django - en to et translation catalogue (70 entries)

en: Administrative Documentation
et: Administreerimise Dokumentatsioon

en: Home
et: Kodu

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Bookmarklets
et: Järjehoidjandid

en: Documentation bookmarklets
et: Dokumentatsiooni järjehoidjandid

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
et: 
    <p class="help">Järjehoidjandite paigaldamiseks lisa link järjehoidjatesse.
    Seejärel võite järjehoidjandi aktiveerida suvaliselt lehelt saidil. Mõned järgnevatest
    järjehoidjanditest eeldavad, et külastate saiti arvutist, mis kuulub "sisemiste" arvutite nimekirja.
    (konsulteerige süsteemiadministraatoriga, kui te ei tea, mida tähendab "sisemine")</p>

en: Documentation for this page
et: Selle lehekülje dokumentatsioon

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
et: Suunab teid suvalisel lehel asudes selle vaate dokumentatsioonile, mis antud lehe genereerib.

en: Show object ID
et: Näita objekti ID-d

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
et: Näitab sisutüüpi ning unikaalset ID'd lehtedel, mis esitavad mingit kindlat objekti.

en: Edit this object (current window)
et: Muuda seda objekti (samas aknas)

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
et: Suunab administreeimislehele lehtedelt, mis esitavad mingit kindlat objekti.

en: Edit this object (new window)
et: Muuda seda objekti (uues aknas)

en: As above, but opens the admin page in a new window.
et: Sama, mis üleval, kuid avab admin. lehe uues aknas.

en: Tags
et: Lipikud

en: List of all the template tags and their functions.
et: Nimekiri kõikidest malli märgistustest ja nende funktsioonidest.

en: Filters
et: Filtrid

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
et: Filtrid on tegevused, mida saab mallides külge panna muutujatele muutmaks viimaste väljundit.

en: Models
et: Mudelid

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
et: Mudelid on süsteemi kõikide objektide ja nende väljade omavaheliste seoste kirjeldused. Igal mudelil on hulk väljasid, mida saab mallide muutujatena kasutada

en: Views
et: Vaated

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
et: Avaliku saidi iga leht on genereeritud vaate poolt. Vaade defineerib lehe genereerimiseks kasutatava malli ning objektid mida mall kasutada saab.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
et: Töövahendid sinu brauserile pääsemaks kiiresti ligi administraatori funktsioonidele.

en: Please install docutils
et: Palun paigaldage docutils

en: The admin documentation system requires Python's <a href="%(link)s">docutils</a> library.
et: Administreerimise dokumentatsioon vajab Python'i <a href="%(link)s">docutils</a> teeki.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
et: Palu administraatoril paigaldada <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Model: %(name)s
et: Mudel: %(name)s

en: Field
et: Väli

en: Type
et: Tüüp

en: Description
et: Kirjeldus

en: Back to Model Documentation
et: Tagasi Mudeli Dokumentatsiooni

en: Model documentation
et: Mudeli dokumentatsioon

en: Model groups
et: Mudeligrupid

en: Templates
et: Mallid

en: Template: %(name)s
et: Mall: %(name)s

en: Template: "%(name)s"
et: Mall: "%(name)s"

en: Search path for template "%(name)s":
et: Otsinguteekond mallile "%(name)s":

en: (does not exist)
et: (pole olemas)

en: Back to Documentation
et: Tagasi Dokumentatsiooni

en: Template filters
et: Mallifiltrid

en: Template filter documentation
et: Mallifiltrite dokumentatsioon

en: Built-in filters
et: Sisseehitatud filtrid

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
et: Et kasutada neid filtreid, pane malli sisse <code>%(code)s</code> enne kui kasutad filtrit.

en: Template tags
et: Malli märgendid

en: Template tag documentation
et: Malli märgendite dokumentatsioon

en: Built-in tags
et: Sisseehitatud märgendid

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
et: Et kasutada neid märgendeid pane malli <code>%(code)s</code> enne kui kasutad märgendit.

en: View: %(name)s
et: Vaade: %(name)s

en: Context:
et: Kontekst:

en: Templates:
et: Mallid:

en: Back to Views Documentation
et: Tagasi Vaadete dokumentatsiooni

en: View documentation
et: Vaata dokumentatsiooni

en: Jump to namespace
et: Mine nimeruumile

en: Empty namespace
et: Tühi nimeruum

en: Views by namespace %(name)s
et: Vaated nimeruumi kaupa %(name)s

en: Views by empty namespace
et: Vaated tühja nimeruumi kaupa

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
et: 
    Vaate funktsioon: <code>%(full_name)s</code>. Nimi: <code>%(url_name)s</code>.

en: Boolean (Either True or False)
et: Tõeväärtus (Kas tõene või väär)

en: Field of type: %(field_type)s
et: Lahter tüüpi: %(field_type)s

en: tag:
et: lipik:

en: filter:
et: filtreeri:

en: view:
et: vaade:

en: App %(app_label)r not found
et: Rakendust %(app_label)r ei leitud

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
et: Mudelit %(model_name)r ei leitud rakendusest %(app_label)r

en: model:
et: mudel:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
et: seotud `%(app_label)s.%(data_type)s` objekt

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
et: seotud `%(app_label)s.%(object_name)s` objektid

en: all %s
et: kõik %s

en: number of %s
et: %s arv

en: %s does not appear to be a urlpattern object
et: %s ei tundu olevat urlpattern objekt
