugin_name)s na mestu %(position)s na %(placeholder)s je bil izbrisan.

en: %(plugin_name)s plugin edited at position %(position)s in %(placeholder)s
sl_SI: Vtičnik %(plugin_name)s urejan na mestu %(position)s na %(placeholder)s

en: (current)
sl_SI: (Trenutno)

en: (global)
sl_SI: (Globalno)

en: <Empty>
sl_SI: <Prazno>

en: <span title="Restrictions: %(title)s">%(icon)s</span>
sl_SI: <span title="Omejitve: %(title)s">%(icon)s</span>

en: A description of the page sometimes used by search engines.
sl_SI: Opis strani, ki ga včasih uporabljajo iskalniki.

en: A link to a page has priority over a text link.
sl_SI: Povezava na stran ima prednost pred povezavo besedila.

en: A list of comma seperated keywords sometimes used by search engines.
sl_SI: Seznam ključnih besed, ki ga včasih uporabljajo iskalniki.

en: A page with this reverse URL id exists already.
sl_SI: Stran, ki uporablja ta vzvratni URL, že obstaja.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
sl_SI: Oznaka predloge ni našla strani z iskalnimi pogoji `%(page_lookup)s 
    `. URL zahtevka: http://%(host)s%(path)s

en: Action
sl_SI: Dejanje

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add %(name)s
sl_SI: Dodajte %(name)s

en: Add Another
sl_SI: Dodaj še enega

en: Add Child
sl_SI: Dodaj otroka

en: Add Plugin
sl_SI: Dodaj vtičnik

en: Add child page
sl_SI: dodaj stran kot otroka

en: Add page permission also requires edit page permission.
sl_SI: Pogoj za pravico "dodaj stran" je pravica "urejaj stran".

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
sl_SI: Pravica "dodaj stran" zahteva tudi dostop do otrok, ali potomcev, sicer dodana strani ne more spremeniti njen ustvarjalec.

en: Add sibling page
sl_SI: dodaj stran kot brata/sestro

en: Admin
sl_SI: Administrator

en: Advanced Settings
sl_SI: Napredne nastavitve

en: Advanced options
sl_SI: Napredne nastavitve

en: All
sl_SI: Vse

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
sl_SI: Nasledniki ne bodo prikazani pri navigaciji

en: All permissions
sl_SI: Vse pravice

en: An email adress has priority over a text link.
sl_SI: E-poštni naslov ima prednost pred tekstualno povezavo.

en: An error occured. Please reload the page
sl_SI: Napaka. Prosim, ponovno naložite stran.

en: An old revision of a plugin can not be saved!
sl_SI: Stara različica vtičnika ne more biti shranjena!

en: An unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
sl_SI: Za povezovanje na to stran je potrebna enolična identifikacijska oznaae, ki se uporablja pri page_url templatetag

en: Another page with this slug already exists
sl_SI: Stran s takim kratkim opisom že obstaja

en: Application
sl_SI: Aplikacija

en: Are you sure you want to delete this plugin?
sl_SI: Ali resnično želite zbrisati ta vtičnik?

en: Are you sure?
sl_SI: Ali ste prepričani?

en: Available Plugins
sl_SI: razpoložljivi vtičniki

en: Available plugins
sl_SI: Razpoložljivi vtičniki

en: Basic Settings
sl_SI: Osnovne nastvaitve

en: CMS - your user account was changed.
sl_SI: CMS - vaš uporabniški račun je spremenjen.

en: CMS - your user account was created.
sl_SI: CMS - vaš uporabniški račun je ustvarjen.

en: Calculate route
sl_SI: Izračunaj pot

en: Calculate your fastest way to here
sl_SI: Izračunavašo najhitrejšo pot do te lokacije

en: Can add
sl_SI: Lahko dodaja

en: Can change permissions
sl_SI: Lahko spreminja pravice

en: Can delete
sl_SI: Lahko briše

en: Can edit
sl_SI: Lahko ureja

en: Can move
sl_SI: Lahko premika

en: Can publish
sl_SI: Lahko objavi

en: Can view
sl_SI: Lahko vidi

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Change a page
sl_SI: Spremeni stran

en: Choose a page to include its plugins into this placeholder, empty will choose current page
sl_SI: Izberite stran za vključitev njenega vtičnika na to rezervirano mest, če pustite prazno, bo to trenutna stran

en: Choose copy options
sl_SI: Izberi možnosti kopiranja

en: Color Settings
sl_SI: Nastavitev barv

en: Copied %(language)s plugins to %(placeholder)s
sl_SI: Vtičniki za %(language)s kopirani na %(placeholder)s

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy Plugins
sl_SI: Kopiraj vtičnik

en: Copy options
sl_SI: Možnosti kopiranja

en: Copy permissions
sl_SI: Prekopiraj dovoljenaja

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Current page
sl_SI: Trenutna stran

en: Cut
sl_SI: Izreži

en: Database error
sl_SI: Napaka podatkovne baze

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete %(language)s translation
sl_SI: Izbriši %(language)s prevod

en: Delete Page
sl_SI: Zbriši stran

en: Edit mode
sl_SI: Način urejanja

en: Edit selected plugin
sl_SI: Uredi izbrani vtičnik

en: Edit this page in %(language)s
sl_SI: Uredi to stran v %(language)s

en: Email notification requires valid email address.
sl_SI: Za obvestilo po e-pošti je potreben vrljaven e-poštni naslov.

en: Enter a template (i.e. "snippets/plugin_xy.html") which will be rendered.
sl_SI: Vpišite predlogo (npr. "snippets/ plugin_xy.html"), ki bodo prikazana.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
sl_SI: Napaka! Nimate pravic za premakniti to stran. Prosimo

en: Example: "brains AND zombies AND from:umbrella AND to:nemesis": tweets from the user "umbrella" to the user "nemesis" that contain the words "brains" and "zombies"
sl_SI: Primer: "brains AND zombies AND from:umbrella AND to:nemesis": tweet-i uporabnika "umbrella" za uporabnika "nemesis" ki vsebujejo besede "brains" in "zombies"

en: File
sl_SI: Datoteka

en: From Language
sl_SI: Iz jezika

en: Generic
sl_SI: Generično

en: Get Adobe Flash Player
sl_SI: Prenesi Adobe Flas Player

en: Grant on
sl_SI: Dovoli na

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Groups
sl_SI: Skupine

en: Hexadecimal, eg ff00cc
sl_SI: Šestnajstiško, npr. ff00cc

en: Hidden
sl_SI: Skrit

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: Home
sl_SI: Domov

en: Hook application to this page.
sl_SI: Pripni aplikacijo tej strani.

en: If given, the hint is displayed as link to your Twitter profile.
sl_SI: Če je podan, bo namig prikazan pri povezavi na vaš Tweeter profil.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
sl_SI: Če ni izbrano nič, ima uporabnik pravico do vseh spletišč

en: If present image will be clickable
sl_SI: če bo sedanja slika klikabilna

en: If present image will be clickable.
sl_SI: če bo sedanja slika klikabilna

en: Inherit Plugins from Page
sl_SI: Podeduj vtičnike s strani

en: Inherit the template of the nearest ancestor
sl_SI: Deduj predlogo najbližjega prednika

en: Insert plugin
sl_SI: Vstavi vtičnik

en: Invalid URL, use /my/url format.
sl_SI: Napačen URL, uporabi obliko /moj/url

en: Keep this field empty if standard path should be used.
sl_SI: Če želite ohraniti običajno pot, pustite to polje prazno

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Language must be different than the copied language!
sl_SI: Jezik se mora razlikovati od kopiranega jezika!

en: Language must be set to a supported language!
sl_SI: Jezik mora biti nastavljen na podprt jezik!

en: Language or Page must be filled out
sl_SI: Jezik ali stran mora biti izpolnjnjena

en: Last changes
sl_SI: Zadnje spremembe

en: Link
sl_SI: Povezava

en: List of pages
sl_SI: Seznam strani

en: Loading...
sl_SI: Nalagam...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
sl_SI: Tukaj se prijavite v upravljanje <a href="%(login_url)s"></a> .

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Logout
sl_SI: Odjavi

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: Menu Title
sl_SI: Naslov menija

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Missing flash plugin. Please download the latest Adobe Flash Player:
sl_SI: Manjka vtičnik flash. Prosimo namestite najnovejši Adobe Flash Player:

en: Move to placeholder
sl_SI: Premakni na oznako

en: Move/add Pages
sl_SI: Premakni/dodaj strani

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: New password confirmation
sl_SI: Potrditev novega gesla

en: No Plugin selected. Selected one on the left side
sl_SI: Vtičnik ni izbran. Izberite enega na levi strani.

en: No Plugins present. Add a plugin to this placeholder-slot.
sl_SI: Vtičnika ni. Dodajte vtičnik na za to predvideno mesto.

en: No object selected.
sl_SI: Predmet ni izbran.

en: Not a plugin object
sl_SI: Ni predmet vtičnika

en: Note: This page reloads if you change the selection. Save it first.
sl_SI: Opomba: Če spremenite izbiro, se bo ta stran ponovno naložila. Najprej jo shranite.

en: Notify user
sl_SI: Obvesti uporabnika

en: Number of entries to display
sl_SI: Število vnosov, ki bo prikazano

en: Optional: the language of the plugins you want
sl_SI: Neobvezno:kateri jezik vtičnikov želite

en: Overwrite URL
sl_SI: Prepiši URL

en: Overwrite what is displayed in the menu
sl_SI: Prepiši besedilo, ki je prikazano v meniju

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
sl_SI: Prepiši besedilo, ki je prikazano na vrhu brskalnika ali v zaznamkih

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page <a href="%(admin_url)s">%(page)s</a> may require approvement by you.
sl_SI: Stran <a href="%(admin_url)s">%(page)s je</a> lahko zahteva vašo odobritev.

en: Page Settings
sl_SI: Nastavitve strani

en: Page Title
sl_SI: Naslov strani

en: Page and children (immediate)
sl_SI: Stran in (neposredni) nasledniki

en: Page and descendants
sl_SI: Stran in njeni potomci

en: Page children (immediate)
sl_SI: (Neposredni) nasledniki strani

en: Page descendants
sl_SI: Potomci strani

en: Page doesn't inherit any permissions.
sl_SI: Stran ne deduje pravic.

en: Page global permission
sl_SI: Globalne pravice strani

en: Page moderator state
sl_SI: Stanje moderatorja strani

en: Page moderator states
sl_SI: Stanja moderatorja strani

en: Page not found on %(domain)s
sl_SI: Strani ni mogoče najti v %(domain)s

en: Page permission
sl_SI: Dovoljenja na strani

en: Page permissions
sl_SI: Dovoljenja na strani

en: Page permissions management
sl_SI: Upravljanje pravic na strani

en: Page states
sl_SI: Statusi strani

en: Page was copied.
sl_SI: Stran je bila kopirana.

en: Pages global permissions
sl_SI: Globalne pravice za vse strani

en: Pages on:
sl_SI: Strani na:

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Path
sl_SI: Pot

en: Picture
sl_SI: Slika

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sl_SI[0]: Popravite spodnjo napako
sl_SI[1]: Popravite spodnji napaki
sl_SI[2]: Popravite spodnje napake
sl_SI[3]: Popravite spodnje napake

en: Please select a plugin type.
sl_SI: Prosim izberite tip vtičnika.

en: Please select user or group first.
sl_SI: Prosim,najprej izberite uporabnika ali skupino.

en: Plugin saved successfully.
sl_SI: Vtičnik uspešno shranjen.

en: Plugins
sl_SI: Vtičnik

en: Press the save button below to recover this version of the object.
sl_SI: Pritisnite spodnji gumb za shranjevanje, če želite obnoviti to različico predmeta.

en: Press the save button below to revert to this version of the object.
sl_SI: Pritisnite spodnji gumb za shranjevanje, če želite povrniti na to različica predmeta.

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Recover (any) pages
sl_SI: Povrni (vse) strani

en: Recover deleted %(name)s
sl_SI: Obnovi izbrisane %(name)s

en: Recover deleted %(verbose_name)s
sl_SI: Obnoviizbrisane %(verbose_name)s

en: Redirect
sl_SI: Preusmeri

en: Redirects to this URL.
sl_SI: Preusmeri na ta URL.

en: Revert %(verbose_name)s
sl_SI: Povrni %(verbose_name)s

en: SEO Settings
sl_SI: Nastavitve SEO

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save and add another
sl_SI: Shrani in dodaj novega

en: Save and continue editing
sl_SI: Shrani in nadaljuj urejanje

en: Save as new
sl_SI: Shrani kot novega

en: Select a valid page
sl_SI: Izberite veljavno stran

en: Select a valid site
sl_SI: Izberite veljavno spletno stran

en: Send email notification to user about username or password change. Requires user email.
sl_SI: Uporabniku pošlji obvestilo o spremembi uporabniškega imena ali gesla. Obvezena je uporabnikova e-pošta.

en: Site Administration
sl_SI: Skrbništvo strani

en: Slug
sl_SI: Kratek opis

en: Snippet
sl_SI: Izrezek

en: Snippets
sl_SI: Izrezki

en: Successfully moved
sl_SI: Uspešno prestavljen

en: Switch on/off
sl_SI: Vklopi/Izklopi

en: Teaser
sl_SI: Spodbujevalnik

en: Template
sl_SI: Predloga

en: Template %(template)s does not exist.
sl_SI: Predloga %(template)s ne obstaja.

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text editor does not support editing objects.
sl_SI: Urejevalnik besedila ne omogoča urejanja predmetov.

en: Text editor does not support inserting objects.
sl_SI: Urejevalnik besedila ne omogoča vstavljanja predmetov.

en: The current language of the content fields.
sl_SI: Trenutni jezik polj z vsebino

en: The default title
sl_SI: Privzeti naslov

en: The part of the title that is used in the URL
sl_SI: Del naslova, ki se uporabi v URL-ju

en: The permission to add new pages requires the permission to change pages!
sl_SI: Pogoj za pravico "dodaj novo stran" je pravica "spreminjaj strani"!

en: The permission to add new users requires the permission to change users!
sl_SI: Pogoj za pravico "dodaj novega uporabnika" je pravica "spreminjaj uporabnike"!

en: The selected element can not be moved to the desired location.
sl_SI: Izbranega elementa ne morete premakniti na izbrano mesto.

en: The site the page is accessible at.
sl_SI: Spletna stran je na voljo na spletišču:

en: The template used to render the content.
sl_SI: Predloga za prikaz vsebine

en: There only exists one translation for this page
sl_SI: Za to stran obstaja samo en prevod

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
sl_SI: Naslov in vtičniki z jezikom %(language)s so bili pobrisani

en: To add permissions you also need to edit them!
sl_SI: Pogoj za pravico "dodaj pravice" je pravica "urejaj pravice"!

en: Twitter Search
sl_SI: Iskanje po Twitterju

en: Unpublish
sl_SI: Umakni objavo

en: Use latitude & longitude to fine tune the map position.
sl_SI: uporabi zemeljsko širino in dolžino

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User & Group permissions
sl_SI: Dovoljenja za uporabnike in skupine

en: User (page)
sl_SI: Uporabnik (stran)

en: User details
sl_SI: Podrobnosti uporabnika

en: User group (page)
sl_SI: Skupina uporabnikov (stran)

en: User groups (page)
sl_SI: Skupine uporabnikov (stran)

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username:
sl_SI: Uporabnik:

en: Users (page)
sl_SI: Uporabniki (stran)

en: View History
sl_SI: Preglej zgodovino

en: View on page
sl_SI: Poglej na strani

en: View on site
sl_SI: Poglej na spletišču

en: View restriction
sl_SI: Poglej omejitev

en: View restrictions
sl_SI: Poglej omejitve

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
sl_SI: Kdaj naj gre stran v objavo. Stran mora imeti status "Objavljeno".

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
sl_SI: Kdaj stran zastara. Prazno - ne zastara nikoli.

en: You do not have permission to add plugins
sl_SI: Nimate pravice dodati vtičnika

en: You do not have permission to change this page
sl_SI: Nimate pravice za spreminjanje te strani

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
sl_SI: Nimate dovoljenja za spreminjanje strani v statusu in_navigation

en: You do not have permission to publish this page
sl_SI: Nimate pravice za objavo te strani

en: You don't have permission to add content here.
sl_SI: Na tem mestu nimate pravic za dodajanje vsebine

en: You don't have permission to add plugins
sl_SI: Nimate pravic za dodajanje vtičnika

en: You don't have permission to delete a plugin
sl_SI: Nimate pravic za brisanje vtičnika

en: You must save the page first to add plugins.
sl_SI: Preden dodate vtičnik, morate stran shraniti.

en: Your address:
sl_SI: Vaš naslov:

en: actions
sl_SI: dejanja

en: add
sl_SI: dodaj

en: additional content
sl_SI: dodatne vsebine

en: address
sl_SI: naslov

en: alternate text
sl_SI: nadomestno besedilo

en: application
sl_SI: aplikacija

en: attached menu
sl_SI: Povezani meni

en: auto hide
sl_SI: samodejno skrij

en: auto play
sl_SI: samodejno poženi

en: background color
sl_SI: barva ozadja

en: body
sl_SI: telo

en: button highlight color
sl_SI: barva osvetljenega gumba

en: button out color
sl_SI: barva gumba zunaj

en: button over color
sl_SI: barva gumba preko

en: can add
sl_SI: sme dodati

en: can change advanced settings
sl_SI: lahko spremnija napredne nastavitve

en: can change permissions
sl_SI: lahko spreminja dovoljenja

en: can delete
sl_SI: sme izbrisati

en: can edit
sl_SI: lahko ureja

en: can move
sl_SI: lahko premika

en: can publish
sl_SI: lahko objavlja

en: can recover any deleted page
sl_SI: lahko povrne vsako izbrisano stram

en: can recover pages
sl_SI: lahko povrne

en: can_view
sl_SI: lahko_vidi

en: center
sl_SI: sredina

en: changed
sl_SI: spremenjeno

en: changed by
sl_SI: spremenil

en: city
sl_SI: mesto

en: copy
sl_SI: kopiraj

en: count
sl_SI: število

en: created
sl_SI: izdelano

en: created by
sl_SI: izdelal

en: creation date
sl_SI: datum izdelave

en: cut
sl_SI: izreži

en: default
sl_SI: privzeto

en: delete
sl_SI: izbriši

en: description
sl_SI: opis

en: down
sl_SI: dol

en: edit
sl_SI: uredi

en: edit this page
sl_SI: uredi to stran

en: end
sl_SI: konec

en: file
sl_SI: datoteka

en: file missing!
sl_SI: manjka datoteka!

en: for anonymous users only
sl_SI: Samo za anonimne uporabnike

en: for logged in users only
sl_SI: Samo za prijavljene uporabnike

en: frontend view restriction
sl_SI: omejitve pogleda prikazovalnika

en: fullscreen
sl_SI: celozaslonsko

en: group
sl_SI: skupina

en: has url overwrite
sl_SI: ima prepisani url

en: height
sl_SI: višina

en: home
sl_SI: domov

en: id
sl_SI: oznaka

en: image
sl_SI: slika

en: in navigation
sl_SI: v navigaciji

en: insert above
sl_SI: vstavi zgoraj

en: insert below
sl_SI: vstavi spodaj

en: insert inside
sl_SI: vstavi znotraj

en: is published
sl_SI: je objavljeno

en: keywords
sl_SI: ključne besede

en: language
sl_SI: jezik

en: last changes
sl_SI: zadnje spremembe

en: latitude
sl_SI: zemeljska širina

en: left
sl_SI: levo

en: left column
sl_SI: background color

en: limit when this page is visible in the menu
sl_SI: Omeji kdaj bo ta stran prkazana v meniju

en: link
sl_SI: povezava

en: link hint
sl_SI: namig pri povezavi

en: loading tweets...
sl_SI: nalagam twwete

en: loadingbar color
sl_SI: barva traku za nalaganje

en: login required
sl_SI: potrebna je prijava

en: long description
sl_SI: dolgi opis

en: longitude
sl_SI: zemeljska dolžina

en: loop
sl_SI: zanka

en: mailto
sl_SI: pošlji

en: map title
sl_SI: Naslov zemljevida

en: menu visibility
sl_SI: Vidnost menija

en: more
sl_SI: več

en: movie file
sl_SI: datoteka s filmom

en: movie url
sl_SI: url filma

en: name
sl_SI: ime

en: off
sl_SI: izključi

en: on
sl_SI: vključi

en: on page level
sl_SI: na nivoju strani

en: overwrite the title (html title tag)
sl_SI: Prepiši naslov (html tag "title")

en: overwrite the title in the menu
sl_SI: prepiši naslov na meniju

en: page
sl_SI: stran

en: pages
sl_SI: strani

en: plugin_name
sl_SI: ime_vtičnika

en: position
sl_SI: pozicija

en: preview image file
sl_SI: predogled datoteke s sliko

en: publication date
sl_SI: datum objave

en: publication end date
sl_SI: končni datum objave

en: published
sl_SI: objavljen

en: query
sl_SI: povpraševanje

en: redirect
sl_SI: preusmeri

en: restricted
sl_SI: omejen

en: right
sl_SI: desno

en: right column
sl_SI: background color

en: route planer
sl_SI: načrtovalec poti

en: route planer title
sl_SI: naslov načrtovalca poti

en: seekbar bg color
sl_SI: ozadje iskalnega traku

en: seekbar color
sl_SI: barva iskalnega traku

en: select this page
sl_SI: izberi to stran

en: side
sl_SI: stran

en: sidebar column
sl_SI: background color

en: site
sl_SI: spletno mesto

en: sites
sl_SI: spletišča

en: slug
sl_SI: kratek opis

en: soft root
sl_SI: 'soft root'

en: softroot
sl_SI: 'softroot'

en: start
sl_SI: začetek

en: template
sl_SI: predloga

en: text color
sl_SI: barva besedila

en: title
sl_SI: naslov

en: twitter user
sl_SI: Uporabnik Tweeterja

en: up
sl_SI: gor

en: use .flv file or h264 encoded video file
sl_SI: uporabite .flv datoteko ali s h264 kodirano video datoteko

en: use swf file
sl_SI: uporabi datoteko swf

en: user
sl_SI: Uporabnik

en: view
sl_SI: poglej

en: view restricted
sl_SI: omejeni pogled

en: vimeo or youtube video url. Example: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY
sl_SI: URL videa na Vimeo ali YouTube. Primer: http://www.youtube.com/watch?v=-iJ7bs4mTUY

en: we
sl_SI: mi

en: we replied to
sl_SI: odgovorili smo na

en: we said,
sl_SI: reksli smo,

en: we were
sl_SI: bili smo

en: we were checking out
sl_SI: pregledovali smo

en: width
sl_SI: širina

en: zip code
sl_SI: poštna številka

en: zoom level
sl_SI: nivo povečave
