django-cms - en to th_TH translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
th_TH: ตัวเลือกขั้นสูง

en: Language
th_TH: ภาษา

en: Add
th_TH: เพิ่ม

en: Change
th_TH: เปลี่ยน

en: Delete
th_TH: ลบ

en: Notify user
th_TH: แจ้งเตือนผู้ใช้งาน

en: New password
th_TH: รหัสผ่านใหม่

en: New password confirmation
th_TH: ยืนยันรหัสผ่านใหม่

en: Basic Settings
th_TH: ตั้งค่าพื้นฐาน

en: Advanced Settings
th_TH: ตั้งค่าขั้นสูง
