django - en to fy translation catalogue (21 entries)

en: Enter a valid value.
fy: Jou in falide wearde.

en: Enter a valid URL.
fy: Jou in falide URL.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
fy: Jou in falida 'slug' gearsteld mei letters, nûmers, ûnderstreekjes of koppelteken.

en: Enter a valid IPv4 address.
fy: Jou in falide IPv4-adres.

en: Enter only digits separated by commas.
fy: Jou allinnich sifers, skieden troch komma's.

en: This field cannot be null.
fy: Dit fjild kin net leech wêze.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
fy: %(model_name)s mei dit %(field_label)s bestiet al.

en: This field is required.
fy: Dit fjild is fereaske.

en: Enter a whole number.
fy: Jou in folslein nûmer.

en: Enter a number.
fy: Jou in nûmer.

en: Enter a valid date.
fy: Jou in falide datum.

en: Enter a valid time.
fy: Jou in falide tiid.

en: Enter a valid date/time.
fy: Jou in falide datum.tiid.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
fy: Der is gjin bestân yntsjinne. Kontrolearje it kodearringstype op it formulier.

en: No file was submitted.
fy: Der is gjin bestân yntsjinne.

en: The submitted file is empty.
fy: It yntsjinne bestân is leech.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
fy: Laad in falide ôfbylding op. It bestân dy't jo opladen hawwe wie net in ôfbylding of in skansearre ôfbylding.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
fy: Selektearje in falide kar. %(value)s is net ien fan de beskikbere karren.

en: Enter a list of values.
fy: Jou in list mei weardes.

en: Order
fy: Oarder

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
fy: Selektearje in falide kar. Dizze kar is net ien fan de beskikbere karren.
