django - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: PostgreSQL extensions
bg: PostgreSQL разширения

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
bg: Стойност %(nth)s в масива не валидират:

en: Nested arrays must have the same length.
bg: Вложените масиви, трябва да имат същата дължина.

en: Map of strings to strings
bg: Карта на низ към низ

en: Could not load JSON data.
bg: Не можа да зареди JSON данни .

en: Enter two valid values.
bg: Въведете две валидни стойности.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
bg: Началото на обхвата не трябва да превишава края му.
