django - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Sites
ar: المواقع

en: The domain name cannot contain any spaces or tabs.
ar: اسم النطاق يجب أن لا يحتوي على فراغات أو فراغات طويلة tabs.

en: domain name
ar: اسم النطاق

en: display name
ar: اسم العرض

en: site
ar: موقع

en: sites
ar: المواقع
