django - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
be: Сесіі

en: session key
be: ключ сэансу

en: session data
be: зьвесткі сэансу

en: expire date
be: тэрмін

en: session
be: сэсія

en: sessions
be: сэсіі
