django - en to af translation catalogue (125 entries)

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
af: Het %(count)d %(items)s suksesvol geskrap.

en: Cannot delete %(name)s
af: Kan %(name)s nie skrap nie

en: Are you sure?
af: Is jy seker?

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
af: Skrap gekose %(verbose_name_plural)s

en: All
af: Alles

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Geen

en: Unknown
af: Onbekend

en: Any date
af: Enige datum

en: Today
af: Vandag

en: Past 7 days
af: Vorige 7 dae

en: This month
af: Hierdie maand

en: This year
af: Hierdie jaar

en: Action:
af: Aksie:

en: action time
af: aksie tyd

en: object id
af: objek id

en: object repr
af: objek repr

en: action flag
af: aksie vlag

en: change message
af: verandering boodskap

en: Added "%(object)s".
af: Het "%(object)s" bygevoeg.

en: Changed "%(object)s" - %(changes)s
af: Het "%(object)s" verander - %(changes)s

en: Deleted "%(object)s."
af: Het "%(object)s" geskrap.

en: Changed %s.
af: Het %s verander.

en: and
af: en

en: Added %(name)s "%(object)s".
af: Het %(name)s "%(object)s" bygevoeg.

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
af: Het %(list)s vir %(name)s "%(object)s" verander.

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
af: Het %(name)s "%(object)s" geskrap.

en: No fields changed.
af: Geen velde verander nie.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
af: Die %(name)s "%(obj)s" was suksesvol verander. Jy mag dit weereens hieronder wysig.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
af: Die %(name)s "%(obj)s" was suksesvol bygevoeg.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
af: Die %(name)s "%(obj)s" was suksesvol verander.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
af: Items moet gekies word om aksies op hulle uit te voer. Geen items is verander.

en: No action selected.
af: Geen aksie gekies nie.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
af: Die %(name)s "%(obj)s" was suksesvol geskrap.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
af: %(name)s voorwerp met primêre sleutel %(key)r bestaan ​​nie.

en: Add %s
af: Voeg %s by

en: Change %s
af: Verander %s

en: Database error
af: Databasis fout

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
af[0]: %(count)s %(name)s was suksesvol verander.
af[1]: %(count)s %(name)s  was suksesvol verander.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
af[0]: %(total_count)s gekies
af[1]: Al %(total_count)s gekies

en: 0 of %(cnt)s selected
af: 0 uit %(cnt)s gekies

en: Change history: %s
af: Verander geskiedenis: %s

en: Django site admin
af: Django werf admin

en: Django administration
af: Django administrasie

en: Site administration
af: Werf administrasie

en: Log in
af: Teken in

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind nie

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
af: Ons is jammer, maar die aangevraagde bladsy kon nie gevind word nie.

en: Home
af: Tuisblad

en: Server error
af: Bedienerfout

en: Server error (500)
af: Bedienerfout (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
af: Bedienerfout <em>(500)</em>

en: Run the selected action
af: Hardloop die gekose aksie

en: Go
af: Gaan

en: Click here to select the objects across all pages
af: Kliek hier om die objekte oor alle bladsye te kies.

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
af: Kies al %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
af: Verwyder keuses

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
af: Vul eers 'n gebruikersnaam en wagwoord in. Dan sal jy in staat wees om meer gebruikersopsies te wysig.

en: Enter a username and password.
af: Vul 'n gebruikersnaam en wagwoord in.

en: Change password
af: Verander wagwoord

en: Please correct the error below.
af: Korrigeer asseblief die foute hieronder.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
af: Vul 'n nuwe wagwoord vir gebruiker <strong>%(username)s</strong> in.

en: Welcome,
af: Welkom,

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Log out
af: Teken uit

en: Add
af: Voeg by

en: History
af: Geskiedenis

en: View on site
af: Bekyk op werf

en: Add %(name)s
af: Voeg %(name)s by

en: Remove from sorting
af: Verwyder van sortering

en: Sorting priority: %(priority_number)s
af: Sortering prioriteit: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
af: Wissel sortering

en: Delete
af: Skrap

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
af: Om die %(object_name)s '%(escaped_object)s' te skrap sou vereis dat die volgende beskermde verwante objekte geskrap word:

en: Yes, I'm sure
af: Ja, ek is seker

en: Delete multiple objects
af: Skrap meerdere objekte

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
af: Om die gekose %(objects_name)s te skrap sou verwante objekte skrap, maar jou rekening het nie toestemming om die volgende tipes objekte te skrap nie:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
af: Om die gekose %(objects_name)s te skrap veries dat die volgende beskermde verwante objekte geskrap word:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
af: Is jy seker jy wil die gekose %(objects_name)s skrap? Al die volgende objekte en hul verwante items sal geskrap word:

en: Change
af: Verander

en: Remove
af: Verwyder

en: Add another %(verbose_name)s
af: Voeg nog 'n %(verbose_name)s by

en: Delete?
af: Skrap?

en:  By %(filter_title)s
af: Deur %(filter_title)s

en: You don't have permission to edit anything.
af: Jy het nie toestemming om enigiets te wysig nie.

en: Recent Actions
af: Onlangse Aksies

en: My Actions
af: My Aksies

en: None available
af: Niks beskikbaar nie

en: Unknown content
af: Onbekend inhoud

en: Forgotten your password or username?
af: Wagwoord of gebruikersnaam vergeet?

en: Date/time
af: Datum/tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Action
af: Aksie

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
af: Hierdie item het nie 'n veranderingsgeskiedenis nie. Dit was waarskynlik nie deur middel van hierdie admin werf bygevoeg nie.

en: Show all
af: Wys alle

en: Save
af: Stoor

en: Search
af: Soek

en: %(counter)s result | %(counter)s results
af[0]: %(counter)s resultaat
af[1]: %(counter)s resultate

en: %(full_result_count)s total
af: %(full_result_count)s in totaal

en: Save as new
af: Stoor as nuwe

en: Save and add another
af: Stoor en voeg 'n ander by

en: Save and continue editing
af: Stoor en wysig verder

en: Log in again
af: Teken weer in

en: Password change
af: Wagwoord verandering

en: Your password was changed.
af: Jou wagwoord was verander.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
af: Tik jou ou wagwoord, ter wille van sekuriteit's, en dan 'n nuwe wagwoord twee keer so dat ons kan seker wees dat jy dit korrek ingetik het.

en: Change my password
af: Verander my wagwoord

en: Password reset
af: Wagwoord herstel

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
af: Jou wagwoord is gestel. Jy kan nou voort gaan en aanteken.

en: Password reset confirmation
af: Wagwoord herstel bevestiging

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
af: Tik jou nuwe wagwoord twee keer in so ons kan seker wees dat jy dit korrek ingetik het.

en: New password:
af: Nuwe wagwoord:

en: Confirm password:
af: Bevestig wagwoord:

en: Please go to the following page and choose a new password:
af: Gaan asseblief na die volgende bladsy en kies 'n nuwe wagwoord:

en: Your username, in case you've forgotten:
af: Jou gebruikersnaam, in geval jy vergeet het:

en: Thanks for using our site!
af: Dankie vir die gebruik van ons webwerf!

en: The %(site_name)s team
af: Die %(site_name)s span

en: Reset my password
af: Herstel my wagwoord

en: All dates
af: Alle datums

en: (None)
af: (Geen)

en: Select %s
af: Kies %s

en: Select %s to change
af: Kies %s om te verander

en: Date:
af: Datum:

en: Time:
af: Tyd:

en: Lookup
af: Soek
