django - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Administrative Documentation
pl: Dokumentacja administratora

en: Home
pl: Początek

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Bookmarklets
pl: Zakładki

en: Documentation bookmarklets
pl: Zakładki Dokumentacji

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
pl: 
    <p class="help">Aby zainstalować skryptozakładki, przeciągnij łącze do paska zakładek
    lub kliknij prawym klawiszem na łączu i dodaj je do zakładek. Teraz możesz
    wybrać skryptozakładkę na dowolnej stronie serwisu. Uwaga: niektóre z tych skryptozakładek wymagają przeglądania serwisu z komputera
    "wewnętrznego" (skontaktuj się z administratorem systemu, jeśli nie jesteś pewien, czy ten komputer jest "wewnętrznym").</p>

en: Documentation for this page
pl: Dokumentacja dla tej strony

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
pl: Przekierowuje z dowolnej strony do dokumentacji dla widoku, który ją generuje.

en: Show object ID
pl: Pokaż ID obiektu

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
pl: Pokazuje typ i unikalne ID dla stron, które reprezentują pojedynczy obiekt.

en: Edit this object (current window)
pl: Edytuj ten obiekt (bieżące okno)

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
pl: Przeskok do panelu administratora dla stron reprezentujących pojedynczy obiekt.

en: Edit this object (new window)
pl: Edytuj ten obiekt (nowe okno)

en: As above, but opens the admin page in a new window.
pl: Jak wyżej, tyle że otwiera nowe okno.

en: Tags
pl: Tagi

en: List of all the template tags and their functions.
pl: Lista wszystkich tagów i ich funkcji w szablonie.

en: Filters
pl: Filtry

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
pl: Filtry to akcje, które mogą być stosowane w odniesieniu do zmiennych w szablonie, aby zmienić wyjście.

en: Models
pl: Modele

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
pl: Modele to opisy wszystkich obiektów w systemie i związanych z nimi dziedzin. Każdy model ma listę pól, które mogą być dostępne w zmiennych szablonu

en: Views
pl: Widoki

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
pl: Każda strona dostępna publicznie jest generowana przez widok. Widok określa, który szablon jest używany do wygenerowania strony i które obiekty są dostępne dla tego szablonu.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
pl: Narzędzia do twojej przeglądarki, aby uzyskać szybki dostęp do funkcjonalności admina.

en: Please install docutils
pl: Zainstaluj docutils

en: The admin documentation system requires Python's <a href="%(link)s">docutils</a> library.
pl: System dokumentacji admina wymaga Pythonowej biblioteki <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
pl: Poproś swoich administratorów, aby zainstalowali <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Field
pl: Pole

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Back to Model Documentation
pl: Powrót do dokumentacji modelu

en: Model documentation
pl: Dokumentacja modelu

en: Model groups
pl: Grupy modelu

en: Templates
pl: Szablony

en: Template: %(name)s
pl: Szablon: %(name)s

en: Template: "%(name)s"
pl: Szablon: "%(name)s"

en: Search path for template "%(name)s":
pl: Szukaj ścieżki dla szablonu "%(name)s":

en: (does not exist)
pl: (nie istnieje)

en: Back to Documentation
pl: Powrót do dokumentacji

en: Template filters
pl: Filtry szablonu

en: Template filter documentation
pl: Dokumentacja filtrów szablonu

en: Built-in filters
pl: Wbudowane filtry

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
pl: Aby użyć tych filtrów, umieść <code>%(code)s</code> w swoim szablonie przed użyciem filtra.

en: Template tags
pl: Tagi szablonu

en: Template tag documentation
pl: Dokumentacja tagów szablonu

en: Built-in tags
pl: Wbudowane tagi

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
pl: Aby użyć tych tagów, umieść <code>%(code)s</code> w swoim szablonie przed użyciem taga.

en: View: %(name)s
pl: Widok: %(name)s

en: Context:
pl: Kontekst:

en: Templates:
pl: Szablony:

en: Back to Views Documentation
pl: Powrót do dokumentacji widoków

en: View documentation
pl: Zobacz dokumentację

en: Jump to namespace
pl: Przeskocz do nazwy

en: Empty namespace
pl: Pusta nazwa

en: Views by namespace %(name)s
pl: Widoki po nazwie %(name)s

en: Views by empty namespace
pl: Widoki po pustej nazwie

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
pl: 
    Funkcja widoku: <code>%(full_name)s</code>. Nazwa: <code>%(url_name)s</code>.

en: Boolean (Either True or False)
pl: Wartość logiczna (True, False - prawda lub fałsz)

en: Field of type: %(field_type)s
pl: Pole typu: %(field_type)s

en: filter:
pl: filtr:

en: view:
pl: widok:

en: App %(app_label)r not found
pl: Aplikacja %(app_label)r nie została znaleziona

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
pl: Model %(model_name)r nie został znaleziony w aplikacji %(app_label)r

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
pl: powiązany obiekt `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
pl: powiązane obiekty `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: all %s
pl: wszystkie %s

en: number of %s
pl: liczba %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
pl: %s nie jest obiektem urlpattern
