django - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Available %s
hr: Dostupno %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
hr: Ovo je popis dostupnih %s. Možete dodati pojedine na način da ih izaberete u polju ispod i kliknete "Izaberi" strelicu između dva polja.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
hr: Tipkajte u ovo polje da filtrirate listu dostupnih %s.

en: Choose all
hr: Odaberi sve

en: Click to choose all %s at once.
hr: Kliknite da odabrete sve %s odjednom.

en: Choose
hr: Izaberi

en: Remove
hr: Ukloni

en: Chosen %s
hr: Odabrano %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
hr: Ovo je popis odabranih %s. Možete ukloniti pojedine na način da ih izaberete u polju ispod i kliknete "Ukloni" strelicu između dva polja.

en: Remove all
hr: Ukloni sve

en: Click to remove all chosen %s at once.
hr: Kliknite da uklonite sve izabrane %s odjednom.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
hr[0]: odabrano %(sel)s od %(cnt)s
hr[1]: odabrano %(sel)s od %(cnt)s
hr[2]: odabrano %(sel)s od %(cnt)s

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
hr: Neke promjene nisu spremljene na pojedinim polja za uređivanje. Ako pokrenete akciju, nespremljene promjene će biti izgubljene.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
hr: Odabrali ste akciju, ali niste još spremili promjene na pojedinim polja. Molimo kliknite OK za spremanje. Morat ćete ponovno pokrenuti akciju.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
hr: Odabrali ste akciju, a niste napravili nikakve izmjene na pojedinim poljima. Vjerojatno tražite gumb Idi umjesto gumb Spremi.

en: Now
hr: Sada

en: Clock
hr: Sat

en: Choose a time
hr: Izaberite vrijeme

en: Midnight
hr: Ponoć

en: 6 a.m.
hr: 6 ujutro

en: Noon
hr: Podne

en: Cancel
hr: Odustani

en: Today
hr: Danas

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Yesterday
hr: Jučer

en: Tomorrow
hr: Sutra

en: January February March April May June July August September October November December
hr: Siječanj Veljača Ožujak Travanj Svibanj Lipanj Srpanj Kolovoz Rujan Listopad Studeni Prosinac

en: S M T W T F S
hr: N P U S Č P S

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakri
