django - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: The base GIS field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
ka: GIS-ის ბაზური ველი -- შეესაბამება OpenGIS სპეციფიკაციის Geometry ტიპს.

en: Point
ka: წერტილი

en: Line string
ka: ხაზის მასივი

en: Polygon
ka: მრავალკუთხედი

en: Multi-point
ka: წერტილების სიმრავლე

en: Multi-line string
ka: ხაზების სიმრავლის მასივი

en: Multi polygon
ka: მრავალკუთხედების სიმრავლე

en: Geometry collection
ka: გეომეტრიული კოლექცია

en: No geometry value provided.
ka: გეომეტრიის მნიშვნელობა მოცემული არ არის.

en: Invalid geometry value.
ka: გეომეტრიის მნიშვნელობა არასწორია.

en: Invalid geometry type.
ka: გეომეტრიის ტიპი არასწორია.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
ka: ველიდან გეომეტრიის SRID-ში გადაყვანისას მოხდა შეცდომა.

en: No feeds are registered.
ka: არცერთი ფიდი არ არის რეგისტრირებული.

en: Slug %r isn't registered.
ka: სლაგი %r არ არის რეგისტრირებული.
