django - en to ne translation catalogue (140 entries)

en:  By %(filter_title)s
ne:  %(filter_title)s द्वारा

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
ne[0]: %(count)s %(name)s सफलतापूर्वक परिवर्तन भयो ।
ne[1]: %(count)s %(name)sहरु सफलतापूर्वक परिवर्तन भयो ।

en: %(counter)s result | %(counter)s results
ne[0]: %(counter)s नतिजा
ne[1]: %(counter)s नतिजाहरु

en: %(full_result_count)s total
ne: जम्मा %(full_result_count)s

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
ne: प्राइमरी की %(key)r भएको %(name)s अब्जेक्ट

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
ne[0]: %(total_count)s चयन भयो
ne[1]: सबै %(total_count)s चयन भयो

en: (None)
ne: (शुन्य)

en: 0 of %(cnt)s selected
ne: %(cnt)s को ० चयन गरियो

en: Action
ne: कार्य:

en: Action:
ne: कार्य:

en: Add
ne: थप्नुहोस

en: Add %(name)s
ne: %(name)s थप्नुहोस

en: Add %s
ne: %s थप्नुहोस

en: Add another %(verbose_name)s
ne: अर्को %(verbose_name)s थप्नुहोस ।

en: Added "%(object)s".
ne:  "%(object)s" थपिएको छ ।

en: Added %(name)s "%(object)s".
ne: %(name)s "%(object)s" थपिएको छ ।

en: Administration
ne: प्रशासन

en: All
ne: सबै

en: All dates
ne: सबै मिति

en: Any date
ne: कुनै मिति

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
ne: %(objects_name)s

en: Are you sure?
ne: के तपाई पक्का हुनुहुन्छ ?

en: Cannot delete %(name)s
ne: %(name)s मेट्न सकिएन

en: Change
ne: फेर्नुहोस

en: Change %s
ne: %s परिवर्तित ।

en: Change history: %s
ne: इतिहास फेर्नुहोस : %s

en: Change my password
ne: मेरो पासवर्ड फेर्नुहोस

en: Change password
ne: पासवर्ड फेर्नुहोस

en: Change:
ne: फेर्नु होस :

en: Changed "%(object)s" - %(changes)s
ne: "%(object)s" - %(changes)s फेरियो ।

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
ne: %(name)s "%(object)s को %(list)s फेरियो ।

en: Changed %s.
ne: %s परिवर्तित ।

en: Clear selection
ne: चुनेको कुरा हटाउनुहोस ।

en: Click here to select the objects across all pages
ne: सबै पृष्ठभरमा वस्तु छान्न यहाँ थिच्नुहोस ।

en: Confirm password:
ne: पासवर्ड पुष्टि:

en: Currently:
ne: अहिले :

en: Database error
ne: डाटाबेस त्रुटि

en: Date/time
ne: मिति/समय

en: Date:
ne: मिति:

en: Delete
ne: मेट्नुहोस

en: Delete multiple objects
ne: वहु वस्तुहरु मेट्नुहोस ।

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
ne: %(verbose_name_plural)s छानिएको मेट्नुहोस

en: Delete?
ne: मेट्नुहुन्छ ?

en: Deleted "%(object)s."
ne: "%(object)s" मेटिएको छ ।

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
ne: %(name)s "%(object)s" मेटिएको छ ।

en: Django administration
ne: ज्याङ्गो प्रशासन

en: Django site admin
ne: ज्याङ्गो साइट प्रशासन

en: Documentation
ne: विस्तृत विवरण

en: Email address:
ne: ई-मेल ठेगाना :

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
ne: प्रयोगकर्ता <strong>%(username)s</strong> को लागि नयाँ पासवर्ड राख्नुहोस ।

en: Enter a username and password.
ne: प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड राख्नुहोस।

en: Filter
ne: छान्नुहोस

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
ne: सर्वप्रथम प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड हाल्नुहोस । अनिपछि तपाइ प्रयोगकर्ताका विकल्पहरु संपादन गर्न सक्नुहुनेछ ।

en: Forgotten your password or username?
ne: पासवर्ड अथवा प्रयोगकर्ता नाम भुल्नुभयो ।

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll email instructions for setting a new one.
ne: पासवर्ड बिर्सनु भयो ? तल ई-मेल दिनु होस र हामी नयाँ पासवर्ड हाल्ने प्रकृया पठाइ दिनेछौँ ।

en: Go
ne: बढ्नुहोस

en: History
ne: इतिहास

en: Home
ne: गृह

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
ne: ई-मेल नपाइए मा कृपया ई-मेल ठेगाना सही राखेको नराखेको जाँच गर्नु होला र साथै आफ्नो ई-मेलको स्प्याम पनि जाँच गर्नु होला ।

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
ne: कार्य गर्नका निम्ति वस्तु छान्नु पर्दछ । कुनैपनि छस्तु छानिएको छैन ।

en: Log in
ne: लगिन

en: Log in again
ne: पुन: लगिन गर्नुहोस

en: Log out
ne: लग आउट

en: LogEntry Object
ne: लग ईन्ट्री वस्तु

en: Lookup
ne: खोज तलास

en: Models in the %(name)s application
ne: %(name)s एप्लिकेसनमा भएको मोडेलहरु

en: My Actions
ne: मेरो कार्यहरु

en: New password:
ne: नयाँ पासवर्ड :

en: No
ne: होइन

en: No action selected.
ne: कार्य छानिएको छैन ।

en: No fields changed.
ne: कुनै फाँट फेरिएन ।

en: None
ne: शुन्य

en: None available
ne: कुनै पनि उपलब्ध छैन ।

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Password change
ne: पासवर्ड फेरबदल

en: Password reset
ne: पासवर्डपून: राख्नुहोस ।

en: Password reset confirmation
ne: पासवर्ड पुनर्स्थापना पुष्टि

en: Past 7 days
ne: पूर्व ७ दिन

en: Please correct the error below.
ne: कृपया तलका त्रुटिहरु सच्याउनुहोस ।

en: Please correct the errors below.
ne: कृपया तलका त्रुटी सुधार्नु होस ।

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
ne: कृपया स्टाफ खाताको लागि सही %(username)s र पासवर्ड राख्नु होस । दुवै खाली ठाउँ केस सेन्सिटिव हुन सक्छन् ।

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ne: ठीक तरिकाले राखिएको पुष्टि गर्न कृपया नयाँ पासवर्ड दोहोर्याएर राख्नुहोस ।

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ne: सुरक्षाको निम्ति आफ्नो पुरानो पासवर्ड राख्नुहोस र कृपया दोहर्याएर आफ्नो नयाँ पासवर्ड राख्नुहोस ताकी प्रमाणीकरण होस ।

en: Please go to the following page and choose a new password:
ne: कृपया उक्त पृष्ठमा  जानुहोस र नयाँ पासवर्ड राख्नुहोस :

en: Recent Actions
ne: हालैका कार्यहरु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस

en: Reset my password
ne: मेरो पासवर्ड पुन: राख्नुहोस ।

en: Run the selected action
ne: छानिएको कार्य गर्नुहोस ।

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस

en: Save and add another
ne: बचत गरेर अर्को थप्नुहोस

en: Save and continue editing
ne: बचत गरेर संशोधन जारी राख्नुहोस

en: Save as new
ne: नयाँ रुपमा बचत गर्नुहोस

en: Search
ne: खोज्नुहोस

en: Select %s
ne: %s छान्नुहोस

en: Select %s to change
ne: %s परिवर्तन गर्न छान्नुहोस ।

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
ne: %(total_count)s %(module_name)s सबै छान्नुहोस

en: Server Error <em>(500)</em>
ne: सर्भर त्रुटि <em>(५००)</em>

en: Server error
ne: सर्भर त्रुटि

en: Server error (500)
ne: सर्भर त्रुटि (५००)

en: Show all
ne: सबै देखाउनुहोस

en: Site administration
ne: साइट प्रशासन

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
ne: डाटाबेस स्थापनामा केही त्रुटी छ । सम्वद्ध टेबल बनाएको र प्रयोगकर्तालाई डाटाबेसमा अनुमति भएको छ छैन जाच्नुहोस ।

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
ne: सफलतापूर्वक मेटियो %(count)d %(items)s ।

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
ne: वेब साइटमा समय बिताउनु भएकोमा धन्यवाद ।

en: Thanks for using our site!
ne: हाम्रो साइट प्रयोग गरेकोमा धन्यवाद

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
ne: %(name)s "%(obj)s" सफलतापूर्वक परिवर्तन भयो ।

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may add another %(name)s below.
ne: %(name)s "%(obj)s" सफलता पूर्वक थप भयो ।  तपाई अर्को %(name)s तल राख्न सक्नु हुनेछ।

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
ne: %(name)s "%(obj)s" सफलतापूर्वक थप भयो ।  तपाई यो पुन: संशोधन गर्न सक्नुहुनेछ ।

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
ne: %(name)s "%(obj)s" सफलतापूर्वक परिवर्तन भयो ।

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully. You may add another %(name)s below.
ne: %(name)s "%(obj)s" सफलता पूर्वक फेर बदल भयो ।  तपाई अर्को %(name)s तल राख्न सक्नु हुनेछ।

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully. You may edit it again below.
ne: %(name)s "%(obj)s" सफलता पूर्वक फेर बदल भयो ।  तपाई तल यो पुन: संशोधन गर्न सक्नु हुनेछ ।

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
ne: %(name)s "%(obj)s" सफलतापूर्वक मेटियो ।

en: The %(site_name)s team
ne: %(site_name)s टोली

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
ne: पासवर्ड पुनर्स्थापना प्रयोग भइसकेको छ । कृपया नयाँ पासवर्ड रिसेट माग्नुहोस ।

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
ne: त्रुटी भयो । साइट प्रशासकलाई ई-मेलबाट खबर गरिएको छ र चाँडै समाधान हुनेछ ।  धैर्यताको लागि धन्यवाद ।

en: This month
ne: यो महिना

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
ne: यो अब्जेक्टको पुर्व परिवर्तन छैन । यो यस

en: This year
ne: यो साल

en: Time:
ne: समय:

en: Today
ne: आज

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Unknown content
ne: अज्ञात सामग्री

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: View on site
ne: साइटमा हेर्नुहोस

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
ne: क्षमापार्थी छौं तर अनुरोध गरिएको पृष्ठ भेटिएन ।

en: Welcome,
ne: स्वागतम्

en: Yes
ne: हो

en: Yes, I'm sure
ne: हुन्छ, म पक्का छु ।

en: You don't have permission to edit anything.
ne: तपाइलाई केही पनि संपादन गर्ने अनुमति छैन ।

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
ne:  %(site_name)s को लागि तपाइले पासवर्ड पुन: राख्न आग्रह गरेको हुनाले ई-मेल पाउनुहुदैंछ ।

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
ne: तपाइको पासवर्ड राखियो । कृपया लगिन गर्नुहोस ।

en: Your password was changed.
ne: तपाइको पासवर्ड फेरिएको छ ।

en: Your username, in case you've forgotten:
ne: तपाइको प्रयोगकर्ता नाम, बिर्सनुभएको भए :

en: action flag
ne: एक्सन फ्ल्याग

en: action time
ne: कार्य समय

en: and
ne: र

en: change message
ne: सन्देश परिवर्तन गर्नुहोस

en: log entries
ne: लगहरु

en: log entry
ne: लग

en: object id
ne: वस्तु परिचय
