django - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Administrative Documentation
cs: Dokumentace správy

en: Home
cs: Domů

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Bookmarklets
cs: Bookmarklety

en: Documentation bookmarklets
cs: Dokumentační bookmarklety

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
cs: 
    <p class="help">Pro nainstalování bookmarkletů, přetáhněte odkaz na vaše záložky (oblíbené),
    nebo klepněte pravým tlačítkem na odkaz a přidejte ho k vašim záložkám (oblíbeným). Nyní můžete
    zvolit bookmarklet z libovolné stránky. Poznámka: Některé tyto
    bookmarklety vyžadují, abyste prohlížel(a) stránky z počítače, který je nastaven jako
    ""interní" (promluvte si s vaším správcem, jestli si nejste jisti,
    zda je váš počítač "interní").</p>

en: Documentation for this page
cs: Dokumentace k této stránce

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
cs: Z libovolné stránky otevře dokumentaci pohledu (view), který generoval tuto stránku.

en: Show object ID
cs: Ukázat id položky

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
cs: Zobrazí content-type a unikátní ID stránek reprezentujících jedinou položku.

en: Edit this object (current window)
cs: Upravit tuto položku (ve stávajícím okně)

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
cs: Přepne do administračního rozhraní stránek reprezentujících jedinou položku.

en: Edit this object (new window)
cs: Upravit tuto položku (v novém okně)

en: As above, but opens the admin page in a new window.
cs: Jako výše, ale otevře prostředí správy v novém okně.

en: Tags
cs: Tagy

en: List of all the template tags and their functions.
cs: Seznam všech šablonových tagů a jejich funkce.

en: Filters
cs: Filtry

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
cs: Filtry jsou akce, které mohou být aplikovány na proměnné v šabloně za účelem úpravy hodnoty.

en: Models
cs: Modely

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
cs: Modely jsou popisy všech objektů v systému a jejich přidružených polí. Každý model má seznam polí, které mohou být čteny jako proměnné v šablonách.

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
cs: Každá stránka na veřejném webu je generována pomocí pohledu. Pohled definuje, která šablona bude použita ke generování stránky a které objekty budou v šabloně k dispozici.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
cs: Nástroje pro prohlížeč k rychlému přístupu k funkcím administračního rozhraní.

en: Please install docutils
cs: Nainstalujte balík docutils

en: The admin documentation system requires Python's <a href="%(link)s">docutils</a> library.
cs: Dokumentační systém administračního rozhraní potřebuje pythonskou knihovnu <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
cs: Požádejte správce o instalaci balíku <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Field
cs: Pole

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Back to Model Documentation
cs: Zpět na dokumentaci modelu

en: Model documentation
cs: Dokumentace modelů

en: Model groups
cs: Skupiny modelů

en: Templates
cs: Šablony

en: Template: %(name)s
cs: Šablona: %(name)s

en: Template: "%(name)s"
cs: Šablona: "%(name)s"

en: Search path for template "%(name)s":
cs: Vyhledávací cesta pro šablonu "%(name)s":

en: (does not exist)
cs: (neexistuje)

en: Back to Documentation
cs: Zpět na dokumentaci

en: Template filters
cs: Šablonové filtry

en: Template filter documentation
cs: Dokumentace šablonových filtrů

en: Built-in filters
cs: Vestavěné filtry

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
cs: Chcete-li tyto filtry používat, vložte do šablony před místo použití kód <code>%(code)s</code>.

en: Template tags
cs: Šablonové tagy

en: Template tag documentation
cs: Dokumentace šablonových tagů

en: Built-in tags
cs: Vestavěné tagy

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
cs: Chcete-li tyto tagy používat, vložte do šablony před místo použití kód <code>%(code)s</code>.

en: View: %(name)s
cs: Pohled: %(name)s

en: Context:
cs: Kontext:

en: Templates:
cs: Šablony:

en: Back to Views Documentation
cs: Zpět na dokumentaci pohledů

en: View documentation
cs: Dokumentace pohledů

en: Jump to namespace
cs: Přejít na jmenný prostor

en: Empty namespace
cs: Prázdný jmenný prostor

en: Views by namespace %(name)s
cs: Pohledy dle jmenného prostoru %(name)s

en: Views by empty namespace
cs: Pohledy dle prázdného jmenného prostoru

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
cs: 
    Funkce pohledu: <code>%(full_name)s</code>. Název: <code>%(url_name)s</code>.

en: Boolean (Either True or False)
cs: Pravdivost (buď Ano (True), nebo Ne (False))

en: Field of type: %(field_type)s
cs: Pole typu: %(field_type)s

en: filter:
cs: filtr:

en: view:
cs: pohled (view):

en: App %(app_label)r not found
cs: Aplikace %(app_label)r nebyla nalezena

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
cs: Model %(model_name)r v aplikaci %(app_label)r nenalezen

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
cs: související položka `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
cs: související položky `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: all %s
cs: Vše: %s

en: number of %s
cs: Počet: %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
cs: Objekt %s patrně není typu urlpattern.
