django - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Available %s
pl: Dostępne %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
pl: To jest lista dostępnych %s. Aby wybrać pozycje zaznacz je i kliknij strzałkę "Wybierz" pomiędzy listami.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
pl: Pisz tutaj aby wyfiltrować listę dostępnych %s.

en: Filter
pl: Filtr

en: Choose all
pl: Wybierz wszystko

en: Click to choose all %s at once.
pl: Kliknij aby wybrać wszystkie %s na raz.

en: Choose
pl: Wybierz

en: Remove
pl: Usuń

en: Chosen %s
pl: Wybrano %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
pl: To jest lista wybranych %s. Aby usunąć zaznacz pozycje wybrane do usunięcia i kliknij strzałkę "Usuń" pomiędzy listami.

en: Remove all
pl: Usuń wszystkie

en: Click to remove all chosen %s at once.
pl: Kliknij aby usunąć wszystkie wybrane %s na raz.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
pl[0]: Zaznaczono %(sel)s z %(cnt)s
pl[1]: Zaznaczono %(sel)s z %(cnt)s
pl[2]: Zaznaczono %(sel)s z %(cnt)s

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
pl: Zmiany w niektórych polach nie zostały zachowane. Po wykonaniu akcji zmiany te zostaną utracone.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
pl: Wybrano akcję, lecz część zmian w polach nie została zachowana. Kliknij OK aby zapisać. Aby wykonać akcję, należy ją ponownie uruchomić.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
pl: Wybrano akcję, lecz nie dokonano żadnych zmian. Prawdopodobnie szukasz przycisku "Wykonaj" (a nie "Zapisz")

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
pl[0]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty %s godzinę w stosunku do czasu serwera.
pl[1]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty %s godziny w stosunku do czasu serwera.
pl[2]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty %s godzin w stosunku do czasu serwera.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
pl[0]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzinę w stosunku do czasu serwera.
pl[1]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godziny w stosunku do czasu serwera.
pl[2]: Uwaga: Czas lokalny jest przesunięty o %s godzin w stosunku do czasu serwera.

en: Now
pl: Teraz

en: Clock
pl: Zegar

en: Choose a time
pl: Wybierz czas

en: Midnight
pl: Północ

en: 6 a.m.
pl: 6 rano

en: Noon
pl: Południe

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: January February March April May June July August September October November December
pl: Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

en: S M T W T F S
pl: N Pn Wt Śr Cz Pt So

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj
