django - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: PostgreSQL extensions
nl: PostgreSQL uitbreidingen

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
nl: Item %(nth)s in de lijst werd niet gevalideerd:

en: Nested arrays must have the same length.
nl: Lijsten met meerdere lagen moeten allemaal dezelfde lengte hebben.

en: Map of strings to strings
nl: Vertaling van strings naar strings

en: The value of "%(key)s" is not a string.
nl: De waarde van "%(key)s" is geen string.

en: Could not load JSON data.
nl: Kon de JSON gegevens niet inlezen.

en: Enter two valid values.
nl: Geef twee geldige waarden op.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
nl: Het begin van het bereik mag niet groter zijn dan het eind van het bereik.

en: Enter two whole numbers.
nl: Geef twee gehele getallen op.

en: Enter two numbers.
nl: Geef twee getallen op.

en: Enter two valid date/times.
nl: Geef twee geldige datums/tijden op.

en: Enter two valid dates.
nl: Geef twee geldige datums op.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
nl[0]: Lijst bevat %(show_value)d element maar mag niet meer dan %(limit_value)d elementen bevatten.
nl[1]: Lijst bevat %(show_value)d elementen maar mag niet meer dan %(limit_value)d elementen bevatten.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
nl[0]: Lijst bevat %(show_value)d element maar mag niet minder dan %(limit_value)d elementen bevatten.
nl[1]: Lijst bevat %(show_value)d elementen maar mag niet minder dan %(limit_value)d elementen bevatten.

en: Some keys were missing: %(keys)s
nl: Sommige sleutels missen: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
nl: Een aantal onbekende sleutels werden opgegeven: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
nl: Controleer dat dit bereik minder dan of gelijk is aan %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
nl: Controleer dat dit bereik groter dan of gelijk is aan %(limit_value)s.
